Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
KNZB Zwemcompetitie #1
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 01-10-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 21-09-2022
Afmelddatum:
Maandag 26-09-2022
Organisatie:
ZPB H&L Productions
Plaats:
Reistijd:
± 31 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek 12:45 uur vanaf ‘t Bieshonk of om 13:20 uur melden bij het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,…
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
mw W.C. Bults-Quartel | ALMKERK | 3 |
hr G.P. Burghout | ALMKERK | 3 |
mw A. Kramer-van der Laan van Maastrigt | NIEUWENDIJK | 3J |
hr W. van der Stelt | ALMKERK | 23J |
hr N. Swart | WOUDRICHEM | 23 |
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
- Sanne vd Pol
- jan-pieter de Raad
- Annette Wijnja
- Robin Iking
- Anieke aan de Wiel
- Margonda Versluis
- Mirthe Bults
- Jade Groeneveld
- Romee van Rossem
- Hannah Vink
- Rik Vink
- Roos suppers
- Femke van den Oven
- Marley Spijker
- Silke Jetten
- Christel Kramer
Laatste update:
26-09-2022 @ 16:17
Programma:
1 Meisjes Estafettes junioren 4 el. 4x 100 Vrijeslag M jun 4 el. 2 Jongens Estafettes junioren 4 el. 4x 50 Vrijeslag J jun 4 el. 3 Dames Senioren 100 Schoolslag 4 Heren Senioren 100 Schoolslag 5 Meisjes Junioren 2 el. 100 Vlinderslag 6 Jongens Junioren 2 el. 100 Vlinderslag 7 Meisjes Jeugd 2 el. 100 Rugcrawl 8 Jongens Jeugd 2 el. 100 Rugcrawl 9 Meisjes Junioren 4 el. 100 Schoolslag 10 Jongens Junioren 4 el. 100 Schoolslag 11 Dames Senioren 50 Rugcrawl 12 Heren Senioren 50 Rugcrawl 13 Gemengd Minioren 5/6 50m Vrijeslag 14 Meisjes Junioren 2 el. 200 Rugcrawl 15 Jongens Junioren 2 el. 200 Rugcrawl 16 Dames Senioren 100 Wisselslag 17 Heren Senioren 100 Wisselslag 18 Meisjes Jeugd 2 el. 200 Schoolslag 19 Jongens Jeugd 2 el. 200 Schoolslag 20 Meisjes Junioren 4 el. 200 Vrijeslag 21 Jongens Junioren 4 el. 200 Vrijeslag 22 Gemengd Minioren 5/6 50m Rugcrawl 23 Dames Estafettes senioren 4x 100 Vrijeslag H sen 24 Heren Estafettes senioren 4x 100 Wisselslag D sen
De Biesboschzwemmers KNZB Zwemcompetitie Deel 1 | Barendrecht (NED) 1-10-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200004404 | Redine van Breugel | 00 : | 19 26 | 50 rugslag 100 wisselslag | 36.88 1:18.27 | S S | |||||
198400543 | Erik Drewes | 84 : | 6 20 27 | 100 schoolslag 50 rugslag 100 wisselslag | 1:17.98 34.04 1:08.76 | S S S |
|||||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 21 36 | 50 vrije slag 50 rugslag | 50.04 NT | S |
|||||
199107161 | Lars Duijnhouwer | 91 : | 6 20 | 100 schoolslag 50 rugslag | 1:17.83 34.31 | S S |
|||||
198800937 | Sander van Elburg | 88 : | 6 20 27 | 100 schoolslag 50 rugslag 100 wisselslag | 1:19.97 32.38 1:07.54 | S S S |
|||||
196900192 | Marjo Goelema-Koek | 69 : | 5 | 100 schoolslag | 1:21.71 | S | |||||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 21 36 | 50 vrije slag 50 rugslag | 50.19 48.65 | S S |
|||||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 7 22 | 100 vlinderslag 200 rugslag | 1:47.96 NT | S |
|||||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 17 34 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:14.33 2:13.74 | S S |
|||||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 19 26 | 50 rugslag 100 wisselslag | 37.52 1:17.80 | S S |
|||||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 15 32 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:47.07 2:55.67 | S S |
|||||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 13 30 | 100 rugslag 200 schoolslag | 1:30.22 4:13.93 | S S |
|||||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 21 36 | 50 vrije slag 50 rugslag | 41.47 49.72 | S S |
|||||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 6 20 27 | 100 schoolslag 50 rugslag 100 wisselslag | 1:12.05 34.99 1:10.73 | S S S |
|||||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 15 32 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:40.39 2:32.71 | S S |
|||||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 5 19 26 | 100 schoolslag 50 rugslag 100 wisselslag | 1:47.67 39.43 1:33.49 | S S S |
|||||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 5 19 | 100 schoolslag 50 rugslag | 1:25.89 35.76 | S S |
|||||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 15 32 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:16.46 2:19.28 | S S |
|||||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 21 36 | 50 vrije slag 50 rugslag | 42.18 45.99 | S S |
teamBBZ Heren 1 | : | 40 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 3:57.19 |
1: 2: 3: 4: | Lars Duijnhouwer Sander van Elburg Pieter Pijnenburg Erik Drewes | 91 88 93 84 | 1:01.44 57.42 59.37 58.96 |
teamBBZ Dames 1 | : | 2 | 4 x 100 vrije slag | 11-14 | 5:05.47 |
1: 2: 3: 4: | Anne Lisman Amy de Kooter Jansje de Ridder Tess Vonk | 09 11 08 09 | 1:23.77 1:25.69 1:11.56 1:04.45 |
37 | 4 x 100 wisselslag | 11-99 | 4:58.89 |
1: 2: 3: 4: | Christel Kramer Mandy Swart Tess Vonk Redine van Breugel | 99 99 09 00 | 1:15.81 1:25.89 1:08.47 1:08.72 |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | zon 16-06-2024 | Belgisch Masters Kampioenschap | Kortrijk | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | Open Water wedstrijden Bodegraven, | Bodegraven | 00:00 uur | |
zon 16-06-2024 | Speedo Swim-In | Leiden | 00:00 uur |