Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
ONK Open Water Zwemmen & BOWR2022
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
vrijdag 09-09-2022 – zaterdag 10-09-2022
Inschrijfdatum:
Zondag 04-09-2022
Afmelddatum:
Zondag 04-09-2022
Organisatie:
De Biesboschzwmemers
Plaats:
Sleeuwijk(NED)
Reistijd:
± minuten
Route:
Baan:
500
Vervoer:
Onderling regelen; minimaal 1 uur voor aanvang van je programmanummer melden bij de ploegleiding
Aanvang:
16:30 uur
Eindtijd:
± 15:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,…
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Pieter Pijnenburg nummer(s):3
- Richard Tiemstra. nummer(s):7
- Ingmar Visser nummer(s):7, 13
- Andries Swart nummer(s):26
- Sabrina nummer(s):19
- Bastiaan Baggerman nummer(s):17
- Bastiaan Baggerman nummer(s):17
- Rens van der Wiel nummer(s):17
- Femke van den Oven nummer(s):30
- Neel Gielen nummer(s):19
- Ingmar Visser nummer(s):23
- Erik Huisman nummer(s):17, 27
- Louise Lobbezoo nummer(s):21
- JP van Rossem nummer(s):17
- Corné Branderhorst nummer(s):17
- Harry nummer(s):17
- Harry nummer(s):17
- Antoinette Kant nummer(s):29
- Anne lisman nummer(s):15, 29
Opmerkingen:
ONK € 20,00 per start (helft door de vereniging)
BOWR € 7,50 per start
prestatietocht 250 en 500m € 5,00
1000m/2000m/5000m voor ALShetjeraakt Minimaal € 15,00
cap van organisatie € 3,00 + € 2,00 borg
huur ETW-chip € 3,50
BOWR € 7,50 per start
prestatietocht 250 en 500m € 5,00
1000m/2000m/5000m voor ALShetjeraakt Minimaal € 15,00
cap van organisatie € 3,00 + € 2,00 borg
huur ETW-chip € 3,50
Laatste update:
08-09-2022 @ 10:54
Programma:
Vrijdag 9 september 2022 Aanvang ca. Juryvergadering 15:30 uur 1 10.000m vrije slag Heren jeugd en senioren 16:30 uur 2 10.000m vrije slag Dames jeugd en senioren 16:35 uur 3 ONK 3000m Schoolslag Heren Jeugd en Senioren 16:40 uur 4 ONK 3000m Schoolslag Dames Jeugd en Senioren 16:45 uur 5 ONK 2500m Vrije slag Jongens Junioren 1 en 2 en Junioren 3 en 4 18:10 uur 6 ONK 2500m Vrije slag Meisjes Junioren 1 en 2 en Junioren 3 en 4 18:15 uur 7 ONK 3000m Vrije slag Heren Masters (v.a. 2002 en ouder; per 10 jaar) 19:00 uur 8 ONK 3000m Vrije slag Dames Masters (v.a. 2002 en ouder; per 10 jaar) 19:05 uur Prijsuitreiking 20:00 uur Zaterdag 10 september 2022 Aanvang ca. Juryvergadering 08:00 uur 9 ONK 5000m Vrije slag Heren Jeugd en Senioren 09:00 uur 10 ONK 5000m Vrije slag Dames Jeugd en Senioren 09:05 uur 11 ONK 1500m Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 en Junioren 3 en 4 09:10 uur 12 ONK 1500m Schoolslag Meisjes Junioren 1 en 2 en Junioren 3 en 4 09:10 uur 13 ONK 2000m Schoolslag Heren Masters (v.a. 2002 en ouder; per 10 jaar) 10:00 uur 14 ONK 2000m Schoolslag Dames Masters (v.a. 2002 en ouder; per 10 jaar) 10:00 uur Prijsuitreiking ochtendprogramma 15 a/d 500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4 en meisjes junioren 1 en 2 en junioren 3 en 4 11:00 uur 16 a/b 1000m vrije slag heren jeugd, heren senioren 11:05 uur 17 a/g 1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ en MijnZwemCoach 11:10 uur 18 a/b 1000m vrije slag dames jeugd, dames senioren 11:15 uur 19 a/g 1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ en MijnZwemCoach 11:20 uur 20 a/b 250m vrije slag jongens en meisjes minioren 1 t/m 3 11:30 uur 21 a/b 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6 en meisjes minioren 4 en 5 11:35 uur 22 a/d 1000m schoolslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4, heren jeugd en heren senioren 12:00 uur 23 a/g 1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 12:05 uur 24 a/d 1000m schoolslag meisjes junioren 1 en 2, junioren 3 en 4, dames jeugd en dames senioren 12:10 uur 25 a/g 1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 12:15 uur 26 ONK 4x500m vrije slag mixed estafette (2 dames en 2 heren vanaf junioren 1) 12:45 uur Prijsuitreiking middagprogramma PRESTATIETOCHTEN 27 5000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar) 13:45 uur 28 2000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar) 13:50 uur 29 1000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar) 13:55 uur 30 500m prestatietocht (9 jaar 12 jaar) 14:00 uur 31 250m prestatietocht (6 jaar 9 jaar) (6 & 7 jaar onder begeleiding van zwemmer 18+) 14:05 uur
De Biesboschzwemmers Open Nederlandse Kampioenschappen open water zwemmen 2022 & Biesbosch Open Water Race 2022 (BOWR2022 | Sleeuwijk (NED) 9-9-/10-9-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Open Water 13-007 / 13 / NED |
197001567 | Bastiaan Baggerman | 70 : | 17 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
198100120 | Sabrina Boekhout | 81 : | 19 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
197301573 | Corné Branderhorst | 73 : | 17 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
197100175 | Harry Cornet | 71 : | 17 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
198800937 | Sander van Elburg | 88 : | 7 13 17 23 | 3000 vrije slag 2000 schoolslag 1000 vrije slag 1000 schoolslag | 44:48.92 40:27.44 13:39.16 19:03.27 | | 10-9-2021 11-9-2021 3-9-2022 3-9-2022 | Sleeuwijk (NED) Sleeuwijk (NED) Wilhelminadorp en Oost Souburg (NED) Wilhelminadorp en Oost Souburg (NED) |
|||
195200068 | Neel Gielen | 52 : | 19 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
197401405 | Erik Huisman | 74 : | 17 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 21 | 500 vrije slag | 11:23.84 | 11-9-2021 | Sleeuwijk (NED) |
||||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 3 11 22 | 3000 schoolslag 1500 schoolslag 1000 schoolslag | 50:58.45 25:37.46 16:06.00 | | 16-7-2022 11-9-2021 2-7-2022 | Amstelveen (NED) Sleeuwijk (NED) Willebroek (BEL) |
|||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 15 | 500 schoolslag | NT | ||||||
201100142 | Louise Lobbezoo | 11 : | 21 | 500 vrije slag | NT | ||||||
196201257 | J.P. van Rossem | 62 : | 17 | 1000 vrije slag | NT | ||||||
196301397 | Richard Tiemstra | 63 : | 7 | 3000 vrije slag | 54:58.92 | 10-9-2021 | Sleeuwijk (NED) | ||||
198102317 | Ingmar Visser | 81 : | 7 13 23 | 3000 vrije slag 2000 schoolslag 1000 schoolslag | NT 37:44.33 17:58.35 | | 11-9-2021 18-6-2022 | Sleeuwijk (NED) Bodegraven (NED) |
|||
201300293 | Cil de Vries | 13 : | 20 | 250 vrije slag | 8:02.44 | 11-9-2021 | Sleeuwijk (NED) |
||||
199307359 | Rens van der Wiel | 93 : | 17 | 1000 vrije slag | NT |
teamBBZ Gemengd 1 | : | 26 | 4 x 500 vrije slag | 11-99 | NT |
1: 2: 3: 4: | Sanne van de Pol Marjo Goelema-Koek Wouter van der Stelt Lars Duijnhouwer | 98 69 72 91 | NT NT NT NT |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |