Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Martinez Chocolade Cup
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
zaterdag 23-10-2021 – zondag 24-10-2021
Inschrijfdatum:
Dinsdag 12-10-2021
Afmelddatum:
Maandag 18-10-2021
Organisatie:
De Dolfijn
Plaats:
Reistijd:
± 55 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:15 uur
Aanvang:
12:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
Per zwemmer mag op maximaal 8 programmanummers worden ingeschreven.
Het startgeld bedraagt € 6,00 per individuele start en € 9,50 voor de estafettes.
Wedstrijd is voor iedereen geboren in 2010 en eerder
Plaatsing:
• Indien door een te groot aantal inschrijvingen de beschikbare wedstrijdtijd wordt overschreden, zullen inschrijvingen op een reservelijst geplaatst worden.
• Er wordt op tijd geselecteerd, niet op leeftijdscategorie.
Het startgeld bedraagt € 6,00 per individuele start en € 9,50 voor de estafettes.
Wedstrijd is voor iedereen geboren in 2010 en eerder
Plaatsing:
• Indien door een te groot aantal inschrijvingen de beschikbare wedstrijdtijd wordt overschreden, zullen inschrijvingen op een reservelijst geplaatst worden.
• Er wordt op tijd geselecteerd, niet op leeftijdscategorie.
Laatste update:
17-10-2021 @ 19:56
Programma:
Zaterdag 23 oktober 2021: Aanvang juryvergadering: 11:15 uur Inzwemmen: 11:15 uur Einde inzwemmen: 11:45 uur Aanvang wedstrijd: 12:00 uur 1 400 meter vrije slag Heren, senioren open 2 200 meter vrije slag Dames, senioren open 3 200 meter schoolslag Heren, senioren open 4 50 meter vlinderslag Dames, senioren open 5 200 meter rugslag Heren, senioren open 6 400 meter wisselslag Dames, senioren open 7 100 meter vlinderslag Heren, senioren open 8 100 meter schoolslag Dames, senioren open PAUZE 9 50 meter schoolslag Heren, senioren open 10 100 meter rugslag Dames, senioren open 11 50 meter rugslag Heren, senioren open 12 50 meter vrije slag Dames, senioren open 13 100 meter vrije slag Heren, senioren open 14 200 meter vlinderslag Dames, senioren open 15 200 meter wisselslag Heren, senioren open 16 100 meter wisselslag Dames, senioren open 17 4X50 meter wissel mix D/H Zondag 24 oktober 2021 Aanvang juryvergadering: 11:15 uur Inzwemmen: 11:15 uur Einde inzwemmen: 11:45 uur Aanvang wedstrijd: 12:00 uur 18 400 meter vrije slag Dames, senioren open 19 200 meter vrije slag Heren, senioren open 20 200 meter schoolslag Dames, senioren open 21 50 meter vlinderslag Heren, senioren open 22 200 meter rugslag Dames, senioren open 23 400 meter wisselslag Heren, senioren open 24 100 meter vlinderslag Dames, senioren open 25 100 meter schoolslag Heren, senioren open PAUZE 26 50 meter schoolslag Dames, senioren open 27 100 meter rugslag Heren, senioren open 28 50 meter rugslag Dames, senioren open 29 50 meter vrije slag Heren, senioren open 30 100 meter vrije slag Dames, senioren open 31 200 meter vlinderslag Heren, senioren open 32 200 meter wisselslag Dames, senioren open 33 100 meter wisselslag Heren, senioren open 34 4x50 meter vrij mix D/H
De Biesboschzwemmers Martinez Chocolade Cup 2021 | Amsterdam 23-/24-10-2021 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 3 15 25 33 | 200 schoolslag 200 wisselslag 100 schoolslag 100 wisselslag | 2:45.03 2:40.69 1:16.24 1:15.51 | S S S S | 19-06-2021 05-06-2021 09-10-2021 02-10-2021 | Werkendam Werkendam Gorinchem Gorinchem |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 8 16 20 | 100 schoolslag 100 wisselslag 200 schoolslag | 1:19.62 1:13.46 2:56.56 | S S S | 09-10-2021 04-07-2021 19-06-2021 | Gorinchem Amsterdam Werkendam |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |