Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Doetsekom bokaal
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 25-06-2022
Inschrijfdatum:
Maandag 13-06-2022
Afmelddatum:
Maandag 20-06-2022
Organisatie:
PCG
Plaats:
Reistijd:
± 15 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 8:20 uur bij de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
08:30 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 14:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,…
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Afmeldingen:
- jansje de Ridder
- Jade Groeneveld
- Nadine Scheeve
- Margonda Versluis
- Hannah Vink
- Roos suppers
- Marley Spijker
- Maud Vonk
- Femke van den Oven
- Mmj Goelema-Koek
- Silke Jetten
- jan-pieter de Raad
- Richard Tiemstra
- Romée van Rossem
- tijn den braber
- Sanne vd Pol
- Duijnhouwer
Opmerkingen:
Kosten:
€ 2,00 per start
€ 2,00 per start
Laatste update:
25-06-2022 @ 22:46
Programma:
Prog.nr. Afstand/zwemslag Geslacht Leeftijd 1 4 x 100 vrije slag Dames 11-99 2 4 x 100 vrije slag Heren 11-99 3 50 schoolslag Alle 5-7 4 50 schoolslag Dames 7-9 5 50 schoolslag Heren 7-9 6 100 vrije slag Dames 9-11 7 100 vrije slag Heren 9-11 8 50 vlinderslag Dames 11-13 9 50 vlinderslag Heren 11-13 10 100 schoolslag Dames 11-15 11 100 schoolslag Heren 11-15 12 100 schoolslag Dames 11-99 13 100 schoolslag Heren 11-99 13A 100 vrije slag trainers/ouders/vrienden/supporters 14 50 vrije slag Alle 5-7 15 50 vrije slag Dames 7-9 16 50 vrije slag Heren 7-9 17 100 schoolslag Dames 9-11 18 100 schoolslag Heren 9-11 19 100 vrije slag Dames 11-13 20 100 vrije slag Heren 11-13 21 50 vlinderslag Dames 11-15 22 50 vlinderslag Heren 11-15 23 100 vrije slag Dames 11-99 24 100 vrije slag Heren 11-99 25 8 x 50 vrije slag Gemengd 9-12 26 8 x 50 vrije slag Gemengd 11-99
De Biesboschzwemmers Doetse kom bokaal 2022 | Giessenburg (NED) 25-6-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Lange baan (50m) 13-007 / 13 / NED |
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 10 21 | 100 schoolslag 50 vlinderslag | 1:44.21 47.55 | S L | 20-11-2021 28-8-2021 | Andel (NED) Giessenburg (NED) |
|||
198400543 | Erik Drewes | 84 : | 13 24 | 100 schoolslag 100 vrije slag | 1:17.79 1:01.11 | L L | 19-5-2007 3-5-2014 | Breda (NED) Den Haag (NED) |
|||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 5 16 | 50 schoolslag 50 vrije slag | 1:28.27 53.02 | S S | 9-10-2021 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Andel (NED) |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 6 17 | 100 vrije slag 100 schoolslag | 1:27.95 1:46.26 | S S | 19-3-2022 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Andel (NED) |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 9 20 | 50 vlinderslag 100 vrije slag | 32.56 1:04.63 | L L | 10-6-2022 14-5-2022 | Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
|||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 12 23 | 100 schoolslag 100 vrije slag | 1:32.90 1:06.19 | S S | 6-3-2016 4-2-2018 | Eindhoven (NED) Roosendaal (NED) |
|||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 8 19 | 50 vlinderslag 100 vrije slag | 47.22 1:25.10 | S S | 12-2-2022 2-10-2021 | Andel (NED) Gorinchem (NED) |
|||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 11 22 | 100 schoolslag 50 vlinderslag | 2:07.43 56.08 | L L | 23-6-2018 29-6-2019 | Giessenburg (NED) Giessenburg (NED) |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 4 15 | 50 schoolslag 50 vrije slag | 1:06.29 48.69 | L L | 28-8-2021 28-8-2021 | Giessenburg (NED) Giessenburg (NED) |
|||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 11 22 | 100 schoolslag 50 vlinderslag | 2:03.44 35.93 | L S | 29-6-2019 20-11-2021 | Giessenburg (NED) Andel (NED) |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 8 19 | 50 vlinderslag 100 vrije slag | 31.32 1:05.92 | L L | 10-6-2022 15-5-2022 | Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
|||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 8 19 | 50 vlinderslag 100 vrije slag | 57.38 1:43.19 | S S | 2-10-2021 2-10-2021 | Gorinchem (NED) Gorinchem (NED) |
|||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 7 18 | 100 vrije slag 100 schoolslag | 1:37.55 2:03.76 | S S | 19-3-2022 27-11-2021 | Gorinchem (NED) Gorinchem (NED) |
|||
196301403 | Paul Wijnja | 63 : | 24 | 100 vrije slag | 1:08.16 | L | 9-10-2021 | Luxemburg (LUX) |
|||
196700528 | Annette Wijnja-Visser | 67 : | 12 23 | 100 schoolslag 100 vrije slag | 1:26.79 1:13.84 | L L | 7-5-2022 6-5-2017 | Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
teamBBZ Heren 2 | : | 2 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 5:20.70 |
1: 2: 3: 4: | Rens Lisman Rik Vink Paul Wijnja Lars de Kooter | 06 06 63 08 | 1:31.54 1:36.07 1:08.46 1:04.63 | 29-6-2019 29-6-2019 6-5-2022 14-5-2022 | Giessenburg (NED) Giessenburg (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
teamBBZ Dames 1 | : | 1 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 5:25.56 |
1: 2: 3: 4: | Anieke aan de Wiel Mirthe Bults Christel Kramer Tess Vonk | 09 07 99 09 | 1:43.19 1:30.26 1:06.19 1:05.92 | 28-8-2021 15-5-2022 | Giessenburg (NED) Eindhoven (NED) |
teamBBZ Gemengd 3 | : | 26 | 8 x 50 vrije slag | 11-99 | 4:39.77 |
1: 2: 3: 4: 5: 6: 7: 8: | Anne Lisman Rik Vink Mirthe Bults Erik Drewes Christel Kramer Lars de Kooter Tess Vonk Paul Wijnja | 09 06 07 84 99 08 09 63 | 51.78 33.28 45.25 28.89 29.32 30.12 31.47 29.66 | 29-6-2019 7-4-2019 3-5-2014 10-4-2022 12-9-2021 8-5-2022 | Giessenburg (NED) Oosterhout (NED) Den Haag (NED) Antwerpen (BEL) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |