Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

De Doetsekom Bokaal

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 28-08-2021
Inschrijfdatum:
zondag 15-08-2021
Afmelddatum:
zondag 22-08-2021
Organisatie:
PCG
Plaats:
De Doetse Kom
A.M.A. van Langeraadweg 1
3381 LB GIESSENBURG
0184-651653
De Doetse Kom
6 banen
Reistijd:
± 15 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
08:30 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 13:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Wouter van der Stelt
  2. Robin
  3. Nadine
  4. Pieter Pijnenburg
  5. Femke Golverdingen
  6. Cornet
  7. Marjo Goelema-Koek
  8. Silke Jetten
  9. Mirte Delleman
  10. Anne Lisman
  11. Rens Lisman
  12. Sander van Tilburg
  13. Romée van! Rossem
  14. Nico Swart
  15. Mandy Swart
  16. Jade Groeneveld
  17. Margonda Versluis
  18. Redine
  19. Hannah Vink
  20. Rik Vink
  21. Chimène huisman
Opmerkingen:
Kosten:
€ 3,50 per deelnemer
Laatste update:
25-08-2021 @ 10:25
Programma:

Nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	4 x 100 vrije slag	Dames	11-99
2	4 x 100 vrije slag	Heren	11-99
3	50 schoolslag	Alle	5-7
4	50 schoolslag	Dames	7-9
5	50 schoolslag	Heren	7-9
6	100 vrije slag	Dames	9-11
7	100 vrije slag	Heren	9-11
8	50 vlinderslag	Dames	11-13
9	50 vlinderslag	Heren	11-13
10	100 schoolslag	Dames	11-15
11	100 schoolslag	Heren	11-15
12	100 schoolslag	Dames	11-99
13	100 schoolslag	Heren	11-99
14	50 vrije slag	Alle	5-7
15	50 vrije slag	Dames	7-9
16	50 vrije slag	Heren	7-9
17	100 schoolslag	Dames	9-11
18	100 schoolslag	Heren	9-11
19	100 vrije slag	Dames	11-13
20	100 vrije slag	Heren	11-13
21	50 vlinderslag	Dames	11-15
22	50 vlinderslag	Heren	11-15
23	100 vrije slag	Dames	11-99
24	100 vrije slag	Heren	11-99
25	8 x 50 vrije slag	Gemengd	9-11
26	8 x 50 vrije slag	Gemengd	11-99
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Doetse kom bokaal 2021

Giessenburg  28-08-2021

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

200603801Tijn den Braber06 :11
22
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:42.44
43.34
S
L
05-10-2019
29-06-2019
Sliedrecht
Giessenburg
200702580Mirthe Bults07 :8
19
50 vlinderslag
100 vrije slag

52.29
1:28.78
S
S
03-10-2020
10-07-2021
Andel
Werkendam
198400543Erik Drewes84 :13
24
100 schoolslag
100 vrije slag

1:17.79
1:01.11
L
L
19-05-2007
03-05-2014
Breda
Den Haag
198800937Sander van Elburg88 :13
24
100 schoolslag
100 vrije slag

1:19.97
58.98
S
L
02-11-2019
21-05-2005
Maastricht
Breda
201100128Amy de Kooter11 :4
15
50 schoolslag
50 vrije slag

1:09.75
1:02.88
L
L
29-06-2019
29-06-2019
Giessenburg
Giessenburg
200800185Lars de Kooter08 :11
22
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:31.37
40.43
L
L
30-06-2019
30-06-2019
Dordrecht
Dordrecht
200000117Nick Lisman00 :13
24
100 schoolslag
100 vrije slag

1:27.02
1:08.90
L
L
24-04-2016
07-05-2016
Antwerpen (BEL)
Dordrecht
201200220Shanya Muilenburg12 :4
15
50 schoolslag
50 vrije slag

1:03.78
49.41
S
S
10-07-2021
10-07-2021
Werkendam
Werkendam
199800722Sanne van de Pol98 :12
23
100 schoolslag
100 vrije slag

1:24.00
1:04.30
L
L
30-04-2017
22-05-2016
Antwerpen (BEL)
Eindhoven
200800194Jansje de Ridder08 :8
19
50 vlinderslag
100 vrije slag

43.31
1:24.76
S
L
22-05-2021
29-06-2019
Werkendam
Giessenburg
196301397Richard Tiemstra63 :13
24
100 schoolslag
100 vrije slag

1:32.60
1:12.43
L
L
25-05-2016
13-10-2018
London (GBR)
Luxembourg (LUX)
201100136Maud Vonk11 :4
15
50 schoolslag
50 vrije slag

1:11.32
1:00.24
L
L
23-06-2018
23-06-2018
Giessenburg
Giessenburg
200900024Tess Vonk09 :8
19
50 vlinderslag
100 vrije slag

38.52
1:24.77
L
L
06-04-2019
08-04-2018
Den Haag
Oosterhout
201100447Wessel van Wijk11 :5
16
50 schoolslag
50 vrije slag

1:02.48
50.40
S
S
19-06-2021
19-06-2021
Werkendam
Werkendam
196301403Paul Wijnja63 :24100 vrije slag

1:06.41 L03-05-2019Amersfoort
teamBBZ Heren 1:24 x 100 vrije slag11-994:18.64
1:
2:
3:
4:
Erik Drewes
Paul Wijnja
Nick Lisman
Sander van Elburg
84
63
00
88
1:01.11
1:09.65
1:08.90
58.98
03-05-2014

07-05-2016
21-05-2005
Den Haag

Dordrecht
Breda
teamBBZ Dames 1:14 x 100 vrije slag11-995:21.48
1:
2:
3:
4:
Tess Vonk
Jansje de Ridder
Mirthe Bults
Sanne van de Pol
09
08
07
98
1:24.77
1:24.76
1:28.78
1:03.17
08-04-2018
29-06-2019

27-04-2013
Oosterhout
Giessenburg

Antwerpen (BEL)
teamBBZ Gemengd 1:268 x 50 vrije slag11-994:22.33
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
Mirthe Bults
Sander van Elburg
Tess Vonk
Nick Lisman
Jansje de Ridder
Erik Drewes
Sanne van de Pol
Paul Wijnja
07
88
09
00
08
84
98
63
45.25
26.89
31.22
31.46
38.07
28.89
29.73
30.82
07-04-2019
21-05-2005

25-02-2018
21-04-2019
03-05-2014
25-05-2019
Oosterhout
Breda

Oosterhout
Antwerpen (BEL)
Den Haag
Eindhoven

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 24/09 - zon 26/09 Kamp 2021
zat 02/10 KNZB Zwemcompetitie deel 1
zat 09/10 Oud papier
zat 09/10 - zon 10/10 Lux Masters Open 2021
zat 09/10 Minioren circuit deel 5
zon 10/10 ROM Masters deel 1
zon 17/10 LAC circuit deel 2
zat 23/10 - zon 24/10 Martinez Chocolade Cup
zat 30/10 Zuidelijke Cirkel 5
zat 13/11 Oud papier