Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit deel 6

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 27-11-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 17-11-2021
Afmelddatum:
woensdag 24-11-2021
Organisatie:
De Biesboschzwmemers/Bijtelskil
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Samantha Admiraal, ...
Officials:
  • hr R. Bras (3J)
  • hr G.P. Burghout (3)
  • mw H.J.H.M. van Rossem-den Ouden (3)
  • hr W. van der Stelt (23J)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Uitnodiging
    Livetiming:
    Categorie:
    Afmeldingen:
    1. Rik Vink
    2. Hannah Vink
    3. Mirte Delleman
    4. Nicole Bogerd
    5. Jesse Drewes
    6. Amy den Haan
    7. Roos Suppers
    8. Margonda Versluis
    9. Arno van Tilborgh
    10. Mirthe Bults
    11. Cil de Vries
    12. Chimène huisman
    13. Romee van Rossem
    Laatste update:
    25-11-2021 @ 15:35
    Programma:

    1	4x 50	vrije slag est.	mixed	minioren m5/j6 en jonger
    2	100	schoolslag	jongens	minioren 3 en 4
    3	100	vrije slag	meisjes	minioren 3 en 4
    4	100	rugslag	jongens	minioren 5 en 6
    5	200	vrije slag	meisjes	minioren 5
    6	200	vrije slag	meisjes	junioren 1
    7	50	vlinderslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
    8	25	vlinderslag	mixed	minioren 1, 2 en 3 (SW)
    101	50	schoolslag	mixed 	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
    102	25	schoolslag	mixed 	minioren 1, 2 en 3 (SW)
    103	400	vrije slag	mixed	Senioren open
    104	50	schoolslag	mixed	Senioren open
    9	100	wisselslag	jongens	minioren 3 en 4
    10	100	schoolslag	meisjes	minioren 3 en 4
    11	100	schoolslag	jongens	minioren 5 en 6
    12	100	rugslag	meisjes	minioren 5
    13	100	rugslag	meisjes	junioren 1
    14	50	vrije slag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
    15	50	vrije slag	mixed	minioren 1, 2 en 3 (SW)
    106	100	vrije slag	mixed	Senioren open
    107	50	Vrije slag 	mixed	Senioren open
    16	100	vrije slag	jongens	minioren 3 en 4
    17	100	wisselslag	meisjes	minioren 3 en 4
    18	200	vrije slag	jongens	minioren 5 en 6
    19	100	schoolslag	meisjes	minioren 5
    20	100	schoolslag	meisjes	junioren 1
    21	4x 25	vrije slag est.	mixed	minioren 3 en jonger
    108	4x50	vlinderslag est.	mixed	Senioren open
    
    Opstelling:
    De Biesboschzwemmers
    Miniorenwedstrijd deel 6

    Gorinchem  27-11-2021

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    200603801Tijn den Braber06 :104
    105
    50 schoolslag
    100 vrije slag

    43.59
    1:10.58
    S
    S
    201300090Rianne Cornet13 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    34.00

    S
    201100417Arjan Groenewegen11 :4
    11
    100 rugslag
    100 schoolslag

    2:25.32
    2:17.06
    S
    S
    201500002Rivka Jetten15 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    42.50

    S
    201200302Silke Jetten12 :14
    101
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    54.56
    1:03.51
    S
    S
    201500020Danée Klop15 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    39.33

    S
    201100128Amy de Kooter11 :5
    12
    19
    200 vrije slag
    100 rugslag
    100 schoolslag

    3:34.29
    NT
    1:52.21
    S

    S
    200800185Lars de Kooter08 :103
    105
    400 vrije slag
    100 vrije slag

    4:56.95
    1:06.24
    S
    S
    200900168Anne Lisman09 :104
    106
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    51.68
    37.11
    S
    S
    200600093Rens Lisman06 :104
    106
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    46.57
    33.63
    S
    S
    201200220Shanya Muilenburg12 :3
    10
    100 vrije slag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    201300130Femke van de Oven13 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    31.48

    S
    200800194Jansje de Ridder08 :103
    105
    400 vrije slag
    100 vrije slag

    6:10.32
    1:11.56
    S
    S
    201200285Florian van Rosmalen12 :14
    101
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    54.39
    1:01.06
    S
    S
    201300134Marley Spijker13 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    28.66

    S
    201100136Maud Vonk11 :5
    12
    19
    200 vrije slag
    100 rugslag
    100 schoolslag

    3:37.64
    1:53.59
    1:45.14
    S
    S
    S
    200900024Tess Vonk09 :103
    105
    400 vrije slag
    100 vrije slag

    5:06.18
    1:05.56
    S
    S
    200901358Anieke aan de Wiel09 :104
    106
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    59.16
    41.78
    S
    S
    201100447Wessel van Wijk11 :4
    11
    100 rugslag
    100 schoolslag

    NT
    2:07.27

    S
    201300094Aisha de Wilde13 :15
    102
    50 vrije slag
    25 schoolslag

    NT
    NT

    200901562Julia Zeldenrust09 :104
    106
    50 schoolslag
    50 vrije slag

    57.43
    48.97
    S
    S
    teamBBZ Gemengd 1:1074 x 50 vlinderslag11-992:20.28
    1:
    2:
    3:
    4:
    Tijn den Braber
    Jansje de Ridder
    Lars de Kooter
    Tess Vonk
    06
    08
    08
    09
    34.95
    39.08
    34.80
    31.45
    teamBBZ Gemengd 2:14 x 50 vrije slag9-113:03.88
    1:
    2:
    3:
    4:
    Wessel van Wijk
    Arjan Groenewegen
    Amy de Kooter
    Maud Vonk
    11
    11
    11
    11
    50.40
    47.41
    43.16
    42.91
    teamBBZ Gemengd 3:214 x 25 vrije slag5-82:10.70
    1:
    2:
    3:
    4:
    Aisha de Wilde
    Rianne Cornet
    Marley Spijker
    Femke van de Oven
    13
    13
    13
    13
    40.00
    38.83
    27.60
    24.27

    Klik hier om terug te gaan.
    Komende evenementen
    vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan
    vrij 10/12 - zon 12/12 NJK korte baan
    zat 11/12 Oud papier
    zat 08/01 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 1
    zon 09/01 ROM Masters deel 3
    zat 15/01 KNZB Zwemcompetitie deel 3
    zat 22/01 Minioren circuit deel 1
    zon 23/01 LAC circuit deel 3
    zat 29/01 - zon 30/01 Prov. Sprintkampioenschappen korte baan
    do 03/02 - zon 06/02 NMK2022 korte baan