Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren finales

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 11-06-2022 – zondag 12-06-2022
Inschrijfdatum:
donderdag 02-06-2022
Afmelddatum:
donderdag 09-06-2022
Organisatie:
Hieronymus
Plaats:
De Stok
De Stok 2
4703 SZ ROOSENDAAL
0165-534726
De Stok
6 banen
Reistijd:
± 45 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek 12:00 uur vanaf ’t Bieshonk
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:40 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Zaterdag ? Zondag Erik Drewes
Officials:
Naam Plaats Bevoegdheid
hr D.C. Burghout ALMKERK 23
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
  1. Maud Vonk
  2. Marley Spijker
Opmerkingen:
Kosten: € 2,50 per start
Top 18 per afstand mag starten
Laatste update:
29-05-2022 @ 19:58
Programma:

1. 4x50m wisselslag mixed minioren 3 en 4
2. 200m vrije slag jongens minioren 5 en 6
3. 200m wisselslag meisjes minioren 5
4. 100m vrije slag jongens minioren 3 en 4
5. 50m vlinderslag meisjes minioren 3 en 4
6. 100m rugslag jongens minioren 5 en 6
7. 100m schoolslag meisjes minioren 5
pauze en prijsuitreikingen
8. 100m schoolslag jongens minioren 3 en 4 
9. 100m rugslag meisjes minioren 3 en 4
10. 100m vlinderslag jongens minioren 5 en 6
11. 100m vrije slag meisjes minioren 5
12. 100m wisselslag jongens minioren 3 en 4
13. 50m vrije slag meisjes minioren 3 en 4
14. 4x50m vrije slag mixed minioren m5 en j5-6

Zondag
15. 4x50m wisselslag mixed minioren m5 en j5-6
16. 50m vrije slag jongens minioren 3 en 4
17. 100m wisselslag meisjes minioren 3 en 4
18. 100m vrije slag jongens minioren 5 en 6
19. 100m vlinderslag meisjes minioren 5
20. 100m rugslag jongens minioren 3 en 4
21. 100m schoolslag meisjes minioren 3 en 4
pauze en prijsuitreikingen
22. 100m schoolslag jongens minioren 5 en 6
23. 100m rugslag meisjes minioren 5
24. 50m vlinderslag jongens minioren 3 en 4
25. 100m vrije slag meisjes minioren 3 en 4
26. 200m wisselslag jongens minioren 5 en 6
27. 200m vrije slag meisjes minioren 5
28. 4x50m vrije slag mixed minioren 3 en 4
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Miniorenfinale Brabant 2022

Roosendaal (NED)  11-6-/12-6-2022

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201300295Jesse Drewes13 :1650 vrije slag51.71 21-5-2022Oosterhout (NED)

201200302Silke Jetten12 :5
9
17
21
25
50 vlinderslag
100 rugslag
100 wisselslag
100 schoolslag (BM)
100 vrije slag

1:12.28
1:52.55
2:06.16
2:18.26
1:50.29




19-3-2022
19-3-2022
9-4-2022
9-4-2022
12-2-2022
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201100128Amy de Kooter11 :3
7
11
19
23
27
200 wisselslag
100 schoolslag
100 vrije slag
100 vlinderslag
100 rugslag
200 vrije slag

3:35.93
1:46.26
1:27.95
1:47.96
1:44.52
3:09.50





21-5-2022
9-4-2022
19-3-2022
21-5-2022
9-4-2022
9-4-2022
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201200220Shanya Muilenburg12 :5
9
13
17
21
25
50 vlinderslag
100 rugslag
50 vrije slag
100 wisselslag
100 schoolslag
100 vrije slag

1:00.27
1:52.97
42.84
1:58.20
2:05.11
1:39.65





19-3-2022
21-5-2022
21-5-2022
9-4-2022
9-4-2022
9-4-2022
Gorinchem (NED)
Oosterhout (NED)
Oosterhout (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201300130Femke van den Oven13 :5
13
50 vlinderslag
50 vrije slag
54.10
47.35

21-5-2022
19-3-2022
Oosterhout (NED)
Gorinchem (NED)

201300134Marley Spijker13 :1350 vrije slag50.22 21-5-2022Oosterhout (NED)

201100136Maud Vonk11 :3
7
11
23
27
200 wisselslag
100 schoolslag
100 vrije slag
100 rugslag
200 vrije slag

3:37.31
1:44.47
1:28.07
1:38.28
3:13.86




19-3-2022
9-4-2022
19-3-2022
9-4-2022
9-4-2022
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Gorinchem (NED)
Andel (NED)
Andel (NED)
201100447Wessel van Wijk11 :26200 wisselslag (BM)

3:56.98 21-5-2022Oosterhout (NED)

De Biesboschzwemmershttps://b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968