Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Minioren finales
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
zaterdag 11-06-2022 – zondag 12-06-2022
Inschrijfdatum:
Donderdag 02-06-2022
Afmelddatum:
Donderdag 09-06-2022
Organisatie:
Hieronymus
Plaats:
Reistijd:
± 45 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek 12:00 uur vanaf ‘t Bieshonk
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:40 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Zaterdag ? Zondag Erik Drewes
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
hr D.C. Burghout | ALMKERK | 23 |
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
- Maud Vonk
- Marley Spijker
Opmerkingen:
Kosten: € 2,50 per start
Top 18 per afstand mag starten
Top 18 per afstand mag starten
Laatste update:
29-05-2022 @ 19:58
Programma:
1. 4x50m wisselslag mixed minioren 3 en 4 2. 200m vrije slag jongens minioren 5 en 6 3. 200m wisselslag meisjes minioren 5 4. 100m vrije slag jongens minioren 3 en 4 5. 50m vlinderslag meisjes minioren 3 en 4 6. 100m rugslag jongens minioren 5 en 6 7. 100m schoolslag meisjes minioren 5 pauze en prijsuitreikingen 8. 100m schoolslag jongens minioren 3 en 4 9. 100m rugslag meisjes minioren 3 en 4 10. 100m vlinderslag jongens minioren 5 en 6 11. 100m vrije slag meisjes minioren 5 12. 100m wisselslag jongens minioren 3 en 4 13. 50m vrije slag meisjes minioren 3 en 4 14. 4x50m vrije slag mixed minioren m5 en j5-6 Zondag 15. 4x50m wisselslag mixed minioren m5 en j5-6 16. 50m vrije slag jongens minioren 3 en 4 17. 100m wisselslag meisjes minioren 3 en 4 18. 100m vrije slag jongens minioren 5 en 6 19. 100m vlinderslag meisjes minioren 5 20. 100m rugslag jongens minioren 3 en 4 21. 100m schoolslag meisjes minioren 3 en 4 pauze en prijsuitreikingen 22. 100m schoolslag jongens minioren 5 en 6 23. 100m rugslag meisjes minioren 5 24. 50m vlinderslag jongens minioren 3 en 4 25. 100m vrije slag meisjes minioren 3 en 4 26. 200m wisselslag jongens minioren 5 en 6 27. 200m vrije slag meisjes minioren 5 28. 4x50m vrije slag mixed minioren 3 en 4
De Biesboschzwemmers Miniorenfinale Brabant 2022 | Roosendaal (NED) 11-6-/12-6-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 16 | 50 vrije slag | 51.71 | 21-5-2022 | Oosterhout (NED) |
||||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 5 9 17 21 25 | 50 vlinderslag 100 rugslag 100 wisselslag 100 schoolslag (BM) 100 vrije slag | 1:12.28 1:52.55 2:06.16 2:18.26 1:50.29 | | 19-3-2022 19-3-2022 9-4-2022 9-4-2022 12-2-2022 | Gorinchem (NED) Gorinchem (NED) Andel (NED) Andel (NED) Andel (NED) |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 3 7 11 19 23 27 | 200 wisselslag 100 schoolslag 100 vrije slag 100 vlinderslag 100 rugslag 200 vrije slag | 3:35.93 1:46.26 1:27.95 1:47.96 1:44.52 3:09.50 | | 21-5-2022 9-4-2022 19-3-2022 21-5-2022 9-4-2022 9-4-2022 | Oosterhout (NED) Andel (NED) Gorinchem (NED) Oosterhout (NED) Andel (NED) Andel (NED) |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 5 9 13 17 21 25 | 50 vlinderslag 100 rugslag 50 vrije slag 100 wisselslag 100 schoolslag 100 vrije slag | 1:00.27 1:52.97 42.84 1:58.20 2:05.11 1:39.65 | | 19-3-2022 21-5-2022 21-5-2022 9-4-2022 9-4-2022 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Oosterhout (NED) Oosterhout (NED) Andel (NED) Andel (NED) Andel (NED) |
|||
201300130 | Femke van den Oven | 13 : | 5 13 | 50 vlinderslag 50 vrije slag | 54.10 47.35 | | 21-5-2022 19-3-2022 | Oosterhout (NED) Gorinchem (NED) |
|||
201300134 | Marley Spijker | 13 : | 13 | 50 vrije slag | 50.22 | 21-5-2022 | Oosterhout (NED) |
||||
201100136 | Maud Vonk | 11 : | 3 7 11 23 27 | 200 wisselslag 100 schoolslag 100 vrije slag 100 rugslag 200 vrije slag | 3:37.31 1:44.47 1:28.07 1:38.28 3:13.86 | | 19-3-2022 9-4-2022 19-3-2022 9-4-2022 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Andel (NED) Gorinchem (NED) Andel (NED) Andel (NED) |
|||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 26 | 200 wisselslag (BM) | 3:56.98 | 21-5-2022 | Oosterhout (NED) |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 18:45 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |