Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
KNZB Zwemcompetitie deel 3
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 15-01-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 05-01-2022
Afmelddatum:
Maandag 10-01-2022
Organisatie:
ZPB-H&L
Plaats:
Reistijd:
± 31 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 16:30 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Samantha Admiraal, …
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Laatste update:
31-12-2021 @ 12:24
Programma:
Prog. Onderdeel 2 4x50 wisselslag est. meisjes junioren 4 en jonger 4 4x50 vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger 5 50m rugslag dames senioren open 6 50m rugslag heren senioren open 8 50m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger 10 50m rugslag jongens jeugd 2 en jonger 12 100m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger 14 100m vrije slag jongens junioren 2 en jonger 15 50m vlinderslag mixed minioren 6 en jonger 16 25m vrije slag mixed minioren 4 en jonger 17 100m vrije slag dames senioren open 18 100m vrije slag heren senioren open 20 50m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger 22 50m schoolslag jongens junioren 4 en jonger 24 100m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger 26 100m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger 27 50m vlinderslag meisjes junioren 2 en jonger 28 50m vlinderslag jongens junioren 2 en jonger 31 100m rugslag mixed minioren 6 en jonger 32 50m schoolslag mixed minioren 4 en jonger 34 200m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger 36 200m vrije slag jongens junioren 4 en jonger 37 4x50 vrije slag est. dames senioren open 38 4x100 wisselslag est. heren senioren open
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |