Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

NJK korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 10-12-2021 - zondag 12-12-2021
Inschrijfdatum:
zondag 28-11-2021
Afmelddatum:
zondag 28-11-2021
Organisatie:
Nuenen
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
15:00 uur
Aanvang:
16:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
28-10-2021 @ 13:44
Programma:

Sessie 1 - vrijdag 10-12-2021 - 
Inzwemmen 15:00
Wedstrijd 16:00 

1. 400m vrije slag Meisjes 	
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2  

2. 400m vrije slag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2  

3. 400m wisselslag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

4. 400m wisselslag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

5. 4x 200m vrije slag estafette Meisjes Junioren 
6. 4x 200m vrije slag estafette Jongens Junioren 

Sessie 2 - zaterdag 11-12-2021 – 
Inzwemmen 8:00
Wedstrijd 09.00 
7. 100m vrijeslag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

 8. 100m schoolslag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

 9. 200m vlinderslag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

10. 400m vrije slag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

11. 100m rugslag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

 12. 100m vlinderslag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 
 
 13. 200m schoolslag Jongens 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
14. 200m vrije slag Meisjes 
1. Junioren 1/2 

15. 200m wisselslag Meisjes 
1. Junioren Para 

Sessie 3 - zaterdag 11-12-2021 - 
Inzwemmen 15:00
Wedstrijd 16:00 

16. 100m wisselslag Jongens 
1. Junioren Para 

17. 100m vrije slag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

18. 100m schoolslag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

19. 100m rugslag Jongens 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
20. 100m vlinderslag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

 21. 50m vrije slag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

22. 200m vrije slag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

23. 200m wisselslag Jongens 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
24. 200m rugslag Meisjes 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

25. 4x 100m wisselslag estafette Jongens Junioren 
26. 4x 100m vrije slag estafette Meisjes Junioren 
 
Sessie 4 - zondag 12-12-2021 – 
Inzwemmen 8:00
Wedstrijd 09.00 

27. 100m vrijeslag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

28. 100m schoolslag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

29. 200m vlinderslag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

30. 400m vrije slag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

31. 100m rugslag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

32. 100m vlinderslag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 
 
33. 200m schoolslag Meisjes 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
34. 200m vrije slag Jongens 
1. Junioren 1/2 

35. 200m wisselslag Jongens 
1. Junioren Para 

Sessie 5 - zondag 12-12-2021 - 
Inzwemmen 15:00
Wedstrijd 16:00 
36. 100m wisselslag Meisjes 
1. Junioren Para 

37. 100m vrije slag Meisjes 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

38. 100m schoolslag Jongens 
1. Junioren 3 
2. Junioren 4 

39. 100m rugslag Meisjes 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
40. 100m vlinderslag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 1/2 
3. Junioren 3 
4. Junioren 4 

 41. 50m vrije slag Meisjes 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

42. 200m vrije slag Jongens 
1. Junioren Para 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

43. 200m wisselslag Meisjes 
1. Junioren 1/2
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 
 
44. 200m rugslag Jongens 
1. Junioren 1/2 
2. Junioren 3 
3. Junioren 4 

45. 4x 100m wisselslag estafette Meisjes Junioren 
46. 4x 100m vrije slag estafette Jongens Junioren 
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan
zat 11/12 Oud papier
zat 08/01 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 1
zon 09/01 ROM Masters deel 3
zat 15/01 KNZB Zwemcompetitie deel 3
zat 22/01 Minioren circuit deel 1
zon 23/01 LAC circuit deel 3
zat 29/01 - zon 30/01 Prov. Sprintkampioenschappen korte baan
do 03/02 - zon 06/02 NMK2022 korte baan
zat 12/02 Minioren circuit deel 2