Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

KNZB Zwemcompetitie deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 02-10-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 29-09-2021
Afmelddatum:
maandag 27-09-2021
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
  • mw B.E. Admiraal-Vos (3JK)
  • hr R. Bras (3J)
  • mw W.C. Bults-Quartel (3)
  • hr D.C. Burghout (23)
  • mw P. van de Pol-van Brakel (3J)
  • mw T.M.E. Schouten (3)
  • hr W. van der Stelt (23)
  • hr N. Swart (23)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Uitnodiging
    Livetiming:
    Categorie:
    Afmeldingen:
    1. Robin
    2. Femke Golverdingen
    3. Jade Groeneveld
    4. Harry Cornet
    5. Sacha Maas
    6. Margonda Versluis
    7. Sander van elburg
    8. Lynn en Femke Schreuders
    9. tijn den braber
    10. Mirte delleman
    11. Romee van Rossem
    12. Arjan Groenewegen
    13. Christel Kramer
    Laatste update:
    26-09-2021 @ 18:20
    Programma:

    Prog.	Onderdeel
    2	4x50m wisselslag est. jongens junioren 4 en jonger
    4	4x50m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger
    5	50m schoolslag dames senioren open
    6	50m schoolslag heren senioren open
    8	200m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger
    10	200m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger
    11	100m vlinderslag meisjes junioren 2 en jonger
    12	100m vlinderslag jongens junioren 2 en jonger
    13	50m rugslag mixed minioren 6 en jonger
    14	25m schoolslag mixed minioren 4 en jonger
    16	100m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger
    17	50m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger
    18	100m wisselslag dames senioren open
    19	100m wisselslag heren senioren open
    21	50m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger
    23	50m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger
    25	100m wisselslag meisjes junioren 2 en jonger
    27	100m wisselslag jongens junioren 2 en jonger
    28	100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger
    29	50m vrije slag mixed minioren 4 en jonger
    30	50m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger
    32	100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger
    33	4x50m wisselslag est. dames senioren open
    34	4x100m vrije slag est. heren senioren open
    
    Opstelling:
    De Biesboschzwemmers
    Nationale Zwemcompetitie deel 1

    Gorinchem  02-10-2021

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    200500442Nicole Bogerd05 :8
    21
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:55.38
    43.24
    S
    S
    03-10-2020
    14-12-2019
    Andel
    Oosterhout
    200004404Redine van Breugel00 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    39.82
    1:15.38
    S
    S
    05-06-2021
    21-12-2019
    Werkendam
    Andel
    200702580Mirthe Bults07 :16
    30
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:28.78
    52.29
    S
    S
    10-07-2021
    03-10-2020
    Werkendam
    Andel
    198400543Erik Drewes84 :6
    19
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    35.25
    1:09.13
    S
    S
    03-10-2020
    10-07-2021
    Andel
    Werkendam
    199107161Lars Duijnhouwer91 :6
    19
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    33.53
    NT
    S
    03-10-2020Andel
    196900192Marjo Goelema-Koek69 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    36.09
    1:20.54
    S
    S
    02-11-2019
    21-12-2019
    Gorinchem
    Andel
    201100417Arjan Groenewegen11 :13
    28
    50 rugslag
    100 schoolslag

    57.66
    2:17.06
    S
    S
    10-07-2021
    22-05-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200400534Chimène Huisman04 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    51.77
    1:39.28
    S
    S
    14-12-2019
    14-12-2019
    Oosterhout
    Oosterhout
    200005636Larissa Huisman00 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    NT
    NT

    201200302Silke Jetten12 :14
    29
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    28.45
    1:01.43
    S
    S
    19-06-2021
    03-10-2020
    Werkendam
    Andel
    201100128Amy de Kooter11 :13
    28
    50 rugslag
    100 schoolslag

    57.35
    2:04.53
    S
    S
    21-12-2019
    22-05-2021
    Andel
    Werkendam
    200800185Lars de Kooter08 :12
    27
    100 vlinderslag
    100 wisselslag

    1:24.81
    1:15.89
    S
    S
    19-06-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    199901248Christel Kramer99 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    NT
    1:17.80

    S

    21-12-2019

    Andel
    200900168Anne Lisman09 :16
    30
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:37.72
    1:01.54
    S
    S
    20-09-2020
    14-12-2019
    Breda
    Oosterhout
    200600093Rens Lisman06 :10
    23
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    3:07.63
    46.57
    S
    S
    20-09-2020
    05-06-2021
    Breda
    Werkendam
    201200220Shanya Muilenburg12 :14
    29
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    27.66
    49.41
    S
    S
    22-05-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    199305227Pieter Pijnenburg93 :6
    19
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    32.77
    1:05.55
    S
    S
    17-11-2019
    05-10-2019
    Eindhoven
    Sliedrecht
    199800722Sanne van de Pol98 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    36.06
    1:16.31
    S
    S
    15-02-2020
    21-12-2019
    Papendrecht
    Andel
    200800194Jansje de Ridder08 :16
    30
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:13.63
    43.31
    S
    S
    10-07-2021
    22-05-2021
    Werkendam
    Werkendam
    201200285Florian van Rosmalen12 :14
    29
    25 schoolslag
    50 vrije slag

    26.87
    54.39
    S
    S
    19-06-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200500684Romée van Rossem05 :8
    21
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:36.32
    41.62
    S
    S
    03-10-2020
    03-10-2020
    Andel
    Andel
    199700684Nadine Scheeve97 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    47.80
    1:27.21
    S
    S
    15-02-2020
    25-01-2020
    Papendrecht
    Rotterdam
    200500070Roos Suppers05 :8
    21
    200 vrije slag
    50 schoolslag

    2:34.18
    43.69
    S
    S
    24-11-2019
    14-12-2019
    Eindhoven
    Oosterhout
    199904916Mandy Swart99 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    37.26
    1:18.06
    S
    S
    15-02-2020
    10-07-2021
    Papendrecht
    Werkendam
    200100082Julia Verhoeven01 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    45.40
    NT
    S
    05-06-2021Werkendam
    200800384Hannah Vink08 :16
    30
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:28.60
    53.10
    S
    S
    05-06-2021
    11-01-2020
    Werkendam
    Gorinchem
    200602687Rik Vink06 :17
    32
    50 vlinderslag
    100 vrije slag

    41.81
    1:18.74
    S
    S
    03-10-2020
    05-06-2021
    Andel
    Werkendam
    201100136Maud Vonk11 :13
    28
    50 rugslag
    100 schoolslag

    48.32
    1:54.71
    S
    S
    22-05-2021
    22-05-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200900024Tess Vonk09 :11
    25
    100 vlinderslag
    100 wisselslag

    1:11.47
    1:13.46
    L
    S
    12-09-2021
    04-07-2021
    Eindhoven
    Amsterdam
    200901358Anieke aan de Wiel09 :16
    30
    100 vrije slag
    50 vlinderslag

    1:45.40
    NT
    S
    05-06-2021Werkendam
    201100447Wessel van Wijk11 :13
    28
    50 rugslag
    100 schoolslag

    NT
    NT

    196700528Annette Wijnja-Visser67 :5
    18
    50 schoolslag
    100 wisselslag

    39.87
    1:18.78
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    teamBBZ Heren 1:344 x 100 vrije slag11-994:08.26
    1:
    2:
    3:
    4:
    Lars de Kooter
    Pieter Pijnenburg
    Lars Duijnhouwer
    Erik Drewes
    08
    93
    91
    84
    1:08.49
    59.37
    1:01.44
    58.96
    26-09-2020
    15-02-2020
    Oosterhout
    Papendrecht
    teamBBZ Dames 1:44 x 50 vrije slag11-142:25.14
    1:
    2:
    3:
    4:
    Anne Lisman
    Hannah Vink
    Jansje de Ridder
    Tess Vonk
    09
    08
    08
    09
    41.32
    38.77
    33.94
    31.11
    03-10-2020
    26-09-2020
    19-06-2021
    19-06-2021
    Andel
    Oosterhout
    Werkendam
    Werkendam
    334 x 50 wisselslag11-992:11.55
    1:
    2:
    3:
    4:
    Christel Kramer
    Sanne van de Pol
    Redine van Breugel
    Mandy Swart
    99
    98
    00
    99
    38.29
    36.06
    32.45
    30.50
    21-12-2019
    15-02-2020
    21-12-2019
    26-01-2020
    Andel
    Papendrecht
    Andel
    Rotterdam

    Klik hier om terug te gaan.
    Komende evenementen
    woe 27/10 Jeugdmiddag
    zat 30/10 Limietwedstrijd VZC
    zat 06/11 Albion Open Masters 2021
    zat 13/11 Oud papier
    zat 13/11 Limietwedstrijd De Geul
    zon 14/11 Nationale Masters Club Meet 2021 (NMCM2021)
    zat 20/11 KNZB Zwemcompetitie deel 2
    zon 21/11 ROM Masters deel 2
    zat 27/11 Minioren circuit deel 6
    vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan