Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

KNZB Zwemcompetitie deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 02-10-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 29-09-2021
Afmelddatum:
maandag 27-09-2021
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
17-09-2021 @ 20:28
Programma:

Prog.	Onderdeel
2	4x50m wisselslag est. jongens junioren 4 en jonger
4	4x50m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger
5	50m schoolslag dames senioren open
6	50m schoolslag heren senioren open
8	200m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger
10	200m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger
11	100m vlinderslag meisjes junioren 2 en jonger
12	100m vlinderslag jongens junioren 2 en jonger
13	50m rugslag mixed minioren 6 en jonger
14	25m schoolslag mixed minioren 4 en jonger
16	100m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger
17	50m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger
18	100m wisselslag dames senioren open
19	100m wisselslag heren senioren open
21	50m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger
23	50m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger
25	100m wisselslag meisjes junioren 2 en jonger
27	100m wisselslag jongens junioren 2 en jonger
28	100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger
29	50m vrije slag mixed minioren 4 en jonger
30	50m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger
32	100m vrije slag jongens junioren 4 en jonger
33	4x50m wisselslag est. dames senioren open
34	4x100m vrije slag est. heren senioren open
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 24/09 - zon 26/09 Kamp 2021
zat 09/10 Oud papier
zat 09/10 - zon 10/10 Lux Masters Open 2021
zat 09/10 Minioren circuit deel 5
zon 10/10 ROM Masters deel 1
zon 17/10 LAC circuit deel 2
zat 23/10 - zon 24/10 Martinez Chocolade Cup
zat 30/10 Zuidelijke Cirkel 5
zat 13/11 Oud papier
zat 13/11 Limietwedstrijd De Geul