Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Flanders Speedo Open Water Cup

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 07-08-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 28-07-2021
Afmelddatum:
woensdag 28-07-2021
Organisatie:
Zwemfed
Plaats:
Heindonk(BEL)
Reistijd:
± 80 minuten
Baan:
0
Vervoer:
Onderling regelen
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Lars de Kooter nummer(s):3, 11
Opmerkingen:
Locatie: SPORT VLAANDEREN-Watersportcentrum “Hazewinkel”, Beenhouwerstraat te Heindonk

Kosten:
€ 8,00

Trofeeën
De eerste 3 van elke categorie ontvangen een trofee.

Reistijd: +/- 80 minuten
Laatste update:
02-08-2021 @ 17:18
Programma:

Programma
09.00 uur briefing (noodzakelijk voor clubafgevaardigden en zwemmers van de 5km)
09.30 uur samenstelling jury afhalen badmutsen
1  10.00 uur 5.000 m vrije slag Dames open
2  10.15 uur 5.000 m vrije slag Heren open
De voormiddagwedstrijden tellen niet mee voor het regelmatigheidscriterium,
hier kunnen dus geen punten worden behaald voor de lange afstand
12.30 uur prijsuitreiking voormiddaggedeelte
13.15 uur samenstelling jury afhalen badmutsen
13.30 uur 250 m Paco (op voorhand inschrijven of ter plaatse)
3  14.00 uur 1.000 m vrije slag 11 - 15 jarigen heren
4  14.10 uur 1.000 m vrije slag 11 - 15 jarigen dames
5  14.20 uur 1.000 m schoolslag seniors B, C, D, E, F heren
6  14.30 uur 1.000 m schoolslag seniors B, C, D, E, F dames
7  14.55uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F heren
8  15.05 uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F dames
9  15.15 uur 1.000 m vrije slag 16 - 19 jarigen, seniors A heren
10 15.25 uur 1.000 m vrije slag 16 - 19 jarigen seniors A dames
11  15.35 uur 1.000 m schoolslag 11 – 19 jarigen heren
12  15.45 uur 1.000 m schoolslag 11 - 19 jarigen dames
16.30 uur 2 x 250 m, 2 x 500 m aflossing (mixed open categorie (2 dames/2 heren))
17.00 uur 1.000 m jogging (op voorhand inschrijven of ter plaatse)
17.15 uur 500 m jogging (op voorhand inschrijven of ter plaatse)
17.30 uur prijsuitreiking namiddaggedeelte
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 24/09 - zon 26/09 Kamp 2021
zat 02/10 KNZB Zwemcompetitie deel 1
zat 09/10 Oud papier
zat 09/10 - zon 10/10 Lux Masters Open 2021
zat 09/10 Minioren circuit deel 5
zon 10/10 ROM Masters deel 1
zon 17/10 LAC circuit deel 2
zat 23/10 - zon 24/10 Martinez Chocolade Cup
zat 30/10 Zuidelijke Cirkel 5
zat 13/11 Oud papier