Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Swimteam Tryout Series #1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 22-05-2021
Inschrijfdatum:
donderdag 20-05-2021
Afmelddatum:
donderdag 20-05-2021
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Werkina
Werkina 1
4251 HK WERKENDAM
0183-501669
http://www.zwembadwerkina.nl
5 banen
Reistijd:
± 0 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Om 16:20 uur melden bij het zwembad
Inzwemmen:
16:30 uur
Aanvang:
17:00 uur
Eindtijd:
16:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Voor zwemmers tot en met 26 jaar
Categorie:
Afmeldingen:
Jade
Rik Vink
Hannah Vink
Nadine Scheeve
Aïsha de Wilde
Leah Kooij
Femke Golverdingen
Suze de heus
Danee Klop
Jorja van Oord
Mirthe Bults
Romee van Rossem
Mandy
Tessa Mandemakers
Mandy
Roos suppers
Nick Lisman
Wessel
Larissa
Sacha Maas
Sacha Maas
Carlo Speksnijder
Christel Kramer
Floor van dijk
Laatste update:
18-05-2021 @ 14:37
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	200 vrije slag	Heren	12-99
2	200 vrije slag	Dames	11-99
3	100 vrije slag	Heren	9-11
4	100 vrije slag	Dames	9-10
101	25 rugslag	Alle	5-8
5	100 rugslag	Heren	12-99
6	100 rugslag	Dames	11-99
7	50 rugslag	Heren	9-11
8	50 rugslag	Dames	9-10
9	50 vlinderslag	Heren	12-99
10	50 vlinderslag	Dames	11-99
102	25 schoolslag	Alle	5-8
11	100 schoolslag	Heren	9-11
12	100 schoolslag	Dames	9-10
13	100 schoolslag	Heren	12-99
14	100 schoolslag	Dames	11-99
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Swimteam Tryout Series deel 1

Werkendam  22-05-2021

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd05 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:26.06
1:36.32
S
S
09-02-2019
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
200603801Tijn den Braber06 :1
9
200 vrije slag
50 vlinderslag

2:56.28
38.19
S
S
05-10-2019
03-10-2020
Sliedrecht
Andel
200004404Redine van Breugel00 :6
10
100 rugslag
50 vlinderslag

1:18.34
32.42
S
S
03-10-2020
09-02-2019
Andel
Papendrecht
201310001Wessel van den Brink13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

200702580Mirthe Bults07 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

2:10.69
2:04.97
S
S
11-01-2020
11-01-2020
Gorinchem
Gorinchem
201300090Rianne Cornet13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

33.78
41.74
S
S
26-09-2020
26-09-2020
Oosterhout
Oosterhout
201100130Mirte Delleman11 :4
8
12
100 vrije slag
50 rugslag
100 schoolslag

1:45.13
50.42
1:57.03
S
S
S
26-09-2020
03-10-2020
26-09-2020
Oosterhout
Andel
Oosterhout
200504370Floor van Dijk05 :6
10
100 rugslag
50 vlinderslag

1:25.02
38.36
S
S
26-01-2019
26-01-2019
Oosterhout
Oosterhout
201310002Rosalinde Erian13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

200100258Femke Golverdingen01 :6
10
100 rugslag
50 vlinderslag

1:19.51
38.35
S
S
11-01-2020
09-02-2019
Gorinchem
Papendrecht
201300088Romy van Goor13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

51.62
36.58
S
S
21-12-2019
18-01-2020
Andel
Gorinchem
201100417Arjan Groenewegen11 :3
11
100 vrije slag
100 schoolslag

NT
NT

200901356Amy den Haan09 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

NT
NT

200901624Suze de Heus09 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

NT
2:05.98

S

03-10-2020

Andel
201200602Jitte Hoeflak12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

201410001Delano Houtsma14 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

200400534Chimène Huisman04 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:31.89
1:48.75
S
S
26-01-2019
02-11-2019
Oosterhout
Gorinchem
200005636Larissa Huisman00 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:30.28
1:36.74
S
S
09-02-2019Papendrecht
201100610Mirthe Jansen11 :4
12
100 vrije slag
100 schoolslag

NT
NT

201200302Silke Jetten12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

28.22
30.25
S
S
21-12-2019
03-10-2020
Andel
Andel
201510002Danée Klop15 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

201100128Amy de Kooter11 :4
8
12
100 vrije slag
50 rugslag
100 schoolslag

1:49.12
57.35
2:05.20
S
S
S
26-09-2020
21-12-2019
26-09-2020
Oosterhout
Andel
Oosterhout
200800185Lars de Kooter08 :1
9
13
200 vrije slag
50 vlinderslag
100 schoolslag

2:22.67
39.22
1:22.33
S
S
S
26-09-2020
20-09-2020
20-09-2020
Oosterhout
Breda
Breda
199901248Christel Kramer99 :6
10
100 rugslag
50 vlinderslag

1:16.80
NT
S
21-12-2019Andel
200900168Anne Lisman09 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:59.46
2:04.46
S
S
18-01-2020
11-01-2020
Gorinchem
Gorinchem
200000117Nick Lisman00 :1
13
200 vrije slag
100 schoolslag

2:37.20
1:27.96
S
S
12-01-2019
09-02-2019
Papendrecht
Papendrecht
200600093Rens Lisman06 :5
13
100 rugslag
100 schoolslag

1:42.54
1:59.87
S
S
11-01-2020
23-03-2019
Gorinchem
Papendrecht
201100142Louise Lobbezoo11 :4
12
100 vrije slag
100 schoolslag

NT
NT

201410004Mathilde Lobbezoo14 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

200100540Sacha Maas01 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:21.30
1:38.02
S
S
11-01-2020Gorinchem
201000120Tessa Mandemakers10 :4
12
100 vrije slag
100 schoolslag

NT
NT

201200220Shanya Muilenburg12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

30.15
28.27
S
S
21-12-2019
03-10-2020
Andel
Andel
201200600Khrixhea Navarro12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

201200084Jorja van Oord12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

28.80
35.30
S
S
21-12-2019
11-05-2019
Andel
Andel
201300130Femke van de Oven13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

32.42
34.45
S
S
26-09-2020
26-09-2020
Oosterhout
Oosterhout
199800722Sanne van de Pol98 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:25.76
1:26.87
S
S
23-03-2019
09-02-2019
Papendrecht
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :2
6
10
200 vrije slag
100 rugslag
50 vlinderslag

2:42.69
1:35.48
44.06
S
S
S
26-09-2020
14-12-2019
03-10-2020
Oosterhout
Oosterhout
Andel
201200285Florian van Rosmalen12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

26.85
27.72
S
S
21-12-2019
03-10-2020
Andel
Andel
200500684Romée van Rossem05 :2
10
200 vrije slag
50 vlinderslag

2:36.32
34.48
S
S
03-10-2020
14-12-2019
Andel
Oosterhout
200901177Herbert Schouten09 :3
11
100 vrije slag
100 schoolslag

2:08.47
NT
S
18-01-2020Gorinchem
201300128Femke Schreuders13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

47.69
49.34
S
S
26-09-2020
21-12-2019
Oosterhout
Andel
201002178Lynn Schreuders10 :4
12
100 vrije slag
100 schoolslag

NT
NT

201200085Carlo Speksnijder12 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

35.07
33.56
S
S
28-09-2019
18-01-2020
Andel
Gorinchem
201300134Marley Spijker13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

36.96
35.51
S
S
26-09-2020
26-09-2020
Oosterhout
Oosterhout
200500070Roos Suppers05 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:22.44
1:33.39
S
S
26-01-2019
23-03-2019
Oosterhout
Papendrecht
199904916Mandy Swart99 :2
14
200 vrije slag
100 schoolslag

2:32.24
1:27.38
S
S
15-12-2019
05-10-2019
Eindhoven
Sliedrecht
200100082Julia Verhoeven01 :6
10
100 rugslag
50 vlinderslag

1:24.75
38.40
S
S
11-01-2020
11-01-2020
Gorinchem
Gorinchem
200400338Margonda Versluis04 :2
10
200 vrije slag
50 vlinderslag

2:43.16
40.43
S
S
03-10-2020
27-10-2019
Andel
Tilburg
201100136Maud Vonk11 :4
8
12
100 vrije slag
50 rugslag
100 schoolslag

1:49.40
50.17
1:56.85
S
S
S
26-09-2020
03-10-2020
03-10-2020
Oosterhout
Andel
Andel
200900024Tess Vonk09 :2
10
14
200 vrije slag
50 vlinderslag
100 schoolslag

2:23.88
32.90
1:24.68
S
S
S
26-09-2020
03-10-2020
08-03-2020
Oosterhout
Andel
Leiden
200901358Anieke aan de Wiel09 :6
14
100 rugslag
100 schoolslag

1:47.90
2:17.78
S
S
18-01-2020
03-10-2020
Gorinchem
Andel
201410006Mirte van Wijk14 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

201300075Nathan van Wijk13 :101
102
25 rugslag
25 schoolslag

32.96
28.00
S
S
26-09-2020
26-09-2020
Oosterhout
Oosterhout