Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Lux Masters Open 2021

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 09-10-2021 - zondag 10-10-2021
Inschrijfdatum:
maandag 27-09-2021
Afmelddatum:
maandag 27-09-2021
Organisatie:
Swimming Luxembourg
Plaats:
Piscine du Campus Geesseknšppchen
Boulevard Pierre Dupong
L-1430 LUXEMBOURG


8 banen
Reistijd:
± 200 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Inschrijven:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Richard Tiemstra nummer(s):2, 6, 8, 12
  2. Annette nummer(s):3, 7, 18, 26, 36
  3. Wouter van der Stelt nummer(s):2, 10, 12, 21, 23, 39
  4. Nico nummer(s):4, 8, 10, 27, 37
  5. Paul nummer(s):12, 21, 31, 33, 39
  6. Sander van Elburg nummer(s):2, 4, 10, 12, 16, 17, 21, 23, 25, 29, 39, 40
  7. Richard Tiemstra nummer(s):10
  8. Paul nummer(s):25
  9. Nico nummer(s):25
  10. Paul nummer(s):25
Opmerkingen:
Kosten:
Individuele start ‚ā¨ 7,00
Estafette start ‚ā¨ 10,00
Laatste update:
22-08-2021 @ 13:41
Programma:

Zaterdag 9 oktober 2021 
Sessie 1
Inzwemmen 8.00 uur 
Wedstrijd 9.00 uur
1  1500m Vrije slag Dames 
2  1500m Vrije slag Heren 
3  200m Rugslag Dames 
4  200m Rugslag Heren 
5  50m Schoolslag Dames 
6  50m Schoolslag Heren 

Sessie 2
Inzwemmen 13.30 uur 
Wedstrijd 14.30 uur
7  50m Rugslag Dames 
8  50m Rugslag Heren 
9  4x 50m Wisselslag Dames 
10  4x 50m Wisselslag Heren 
11  100m Vrije slag Dames 
12  100m Vrije slag Heren 
13  400m Wisselslag Dames 
14  400m Wisselslag Heren 
15  100m Vlinderslag Dames 
16  100m Vlinderslag Heren 
Pauze 20 minuten
17  4x 50m Wisselslag Mixed 
18  200m Schoolslag Dames 
19  200m Schoolslag Heren 
20  400m Vrije slag Dames 
21  400m Vrije slag Heren 

Zondag 10 oktober 2021 
Sessie 3
Inzwemmen 8.00 uur 
Wedstrijd 9.00 uur
22  800m Vrije slag Dames 
23  800m Vrije slag Heren 
24  4x 50m Vrije slag Dames 
25  4x 50m Vrije slag Heren 
26  100m Rugslag Dames 
27  100m Rugslag Heren 
28  200m Wisselslag Dames 
29  200m Wisselslag Heren 
30  50m Vlinderslag Dames 
31  50m Vlinderslag Heren 

Sessie 4
Inzwemmen 13.00 uur 
Wedstrijd 14.00 uur
32  50m Vrije slag Dames 
33  50m Vrije slag Heren 
34  200m Vlinderslag Dames 
35  200m Vlinderslag Heren 
36  100m Schoolslag Dames 
37  100m Schoolslag Heren 
38  200m Vrije slag Dames 
39  200m Vrije slag Heren 
40  4x 50m Vrije slag Mixed
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 24/09 - zon 26/09 Kamp 2021
zat 02/10 KNZB Zwemcompetitie deel 1
zat 09/10 Oud papier
zat 09/10 Minioren circuit deel 5
zon 10/10 ROM Masters deel 1
zon 17/10 LAC circuit deel 2
zat 23/10 - zon 24/10 Martinez Chocolade Cup
zat 30/10 Zuidelijke Cirkel 5
zat 13/11 Oud papier
zat 13/11 Limietwedstrijd De Geul