Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren Finales

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 06-06-2020 - zondag 07-06-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 27-05-2020
Afmelddatum:
maandag 01-06-2020
Organisatie:
Hieronymus
Plaats:
De Stok
De Stok 2
4703 SZ ROOSENDAAL
0165-534726
http://www.destok.nl/
6 banen
Reistijd:
± 45 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:30 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
31-03-2020 @ 22:13
Programma:
Zaterdag
1 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
2 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
3 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
4 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
5 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 en 6 
6 	100m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 
7 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
8 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
9 	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
10 	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
11 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
12 	4x50m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4 en jonger (jmjm) 

Zondag
13 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
14 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
15 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
16 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
17 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
18 	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
19 	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
20 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
21 	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
22 	400m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 en 6 
23 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
24 	4x50m 	wisselslag 	mixed 	minioren 5 en 6 (volgorde vrij) 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 13/06 Oud papier
zat 11/07 Oud papier
zat 08/08 Oud papier
zat 12/09 Oud papier
do 17/09 Algemene Ledenvergadering
zat 19/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 4
zat 26/09 Minioren Circuit deel 1
zat 03/10 Competitie deel 1