Kalender


Klik hier om terug te gaan.

RZK2020

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 16-05-2020 - zondag 24-05-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 06-05-2020
Afmelddatum:
maandag 11-05-2020
Organisatie:
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (50m bad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
12:00 uur
Aanvang:
12:45 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
31-03-2020 @ 22:13
Programma:
Sessie 1
Zaterdag 16 mei 2020
Inzwemmen 12.00 uur (springbad)
Wedstrijd 12.45 uur

1. Dames, 400m vrije slag
2. Heren, 200m rugslag
3. Dames, 100m schoolslag
4. Heren, 50m vrije slag
* Medailleceremonie* (15 minuten)
5. Dames, 200m vlinderslag
6. Heren, 200m wisselslag
7. Dames, 50m rugslag
*Medailleceremonie* (10 minuten)
8. Heren, 4 x 200m vrije slag

Sessie 2
Zondag 17 mei 2020
Inzwemmen 10.00 uur (springbad)
Wedstrijd 10.45 uur

9. Dames, 400m wisselslag
10. Heren, 1500m vrije slag
11. Mixed, 4x100m vrije slag
*pauze/inzwemmen* (30 minuten)
12. Dames, 100m vrije slag
13. Heren, 100m vlinderslag
14. Dames, 200m schoolslag
15. Heren, 50m schoolslag
*Medailleceremonie* (15 minuten)
16. Dames, 100m rugslag
17. Heren, 200m vrije slag
18. Dames, 50m vlinderslag
*Medaillleceremonie* (10 minuten)
19. Heren, 4 x 100m wisselslag

Sessie 3
Zaterdag 23 mei 2020
Inzwemmen 12.00 uur (springbad)
Wedstrijd 12.45 uur

21. Heren, 400m vrije slag
22. Dames, 200m rugslag
23. Heren, 100m schoolslag
24. Dames, 50m vrije slag
*Medailleceremonie* (15 minuten)
25. Heren, 200m vlinderslag
26. Dames, 200m wisselslag
27. Heren, 50m rugslag
*Medailleceremonie* (10 minuten)
28. Dames, 4 x 200m vrije slag

Sessie 4
Zondag 24 mei 2020
Inzwemmen 10.00 uur (springbad)
Wedstrijd 10.45 uur

29. Heren, 400m wisselslag
30. Dames, 800m vrije slag
31. Mixed, 4x100m wisselslag
*pauze/inzwemmen* (30 minuten)
32. Heren, 100m vrije slag
33. Dames, 100m vlinderslag
34. Heren, 200m schoolslag
35. Dames, 50m schoolslag
*Medailleceremonie* (15 minuten)
36. Heren, 100m rugslag
37. Dames, 200m vrije slag
38. Heren, 50m vlinderslag
*Medailleceremonie* (10 minuten)
39. Dames, 4 x 100m wisselslag
40. Heren, 4 x 100m vrije slag
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 13/06 Oud papier
zat 11/07 Oud papier
zat 08/08 Oud papier
zat 12/09 Oud papier
do 17/09 Algemene Ledenvergadering
zat 19/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 4
zat 26/09 Minioren Circuit deel 1
zat 03/10 Competitie deel 1