Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren/Junioren circuit deel 5

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 09-05-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 29-04-2020
Afmelddatum:
maandag 04-05-2020
Organisatie:
Bijtelskil en ZVDO
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
17:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
31-03-2020 @ 22:13
Programma:
1 	4x25m 	wisselslag estafette 	mixed 	minioren 4 en jonger 
101	25m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 1 en 2
102	50m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 3 en 4
103	50m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 5 en (6)/junioren 1
2 	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
3 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
4 	200m 	wisselslag 	jongens 	junioren 1 en 2 
5 	400m 	vrije slag 	meisjes 	junioren 1 en 2 
104	50m	Vrije slag 	Meisjes	Senioren open
105	50m	Vrije slag 	Jongens	Senioren open
106	200m	Vrije slag 	Meisjes	Senioren open
107	200m	Vrije slag   	Jongens	Senioren open
6 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
7 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
8 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
9 	100m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 
108	25m	Schoolslag	Mixed	Minioren 1 en 2
109	25m	Schoolslag	Mixed	Minioren 3 en 4
110	100m	Wisselslag 	Mixed	Minioren 5 en (6)/junioren 1
10 	100m 	vrije slag 	jongens 	junioren 1 en 2 
11 	100m 	wisselslag 	meisjes 	junioren 1 en 2 
12 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
13 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
14 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
15 	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
111	50m	Rugslag 	Meisjes	Senioren open
112	50m	Rugslag  	Jongens	Senioren open
113	200m	Wisselslag  	Meisjes	Senioren open
114	200m	Wisselslag 	Jongens	Senioren open
16 	50m 	borstcrawl benen* 	mixed 	minioren 4 en jonger 
17 	100m 	borstcrawl benen* 	mixed 	minioren 5 en 6 
18 	4x50m 	vrije slag estafette 	mixed 	junioren 1 en 2 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 11/07 Oud papier
zat 08/08 Oud papier
zat 12/09 Oud papier
do 17/09 Algemene Ledenvergadering
zat 19/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Junioren Circuit deel 1
zat 26/09 Minioren Circuit deel 1
zat 03/10 Competitie deel 1
zat 10/10 Oud papier
zat 10/10 - zon 11/10 Lux Masters Open 2020