Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 14-03-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 04-03-2020
Afmelddatum:
maandag 09-03-2020
Organisatie:
De Biesboschzwemmers/De Duck/PCG
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmeldingen:
Jade
Laatste update:
19-02-2020 @ 16:48
Programma:
Nr. 	Programma 
3	200m rugslag jongens jeugd 2 el. 
5	100m vrije slag meisjes jeugd 2 el. 
8	200m vrije slag jongens junioren 2 el. 
9	100m schoolslag meisjes junioren 2 el. 
12	200m rugslag heren senioren open 
14	100m vrije slag dames senioren open 
15	100m vrije slag jongens minioren 6 el. 
16	50m vlinderslag meisjes minioren 5 el. 
17	50m vlinderslag mixed minioren 4 el. 
18	100m rugslag jongens junioren 4 el. 
20	200m schoolslag meisjes junioren 4 el. 
23	100m vrije slag heren senioren open 
25	200m rugslag dames senioren open 
26	100m vrije slag jongens jeugd 2 el. 
28	200m rugslag meisjes jeugd 2 el. 
30	100m schoolslag jongens junioren 2 el. 
33	200m vrije slag meisjes junioren 2 el. 
36	50m vlinderslag jongens minioren 6 el. 
37	100m vrije slag meisjes minioren 5 el. 
38	25m rugslag mixed minioren 4 el. 
39	200m schoolslag jongens junioren 4 el. 
41	100m rugslag meisjes junioren 4 el. 
43	8x50m vrije slag est. mixed alle leeftijden* 
in volgorde: j jun-2 el.; m jun-2 el.; j jun-4 el.; m jun-4 el.;
 j jeu-2 el.; m jeu-2 el.; h sen open; d sen open.
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
KNZB Zwencompetitie 2019-2020 deel 4

Gorinchem  14-03-2020

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman

70 :22100 vrije slag1:13.96 S
198100120Sabrina Boekhout

81 :13100 vrije slag1:09.08 S
200500442Nicole Bogerd05 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:15.03
3:05.91
S
S
200004404Redine van Breugel00 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:06.52
3:05.98
S
S
200702580Mirthe Bults07 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

2:04.90
3:50.79
S
S
201100130Mirte Delleman11 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

NT
NT

200504370Floor van Dijk05 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:13.24
3:00.47
S
S
198400543Erik Drewes84 :11
22
200 rugslag
100 vrije slag

2:32.97
58.96
S
S
199107161Lars Duijnhouwer91 :11
22
200 rugslag
100 vrije slag

NT
1:03.03

S
196900192Marjo Goelema-Koek

69 :13100 vrije slag1:06.63 S
200100258Femke Golverdingen01 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:20.34
2:50.03
S
S
200400534Chimène Huisman04 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:17.79
3:17.29
S
S
200005636Larissa Huisman00 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:11.88
3:12.01
S
S
199200583Robin Iking92 :11
22
200 rugslag
100 vrije slag

2:39.27
57.85
S
S
201100128Amy de Kooter11 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

1:19.37
1:49.84
S
S
200800185Lars de Kooter08 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

2:33.24
1:26.78
S
S
199901248Christel Kramer99 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:06.19
NT
S
200900168Anne Lisman09 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

2:04.46
4:01.76
S
S
200000117Nick Lisman00 :11
22
200 rugslag
100 vrije slag

3:03.21
1:08.37
S
S
200600093Rens Lisman06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

3:11.54
1:59.87
S
S
200100540Sacha Maas01 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:10.91
3:11.64
S
S
199305227Pieter Pijnenburg93 :11
22
200 rugslag
100 vrije slag

2:28.70
59.37
S
S
199800722Sanne van de Pol98 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:03.89
2:55.86
S
S
200800194Jansje de Ridder08 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:55.56
3:01.58
S
S
200500684Romée van Rossem05 :20
41
200 schoolslag
100 rugslag

3:22.40
1:17.38
S
S
199700684Nadine Scheeve97 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:12.45
3:04.79
S
S
200500070Roos Suppers05 :20
41
200 schoolslag
100 rugslag

NT
1:22.44

S
199904916Mandy Swart99 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:08.08
2:54.72
S
S
196801475Nico Swart68 :11200 rugslag

2:42.71 S
200100082Julia Verhoeven01 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:13.96
2:57.46
S
S
200400338Margonda Versluis04 :5
28
100 vrije slag
200 rugslag

1:16.56
3:15.37
S
S
200800384Hannah Vink08 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:57.77
NT
S
200602687Rik Vink06 :8
30
200 vrije slag
100 schoolslag

3:14.00
2:12.65
S
S
198803627Mark Visser88 :22100 vrije slag

59.89 S
201100136Maud Vonk11 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

1:00.26
1:51.17
S
S
200900024Tess Vonk09 :9
33
100 schoolslag
200 vrije slag

1:27.21
2:40.71
S
S
200901358Anieke aan de Wiel09 :16
37
50 vlinderslag
100 vrije slag

NT
1:59.66

S
196700528Annette Wijnja-Visser67 :13
24
100 vrije slag
200 rugslag

1:09.96
2:52.94
S
S
teamBBZ Gemengd 1:438 x 50 vrije slag11-994:27.05
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
Lars de Kooter
Jansje de Ridder
Rik Vink
Roos Suppers
Rens Lisman
Romée van Rossem
Robin Iking
Sanne van de Pol
08
08
06
05
06
05
92
98
33.79
35.62
39.89
32.20
38.90
31.59
26.46
28.60