Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONMK korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
donderdag 23-01-2020 - zondag 26-01-2020
Inschrijfdatum:
donderdag 02-01-2020
Afmelddatum:
donderdag 02-01-2020
Organisatie:
Albion Swimming
Plaats:
Zwemcentrum Rotterdam
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
0104812222
http://www.sportbedrijfrotterdam.nl/zwemcentrum-rotterdam
8 banen
Reistijd:
± 35 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:30 uur
Aanvang:
12:30 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
· Persoonlijke nummers 50m t/m 400m € 8,50 per start
· Persoonlijke nummers 800m & 1500m € 10,00 per start
· Estafettes € 20,00 per start
· Bij ziek- en afmeldingen na sluiting van de inschrijving zijn inschrijfgelden verschuldigd.

Mastersbuffet (niet alleen voor deelnemers):
o Vooraf aanmelden via het inschrijfformulier € 15,00
o Tijdens toernooi € 17,50 (zolang de voorraad strekt)
o Kinderen t/m 10 jaar € 10,00

Per persoon mag men zich opgeven voor maximaal 2 persoonlijke starts per sessie.
Inschrijftijden dienen controleerbare eerder gezwommen tijden te zijn vanaf 1 januari 2018. Inschrijvingen zonder inschrijftijd worden niet geaccepteerd.
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Nadine Scheeve nummer(s):1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 18, 21, 25, 27, 30, 31, 35
Annette nummer(s):5, 9, 21, 29, 30, 35, 43, 31
Nico nummer(s):6, 10, 18, 20, 28, 30, 36, 42, 43
pieter pijnenburg nummer(s):2, 4, 10, 14, 15, 16, 18, 22, 28, 30, 32, 33, 36, 40, 42
Wouter van der stelt nummer(s):4, 16, 18, 26, 30
Mandy nummer(s):37, 41, 43
Paul nummer(s):12, 26, 30, 38, 43
Sanne van de Pol nummer(s):37, 41, 43
Richard Tiemstra nummer(s):2, 20, 28
Paul nummer(s):18
Paul nummer(s):18
Harry Cornet nummer(s):18, 24, 28, 30, 33, 38, 42, 43
Marjo Goelema nummer(s):29, 30, 37, 41, 43
Marjo Goelema nummer(s):29, 30, 37, 41, 43
Aantal inschrijvingen:
14 inschrijvingen
Afmeldingen:
Annette prgr 31
Laatste update:
31-12-2019 @ 13:21
Programma:
Sessie 1
Inzwemmen 11.30 uur
Wedstrijd 12.30 uur
1 1500m vrije slag dames
pauze 15 min
2 1500m vrije slag heren

Vrijdag 24 januari 2020
Sessie 2
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
3 400m vrije slag dames
4 400m vrije slag heren
pauze 15 min
5 100m rugslag dames
6 100m rugslag heren

Sessie 3
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
7 50m vlinderslag dames
8 50m vlinderslag heren
9 200m schoolslag dames
10 200m schoolslag heren
11 100m vrije slag dames
12 100m vrije slag heren
pauze 15 min
13 200m wisselslag dames
14 200m wisselslag heren
pauze 5 min
15 4 x 200m vrije slag dames/heren/gemengd

Zaterdag 25 januari 2020
Sessie 4
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
16 800m vrije slag heren
17 400m wisselslag dames
pauze 5 min
18 4 x 100m wisselslag dames/heren/gemengd

Sessie 5
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 12.30 uur
20 50m rugslag heren
21 50m rugslag dames
22 200m vlinderslag heren
23 200m vlinderslag dames
24 100m wisselslag heren
25 100m wisselslag dames
26 200m vrije slag heren
27 200m vrije slag dames
28 100m schoolslag heren
29 100m schoolslag dames
pauze 5 min
30 4 x 50m vrije slag dames/heren/gemengd

Zondag 26 januari 2020
Sessie 6
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
31 800m vrije slag dames
pauze 15 min
32 400m wisselslag heren
pauze 5 min
33 4 x 100m vrije slag dames/heren/gemengd

Sessie 7
Inzwemmen 12.00 uur
Wedstrijd 13.00 uur
35 200m rugslag dames
36 200m rugslag heren
37 50m vrije slag dames
38 50m vrije slag heren
pauze 15 min
39 100m vlinderslag dames
40 100m vlinderslag heren
41 50m schoolslag dames
42 50m schoolslag heren
pauze 5 min
43 4 x 50m wisselslag dames/heren/gemengd
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
ONMK 2020 korte baan

Rotterdam  23--26-01-2020

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197100175Harry Cornet71 :24
28
38
42
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag
50 schoolslag

1:05.64
1:12.12
25.74
33.71
S
S
S
S
21-12-2019
06-10-2018
04-11-2018
21-12-2019
Andel
Papendrecht
Roermond
Andel
196900192Marjo Goelema-Koek69 :29
37
41
100 schoolslag
50 vrije slag
50 schoolslag

1:19.94
29.97
35.30
S
S
S
20-01-2018
21-01-2018
12-01-2019
Terneuzen
Terneuzen
Papendrecht
199305227Pieter Pijnenburg93 :2
4
10
14
16
22
28
32
40
42
1500 vrije slag
400 vrije slag
200 schoolslag
200 wisselslag
800 vrije slag
200 vlinderslag
100 schoolslag
400 wisselslag
100 vlinderslag
50 schoolslag

18:12.73
4:35.27
2:30.83
2:19.15
9:34.15
2:21.14
1:09.94
5:00.98
1:05.39
32.77
S
S
S
S
S
S
S
S
S
S
06-04-2019
25-01-2019
24-11-2019
18-03-2018
27-01-2019
18-03-2018
05-10-2019
24-11-2019
02-11-2019
17-11-2019
Rozenburg
Zwolle
Eindhoven
Oss
Zwolle
Oss
Sliedrecht
Eindhoven
Gorinchem
Eindhoven
199800722Sanne van de Pol98 :37
41
50 vrije slag
50 schoolslag

28.87
36.86
S
S
23-02-2019
24-11-2019
Papendrecht
Eindhoven
199700684Nadine Scheeve97 :1
3
5
7
13
21
25
31
35
1500 vrije slag
400 vrije slag
100 rugslag
50 vlinderslag
200 wisselslag
50 rugslag
100 wisselslag
800 vrije slag
200 rugslag

23:42.10
5:46.44
1:26.18
40.98
3:20.31
40.12
1:27.49
12:13.00
3:06.99
S
S
S
S
S
S
S
S
S
08-12-2019
15-12-2019
22-09-2019
15-12-2019
22-09-2019
22-09-2019
05-10-2019
15-12-2019
20-10-2019
Zaandam
Eindhoven
Etten-Leur
Eindhoven
Etten-Leur
Etten-Leur
Sliedrecht
Eindhoven
Oosterhout
197200889Wouter van der Stelt72 :4
16
26
400 vrije slag
800 vrije slag
200 vrije slag

5:25.01
11:19.54
2:29.29
S
S
S
19-01-2018
27-01-2019
26-01-2019
Terneuzen
Zwolle
Zwolle
199904916Mandy Swart99 :37
41
50 vrije slag
50 schoolslag

30.89
38.46
S
S
15-12-2019
23-02-2019
Eindhoven
Papendrecht
196801475Nico Swart68 :6
10
20
28
36
42
100 rugslag
200 schoolslag
50 rugslag
100 schoolslag
200 rugslag
50 schoolslag

1:13.04
3:03.28
33.70
1:19.17
2:42.71
35.12
S
S
S
S
S
S
27-01-2019
26-01-2019
15-12-2019
20-01-2018
25-01-2019
21-01-2018
Zwolle
Zwolle
Eindhoven
Terneuzen
Zwolle
Terneuzen
196301397Richard Tiemstra63 :2
20
28
1500 vrije slag
50 rugslag
100 schoolslag

23:16.24
37.51
1:26.79
S
S
S
14-12-2018
20-01-2018
21-12-2019
Rosmalen
Terneuzen
Andel
196301403Paul Wijnja63 :12
26
38
100 vrije slag
200 vrije slag
50 vrije slag

1:05.61
2:26.32
28.42
S
S
S
19-01-2018
26-01-2019
21-01-2018
Terneuzen
Zwolle
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :5
9
21
29
35
100 rugslag
200 schoolslag
50 rugslag
100 schoolslag
200 rugslag

1:20.03
2:57.37
36.66
1:23.13
2:51.83
S
S
S
S
S
26-01-2019
03-02-2018
03-03-2018
27-01-2019
13-01-2018
Zwolle
Papendrecht
Gorinchem
Zwolle
Papendrecht
teamBBZ Heren 1:184 x 100 wisselslag160-1994:36.16
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Harry Cornet
Pieter Pijnenburg
Paul Wijnja
68
71
93
63
1:13.04
1:12.12
1:05.39
1:05.61
27-01-2019
06-10-2018
02-11-2019
19-01-2018
Zwolle
Papendrecht
Gorinchem
Terneuzen
304 x 50 vrije slag200-2391:55.26
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Paul Wijnja
Wouter van der Stelt
Harry Cornet
68
63
72
71
29.68
28.42
31.42
25.74
08-04-2018
21-01-2018

04-11-2018
Hoogerheide
Terneuzen

Roermond
434 x 50 wisselslag160-1992:05.40
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Harry Cornet
Pieter Pijnenburg
Paul Wijnja
68
71
93
63
33.70
33.71
29.57
28.42
15-12-2019
21-12-2019
15-12-2019
21-01-2018
Eindhoven
Andel
Eindhoven
Terneuzen
teamBBZ Dames 1:434 x 50 wisselslag120-1592:17.49
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
Mandy Swart
Sanne van de Pol
67
69
99
98
36.66
35.30
36.66
28.87
03-03-2018
12-01-2019
09-02-2019
23-02-2019
Gorinchem
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
teamBBZ Gemengd 2:304 x 50 vrije slag160-1991:59.54
1:
2:
3:
4:
Marjo Goelema-Koek
Annette Wijnja-Visser
Richard Tiemstra
Pieter Pijnenburg
69
67
63
93
29.97
31.42
31.09
27.06
21-01-2018
04-11-2018
02-11-2019
15-12-2019
Terneuzen
Roermond
Maastricht
Eindhoven

Klik hier om terug te gaan.

zat 25/01 LACLAM deel 3
zat 08/02 Zwemuitje
zat 08/02 Oud papier
zat 15/02 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 1
zon 16/02 Limietwedstrijd De Warande deel 2
woe 04/03 Jeugdmiddag
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 - zon 08/03 Speedo Jaargangwedstrijden
zat 07/03 3 uur 33 minuten race
zat 14/03 Oud papier