Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren/Junioren circuit deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 18-01-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 08-01-2020
Afmelddatum:
maandag 13-01-2020
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Mw. G.L. Besselink-de Graaf, mw F.H. Huisman-Kapel, hr. R. Bras, mw. T.M.E. Schouten, hr. N. Swart, mw B.E. Admiraal-Vos
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
Che visser
Sanne en Femke van den oven
evi visser
Daan van pelt
Mirthe Bults
Claus van Es
Ryk van Es
Emma van Es
Sjack van Es
Aïsha de Wilde
Lynn en Femke Schreuders
floor van dijk
Jorja van Oord
Roos Suppers
Amy den Haan
Anna Louise evertse
Laatste update:
11-01-2020 @ 06:19
Programma:
1 	25m 	vrije slag met koprol* 	mixed 	minioren 4 en jonger 
101	25m	Schoolslag	Mixed	Minioren 1 en 2
102	50m	Schoolslag	Mixed	Minioren 3 en 4
103	50m	Schoolslag 	Mixed	Minioren 5 en (6)/junioren 1
2 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
3 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
4 	100m 	vlinderslag 	jongens 	junioren 1 en 2 
5 	200m 	vrije slag 	meisjes 	junioren 1 en 2 
104	50m	Rugslag	Meisjes	Senioren open
105	50m	Rugslag	Jongens	Senioren open
106	100m	Rugslag	Meisjes	Senioren open
107	100m	Rugslag	Jongens	Senioren open
6 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
7 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
8 	400m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 en 6 
9 	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
10 	200m 	rugslag 	jongens 	junioren 1 en 2 
11 	100m 	schoolslag 	meisjes 	junioren 1 en 2 
108	25m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 1 en 2
109	25m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 3 en 4
110	100m	Vrije slag 	Mixed	Minioren 5 en (6)/junioren 1
12 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 4 en jonger 
13 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 en jonger 
14 	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 en 6 
15 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
111	50m	Vrije slag	Meisjes	Senioren open
112	50m	Vrije slag 	Jongens	Senioren open
113	100m	Vrije slag 	Meisjes	Senioren open
114	100m	Vrije slag  	Jongens	Senioren open
16 	100m 	borstcrawl benen* 	mixed 	junioren 1 en 2 
17 	50m 	borstcrawl benen* 	mixed 	minioren 5 en 6 
18 	4x25m 	vrije slag estafette 	mixed 	minioren 4 en jonger 
115	4x25	Schoolslag estafette	Mixed	10-11
116	4x50	Schoolslag estafette	Mixed	12-99
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

do 23/01 - zon 26/01 ONMK korte baan
zat 25/01 LACLAM deel 3
zat 08/02 Zwemuitje
zat 08/02 Oud papier
zat 15/02 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 1
zon 16/02 Limietwedstrijd De Warande deel 2
woe 04/03 Jeugdmiddag
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 - zon 08/03 Speedo Jaargangwedstrijden
zat 07/03 3 uur 33 minuten race