Kalender


Klik hier om terug te gaan.

BWK2019

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 16-11-2019 - zondag 24-11-2019
Inschrijfdatum:
maandag 04-11-2019
Afmelddatum:
zondag 03-11-2019
Organisatie:
ZPV Hieronymus & Zeester Meerval
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (50m bad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
12:00 uur
Aanvang:
13:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter (17/11 en 24/11), Wouter van der Stelt (23/11)
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
Tonny
Robin
Laatste update:
10-11-2019 @ 12:27
Programma:
Zaterdag 16 november 2019
Sessie 1
1  Dames, 400m vrije slag
2  Heren, 200m rugslag
3  Dames, 100m schoolslag
4  Heren, 50m vrije slag
5  Dames, 200m vlinderslag
6  Heren, 200m wisselslag
7  Dames, 50m rugslag
8  Heren, 100m wisselslag
*pauze*
9  Heren, 4 x 200m vrije slag

Zondag 17 november 2019
Sessie 2
10  Dames, 400m wisselslag
11  Heren, 1500m vrije slag
12  Mixed, 4x50m vrije slag
*pauze*
13  Dames, 100m vrije slag
14  Heren, 100m vlinderslag
15  Dames, 200m schoolslag
16  Heren, 50m schoolslag
17  Dames, 100m rugslag
18  Heren, 200m vrije slag
19  Dames, 50m vlinderslag
20  Heren, 4 x 100m wisselslag
21  Dames, 4 x 100m vrije slag

Zaterdag 23 november 2019
Sessie 3
22  Heren, 400m vrije slag
23  Dames, 200m rugslag
24  Heren, 100m schoolslag
25  Dames, 50m vrije slag
26  Heren, 200m vlinderslag
27  Dames, 200m wisselslag
28  Heren, 50m rugslag
29  Dames, 100m wisselslag
*pauze*
30  Dames, 4 x 200m vrije slag

Zondag 24 november 2019
Sessie 4
31  Heren, 400m wisselslag
32  Dames, 800m vrije slag
33  Mixed, 4x50m wisselslag
*pauze*
34  Heren, 100m vrije slag
35  Dames, 100m vlinderslag
36  Heren, 200m schoolslag
37  Dames, 50m schoolslag
38  Heren, 100m rugslag
39  Dames, 200m vrije slag
40  Heren, 50m vlinderslag
41  Dames, 4 x 100m wisselslag
42  Heren, 4 x 100m vrije slag
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
RWK - Brabant

Eindhoven  16--24-11-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd

05 :2550 vrije slag32.72 S24-11-2018Eindhoven
200504370Floor van Dijk

05 :2550 vrije slag32.76 L25-05-2019Eindhoven
196900192Marjo Goelema-Koek

69 :3750 schoolslag35.30 S12-01-2019Papendrecht
199901248Christel Kramer

99 :2550 vrije slag29.32 S22-12-2018Andel
199305227Pieter Pijnenburg93 :6
16
24
31
36
200 wisselslag
50 schoolslag
100 schoolslag
400 wisselslag
200 schoolslag

2:21.43
32.95
1:09.94
5:02.81
2:33.19
S
S
S
S
S
22-12-2018
02-11-2019
05-10-2019
26-01-2019
22-09-2019
Terneuzen
Gorinchem
Sliedrecht
Zwolle
Etten-Leur
199800722Sanne van de Pol

98 :3750 schoolslag36.91 S02-11-2019Gorinchem
200500684Romée van Rossem05 :23
25
200 rugslag
50 vrije slag

2:47.46
32.73
S
S
02-11-2019
11-05-2019
Gorinchem
Andel
200500070Roos Suppers05 :13
25
39
100 vrije slag
50 vrije slag
200 vrije slag

1:10.85
32.20
2:34.10
S
S
S
18-11-2018
24-11-2018
23-03-2019
Eindhoven
Eindhoven
Papendrecht

Klik hier om terug te gaan.

zat 30/11 Pietentraining
do 05/12 - zon 08/12 NJJK korte baan
zon 08/12 LAC-limiet deel 2
vrij 13/12 - zon 15/12 Swim Cup Amsterdam
zat 14/12 Minioren/Junioren circuit deel 2
zat 14/12 Oud papier
zon 15/12 ZC2019 deel 6
vrij 20/12 - zon 22/12 ONK korte baan
vrij 20/12 - zat 21/12 NJK 800/1500
zat 21/12 WCK2019