Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 02-11-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 23-10-2019
Afmelddatum:
dinsdag 29-10-2019
Organisatie:
PCG
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 12:20 uur melden bij de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
12:30 uur
Aanvang:
13:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
hr. G.P. Burghout, mw. A. Kramer-van der Laan van Maastrigt, mw. H.J. van Pelt, mw. P. van de Pol-van Brakel
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
29-10-2019 @ 06:57
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
2	4 x 100 vrije slag	Heren	11-15
3	4 x 100 wisselslag	Dames	11-14
7	200 vrije slag	Dames	11-99
8	100 schoolslag	Heren	11-17
11	200 vrije slag	Dames	11-16
13	100 vrije slag	Heren	11-13
15	200 wisselslag	Dames	10-12
16	50 schoolslag	Heren	11-99
17	100 vlinderslag	Dames	11-99
18	100 rugslag	Heren	9-11
19	50 schoolslag	Dames	8-10
20	50 schoolslag	Alle	7-9
21	100 vlinderslag	Heren	11-15
23	200 rugslag	Dames	11-14
25	100 vlinderslag	Heren	11-99
26	50 schoolslag	Dames	11-99
28	200 vrije slag	Heren	11-17
30	100 schoolslag	Dames	11-16
32	200 wisselslag	Heren	11-13
33	100 vrije slag	Dames	10-12
35	200 vrije slag	Heren	11-99
38	50 schoolslag	Heren	9-11
39	100 rugslag	Dames	8-10
40	25 vrije slag	Alle	7-9
41	200 rugslag	Heren	11-15
43	100 vlinderslag	Dames	11-14
45	4 x 100 vrije slag	Heren	11-99 (C-klasse)
46	4 x 50 vrije slag	Heren	11-99
47	4 x 200 vrije slag	Dames	11-99 (C-klasse)
48	4 x 100 vrije slag	Dames	11-99
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 2

Gorinchem  02-11-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :25
35
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:15.73
2:47.57
S
S
16-12-2017
24-09-2017
Andel
Schijndel
198100120Sabrina Boekhout81 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:37.07
1:18.76
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200500442Nicole Bogerd05 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

3:12.89
1:34.87
S
S
06-10-2018
17-02-2019
Papendrecht
Oosterhout
200603801Tijn den Braber06 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:23.40
3:39.08
S
S
23-03-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200404299Lars Branderhorst04 :8
28
100 schoolslag
200 vrije slag

1:48.26
3:13.16
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200004404Redine van Breugel00 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:32.54
1:16.32
S
S
03-10-2015
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200702580Mirthe Bults07 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

NT
1:47.41

S

05-10-2019

Sliedrecht
197100175Harry Cornet71 :16
25
50 schoolslag
100 vlinderslag

32.19
1:05.93
S
L
13-02-2016
07-05-2016
Gorinchem
Eindhoven
201100130Mirte Delleman11 :20
40
50 schoolslag
25 vrije slag

58.94
25.13
L
S
29-06-2019
11-05-2019
Giessenburg
Andel
200504370Floor van Dijk05 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

3:00.47
1:25.57
S
S
23-03-2019
11-05-2019
Papendrecht
Andel
198400543Erik Drewes84 :16
25
35
50 schoolslag
100 vlinderslag
200 vrije slag

35.60
1:06.77
2:10.79
S
S
S
02-10-2010
25-01-2019
26-01-2019
IJsselstein
Zwolle
Zwolle
199107161Lars Duijnhouwer91 :16
25
50 schoolslag
100 vlinderslag

33.88
1:14.43
S
S
06-10-2018
12-03-2017
Papendrecht
Eindhoven
196900192Marjo Goelema-Koek69 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:31.79
35.30
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200100258Femke Golverdingen01 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:48.53
43.21
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
199900480Jade Groeneveld99 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:23.82
1:14.71
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200400534Chimène Huisman04 :11
30
200 vrije slag
100 schoolslag

3:03.92
1:51.73
S
S
06-10-2018
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
200005636Larissa Huisman00 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:35.44
47.13
S
S
26-11-2017
22-12-2018
Papendrecht
Andel
198302643Dennis Klop83 :16
35
50 schoolslag
200 vrije slag

36.75
2:32.95
S
S
22-12-2018
14-11-2015
Andel
Papendrecht
198802998Tonny Klop-Methorst88 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:24.28
37.43
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
201100128Amy de Kooter11 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

1:06.85
NT
S
11-05-2019Andel
200800185Lars de Kooter08 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:13.10
2:54.04
S
S
11-10-2019
11-10-2019
Rosmalen
Rosmalen
199901248Christel Kramer99 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:27.54
NT
S
14-01-2018Etten-Leur
200900168Anne Lisman09 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

58.75
2:11.63
S
S
11-05-2019
17-02-2019
Andel
Oosterhout
200000117Nick Lisman00 :16
35
50 schoolslag
200 vrije slag

36.75
2:37.20
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200600093Rens Lisman06 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:28.51
4:00.83
S
S
23-03-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200100540Sacha Maas01 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:45.03
45.82
L
S
25-02-2018
06-10-2018
Oosterhout
Papendrecht
199305227Pieter Pijnenburg93 :16
25
35
50 schoolslag
100 vlinderslag
200 vrije slag

32.97
1:07.81
2:11.59
S
S
S
13-01-2019
25-01-2019
26-01-2019
Papendrecht
Zwolle
Zwolle
199800722Sanne van de Pol98 :7
26
200 vrije slag
50 schoolslag

2:24.07
37.03
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

3:19.26
1:25.97
S
S
08-06-2019
20-10-2019
Tilburg
Oosterhout
200500684Romée van Rossem05 :23
43
200 rugslag
100 vlinderslag

2:53.23
1:25.11
S
S
12-01-2019
17-02-2019
Papendrecht
Oosterhout
199700684Nadine Scheeve97 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:45.95
1:52.80
S
L
12-01-2019
06-01-2019
Woerden
Amersfoort
200500070Roos Suppers05 :11
30
200 vrije slag
100 schoolslag

2:34.10
1:33.39
S
S
23-03-2019
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
199904916Mandy Swart99 :7
17
26
200 vrije slag
100 vlinderslag
50 schoolslag

2:33.43
1:26.41
38.46
S
S
S
12-01-2019
12-01-2019
23-02-2019
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
200100082Julia Verhoeven01 :7
17
200 vrije slag
100 vlinderslag

2:53.66
1:27.21
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200400338Margonda Versluis04 :11
30
200 vrije slag
100 schoolslag

2:49.80
1:41.29
S
S
28-10-2018
06-10-2018
Oosterhout
Papendrecht
200800384Hannah Vink08 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

NT
1:32.77

S

11-05-2019

Andel
200602687Rik Vink06 :13
32
100 vrije slag
200 wisselslag

1:37.78
NT
S
09-02-2019Papendrecht
198803627Mark Visser88 :16
25
50 schoolslag
100 vlinderslag

33.49
1:08.42
S
S
23-02-2019
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
201100136Maud Vonk11 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

1:00.80
2:02.44
S
S
12-01-2019
26-01-2019
Papendrecht
Oosterhout
200900024Tess Vonk09 :15
33
200 wisselslag
100 vrije slag

2:59.92
1:13.96
S
S
11-05-2019
08-06-2019
Andel
Tilburg
200901358Anieke aan de Wiel09 :19
39
50 schoolslag
100 rugslag

1:08.86
1:52.81
S
S
22-12-2018
28-09-2019
Andel
Andel
teamBBZ Heren 1:24 x 100 vrije slag11-155:56.58
1:
2:
3:
4:
Rens Lisman
Rik Vink
Tijn den Braber
Lars Branderhorst
06
06
06
04
1:28.51
1:37.78
1:21.75
1:28.54
23-03-2019
09-02-2019
20-10-2019
22-12-2018
Papendrecht
Papendrecht
Oosterhout
Andel
teamBBZ Heren 3:464 x 50 vrije slag11-991:52.22
1:
2:
3:
4:
Pieter Pijnenburg
Lars Duijnhouwer
Erik Drewes
Mark Visser
93
91
84
88
28.31
27.80
28.21
27.90
22-09-2019
22-12-2018
23-03-2019
23-02-2019
Etten-Leur
Andel
Papendrecht
Papendrecht
teamBBZ Dames 2:34 x 100 wisselslag11-145:35.13
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Roos Suppers
Floor van Dijk
Nicole Bogerd
05
05
05
05
1:21.14
1:33.39
1:25.57
1:15.03
09-02-2019
23-03-2019
11-05-2019
18-11-2018
Papendrecht
Papendrecht
Andel
Eindhoven
teamBBZ Dames 4:484 x 100 vrije slag11-994:22.87
1:
2:
3:
4:
Jade Groeneveld
Redine van Breugel
Tonny Klop-Methorst
Sanne van de Pol
99
00
88
98
1:08.00
1:06.52
1:04.46
1:03.89
12-01-2019
23-03-2019
22-12-2018
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
Andel
Papendrecht

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/02 Familie/vrienden training
woe 04/03 Jeugdmiddag
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 - zon 08/03 Speedo Jaargangwedstrijden
zat 07/03 3 uur 33 minuten race
zat 14/03 Oud papier
zat 14/03 Competitie deel 4
zon 22/03 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 2
zon 22/03 ZMC 2019-2020 deel 7
zon 22/03 Limietwedstrijd De Warande deel 3