Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 05-10-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 25-09-2019
Afmelddatum:
maandag 30-09-2019
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Bronbad De Lockhorst
Sportlaan 1
3364 AT SLIEDRECHT
0184-412518
https://www.optisport.nl/bronbaddelockhorst
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Marjo Goelema
Officials:
mw. B.E. Admiraal-Vos, hr. R. Bras, hr. D.C. Burghout, mw. F.H.Huisman-Kapel, mw. F.A.S. Maas-de Heus, mw. H.J. van Pelt, mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden, hr. W. van der Stelt, mw. A. Visser-Schaddelee
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
Annette Wijnja
Robin
Tonny
Arjon
Margonda Versluis
Femke Golverdingen
Sabrina
Bastiaan
Sacha Maas
Julia Verhoeven
Rik en Hannah vink
Christel Kramer
Larissa huisman
Laban Duijnhouwer
Laatste update:
24-09-2019 @ 22:04
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	4 x 100 wisselslag	Heren	11-15
4	4 x 100 vrije slag	Dames	11-14
7	100 wisselslag	Dames	11-99
8	100 rugslag	Heren	11-17
10	200 schoolslag	Dames	11-16
12	100 vlinderslag	Heren	11-13
14	200 rugslag	Dames	10-12
16	50 rugslag	Heren	11-99
17	100 schoolslag	Dames	11-99
18	100 wisselslag	Heren	9-11
19	50 vrije slag	Dames	8-10
20	50 rugslag	Alle	7-9
21	200 vrije slag	Heren	11-15
23	100 schoolslag	Dames	11-14
25	100 schoolslag	Heren	11-99
26	50 rugslag	Dames	11-99
27	200 schoolslag	Heren	11-17
29	100 rugslag	Dames	11-16
31	200 rugslag	Heren	11-13
33	100 vlinderslag	Dames	10-12
35	100 wisselslag	Heren	11-99
38	50 vrije slag	Heren	9-11
39	100 wisselslag	Dames	8-10
40	25 schoolslag	Alle	7-9
41	100 schoolslag	Heren	11-15
43	200 vrije slag	Dames	11-14
45	4 x 100 wisselslag	Heren	11-99
46	4 x 50 wisselslag	Heren	11-99
47	4 x 100 vrije slag	Dames	11-99
48	4 x 50 vrije slag	Dames	11-99
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
KNZB Zwemcompetitie Ronde 1

Sliedrecht  05-10-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :16
35
50 rugslag
100 wisselslag

38.52
1:22.74
S
S
06-10-2018
06-10-2018
Papendrecht
Papendrecht
198100120Sabrina Boekhout81 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:18.90
37.00
S
S

27-01-2019

Zwolle
200500442Nicole Bogerd05 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:35.19
2:48.58
S
S
22-12-2018
23-03-2019
Andel
Papendrecht
196900125Arjon de Bok69 :16
35
50 rugslag
100 wisselslag

35.95
1:11.92
S
S
200603801Tijn den Braber06 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

3:00.21
1:51.79
S
S
23-03-2019
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
200404299Lars Branderhorst04 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

3:13.16
1:48.26
S
S
12-01-2019
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200004404Redine van Breugel00 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:15.54
36.94
S
S

09-02-2019

Papendrecht
200702580Mirthe Bults07 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

2:04.90
NT
S
09-12-2018Boxtel
197100175Harry Cornet71 :25
35
100 schoolslag
100 wisselslag

1:12.12
1:05.73
S
S
06-10-2018
06-10-2018
Papendrecht
Papendrecht
201100130Mirte Delleman11 :20
40
50 rugslag
25 schoolslag

NT
27.23

S
30-12-1899
11-05-2019
Andel
Andel
200504370Floor van Dijk05 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:38.58
2:45.38
S
S
09-12-2018Boxtel
198400543Erik Drewes84 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

34.42
1:18.38
1:07.98
S
S
S
06-10-2018
06-10-2018
26-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
Zwolle
199107161Lars Duijnhouwer91 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

33.04
1:13.70
1:08.59
S
S
S
06-10-2018
06-10-2018
22-12-2018
Papendrecht
Papendrecht
Andel
196900192Marjo Goelema-Koek

69 :17100 schoolslag1:20.01 S27-01-2019Zwolle
200100258Femke Golverdingen01 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:22.03
38.21
S
S
22-12-2018
06-10-2018
Andel
Papendrecht
199900480Jade Groeneveld99 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:14.28
34.09
S
S

09-02-2019

Papendrecht
200400534Chimène Huisman04 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

3:49.89
1:31.89
S
S
23-03-2019
26-01-2019
Papendrecht
Oosterhout
200005636Larissa Huisman00 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:26.90
43.65
S
S
22-12-2018
09-02-2019
Andel
Papendrecht
199200583Robin Iking92 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

34.78
1:15.27
1:05.20
S
S
S
09-02-2019
22-06-2019
22-12-2018
Papendrecht
Gorinchem
Andel
198302643Dennis Klop83 :25
35
100 schoolslag
100 wisselslag

1:21.71
1:15.54
S
S
06-10-2018
22-12-2018
Papendrecht
Andel
198802998Tonny Klop-Methorst88 :7
17
100 wisselslag
100 schoolslag

1:13.57
1:23.57
S
S
22-12-2018Andel
201100128Amy de Kooter11 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

58.17
2:21.82
S
S
11-05-2019
09-06-2019
Andel
Tilburg
200800185Lars de Kooter08 :12
31
100 vlinderslag
200 rugslag

NT
NT

199901248Christel Kramer99 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:16.83
33.70
S
S
22-12-2018
06-10-2018
Andel
Papendrecht
200900168Anne Lisman09 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

49.79
2:20.27
S
S
11-05-2019
11-11-2018
Andel
Roosendaal
200000117Nick Lisman00 :25
35
100 schoolslag
100 wisselslag

1:25.18
1:14.83
S
S
06-10-2018
22-12-2018
Papendrecht
Andel
200600093Rens Lisman06 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

3:11.54
1:59.87
S
S
23-03-2019
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
200100540Sacha Maas01 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:17.97
39.26
S
S

09-02-2019

Papendrecht
200102805Leendert Paans01 :16
35
50 rugslag
100 wisselslag

34.63
1:09.06
S
S

22-12-2018

Andel
199305227Pieter Pijnenburg93 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

33.36
1:11.13
1:06.49

S

27-01-2019

Zwolle
199800722Sanne van de Pol98 :7
17
100 wisselslag
100 schoolslag

1:15.45
1:24.50
S
S
22-12-2018
06-10-2018
Andel
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:58.39

S

09-12-2018

Boxtel
200500684Romée van Rossem05 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:32.24
2:44.76
S
S
09-12-2018
23-03-2019
Boxtel
Papendrecht
199700684Nadine Scheeve97 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:28.87
41.57
S
S
06-10-2018
06-10-2018
Amersfoort
Amersfoort
200500070Roos Suppers05 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:33.39
2:34.10
S
S
23-03-2019
23-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
199904916Mandy Swart99 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:20.58
1:29.08
36.09
S
S
S
06-10-2018
22-12-2018
07-04-2019
Papendrecht
Andel
Hulst
200100082Julia Verhoeven01 :7
26
100 wisselslag
50 rugslag

1:23.83
41.63
S
S
200400338Margonda Versluis04 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

3:28.92
1:30.64
S
S
23-03-2019
26-01-2019
Papendrecht
Oosterhout
200800384Hannah Vink08 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:59.42
NT
S
09-02-2019Papendrecht
200602687Rik Vink06 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

3:29.75
2:12.65
S
S
23-03-2019
09-12-2018
Papendrecht
Boxtel
198803627Mark Visser88 :25
35
100 schoolslag
100 wisselslag

1:17.35
1:08.90
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201100136Maud Vonk11 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

50.66
NT
S
11-11-2018
30-12-1899
Roosendaal
Andel
200900024Tess Vonk09 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
NT

teamBBZ Heren 2:464 x 50 wisselslag11-992:01.71
1:
2:
3:
4:
Lars Duijnhouwer
Pieter Pijnenburg
Erik Drewes
Harry Cornet
91
93
84
71
33.04
32.97
29.96
25.74
06-10-2018
13-01-2019
09-02-2019
04-11-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
Roermond
teamBBZ Heren 5:464 x 50 wisselslag11-992:14.26
1:
2:
3:
4:
Robin Iking
Nick Lisman
Mark Visser
Bastiaan Baggerman
92
00
88
70
34.78
36.75
29.90
32.83
09-02-2019
12-01-2019
22-12-2018
27-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
Andel
Zwolle
teamBBZ Dames 1:44 x 100 vrije slag11-144:53.23
1:
2:
3:
4:
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Romée van Rossem
Roos Suppers
05
05
05
05
1:15.03
1:13.24
1:14.11
1:10.85
18-11-2018
23-09-2018
06-10-2018
18-11-2018
Eindhoven
Roosendaal
Papendrecht
Eindhoven
teamBBZ Dames 3:484 x 50 vrije slag11-991:59.16
1:
2:
3:
4:
Jade Groeneveld
Sanne van de Pol
Redine van Breugel
Marjo Goelema-Koek
99
98
00
69
29.00
28.87
31.27
30.02
23-02-2019
23-02-2019
23-03-2019
22-12-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
Andel
teamBBZ Dames 4:484 x 50 vrije slag11-992:05.34
1:
2:
3:
4:
Sabrina Boekhout
Christel Kramer
Nadine Scheeve
Mandy Swart
81
99
97
99
31.55
29.32
33.41
31.06
04-11-2018
22-12-2018

23-02-2019
Roermond
Andel

Papendrecht

Klik hier om terug te gaan.

woe 16/10 Jeugdmiddag
zat 19/10 Vriendjes/Vriendinnetjestraining
zon 20/10 Limietwedstrijd De Warande deel 1
zon 27/10 Limietwedstrijd TRB-res
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
woe 06/11 Jeugdmiddag
zat 09/11 Oud papier
zon 10/11 Regio Minioren Club Meet deel 1
zat 16/11 - zon 24/11 BWK2019