Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren/Junioren circuit deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 28-09-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 18-09-2019
Afmelddatum:
maandag 23-09-2019
Organisatie:
Bijtelskil
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Mw. G.L. Besselink-de Graaf, mw. W.C. Bults-Quartel, hr. D.C. Burghout, mw. F.H. Huisman-Kapel, mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
Emma van Es
Sjack van Es
Daan van pelt
Laatste update:
16-09-2019 @ 15:30
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	25m vrije slag met koprol	Alle	7-9
2	100 wisselslag	Heren	10-11
3	100 schoolslag	Dames	10-10
4	100 rugslag	Heren	12-13
5	200 vrije slag	Dames	11-12
6	100 rugslag	Heren	7-9
7	50 vlinderslag	Dames	7-9
8	400 vrije slag	Heren	10-11
9	100 rugslag	Dames	10-10
10	200 schoolslag	Heren	12-13
11	100 wisselslag	Dames	11-12
12	100 vrije slag	Heren	7-9
13	100 wisselslag	Dames	7-9
14	100 rugslag	Heren	10-11
15	100 wisselslag	Dames	10-10
16	100m borstcrawl benen	Alle	11-13
17	50m borstcrawl benen	Alle	7-9
18	15m vlinderslag benen onder water	Alle	10-11


Limietwedstrijd

Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
101	25 rugslag	Alle	6-7
102	50 rugslag	Alle	8-9
103	50 rugslag	Alle	10-11
104	50 vrije slag	Dames	12-99
105	50 vrije slag	Heren	12-99
106	100 vrije slag	Dames	12-99
107	100 vrije slag	Heren	12-99
108	25 schoolslag	Alle	6-7
109	25 schoolslag	Alle	8-9
110	100 schoolslag	Alle	10-11
111	50 rugslag	Dames	12-99
112	50 rugslag	Heren	12-99
113	100 rugslag	Dames	12-99
114	100 rugslag	Heren	12-99
115	4 x 25 schoolslag	Gemengd	6-9
116	4 x 25 schoolslag	Gemengd	10-14
117	4 x 50 schoolslag	Gemengd	12-99
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Minioren-junioren-deel1

Andel  28-09-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201100128Amy de Kooter11 :7
13
50 vlinderslag
100 wisselslag

NT
2:21.82

S
200800185Lars de Kooter08 :2
8
14
100 wisselslag
400 vrije slag
100 rugslag

1:26.13
5:41.85
1:26.96
S
S
S
201100136Maud Vonk11 :7
13
50 vlinderslag
100 wisselslag

1:00.26
NT
S
200900024Tess Vonk09 :3
9
15
100 schoolslag
100 rugslag
100 wisselslag

1:33.43
1:25.42
1:24.71
S
S
S
200901358Anieke aan de Wiel09 :3
9
15
100 schoolslag
100 rugslag
100 wisselslag

NT
2:00.87
NT

S

De Biesboschzwemmers
Limietwedstrijd deel 1

Andel  28-09-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201100130Mirte Delleman11 :102
109
50 rugslag
25 schoolslag

NT
27.23

S

11-05-2019

Andel
201000118Emma van Es10 :102
109
50 rugslag
25 schoolslag

1:03.21
NT
S

30-12-1899

Andel
200800081Sjack van Es08 :103
110
50 rugslag
100 schoolslag

NT
NT

30-12-1899
30-12-1899
Andel
Andel
201100417Arjan Groenewegen11 :102
109
50 rugslag
25 schoolslag

NT
35.63

S
30-12-1899
11-05-2019
Andel
Andel
201100610Mirthe Jansen11 :102
109
50 rugslag
25 schoolslag

NT
59.75

S
30-12-1899Andel
201200302Silke Jetten12 :101
108
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

30-12-1899
30-12-1899
Andel
Andel
201200084Jorja van Oord12 :101
108
25 rugslag
25 schoolslag

29.54
35.30
S
S

11-05-2019

Andel
201300011Daan van Pelt13 :101
108
25 rugslag
25 schoolslag

50.59
42.93
S
S
200901177Herbert Schouten09 :103
110
50 rugslag
100 schoolslag

1:07.44
NT
S

30-12-1899

Andel
201200085Carlo Speksnijder12 :101
108
25 rugslag
25 schoolslag

NT
37.17

S
30-12-1899
11-05-2019
Andel
Andel

Klik hier om terug te gaan.

woe 16/10 Jeugdmiddag
zat 19/10 Vriendjes/Vriendinnetjestraining
zon 20/10 Limietwedstrijd De Warande deel 1
zon 27/10 Limietwedstrijd TRB-res
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
woe 06/11 Jeugdmiddag
zat 09/11 Oud papier
zon 10/11 Regio Minioren Club Meet deel 1
zat 16/11 - zon 24/11 BWK2019