Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ZC2019 deel 5

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 02-11-2019
Inschrijfdatum:
zaterdag 19-10-2019
Afmelddatum:
maandag 28-10-2019
Organisatie:
MZ&PC
Plaats:
Geusseltbad
Discusworp 4
6225 XP MAASTRICHT
043-3504500
http://www.geusseltbad.nl/
8 banen
Reistijd:
± 100 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
0
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
25m € 1,75
50m € 2,00
100m € 2,50
200m € 3,00
300m € 3,50
400m € 4,00
800m € 5,00
1500m € 7,50
Estafettes gratis
Programmablad gratis (één vereniging, vanaf 10 deelnemers twee)
Categorie:
Laatste update:
23-10-2019 @ 14:34
Programma:
1  4x100m wisselslag D/H/Mix 
2  200m vrije slag D/H 
3  25m vlinderslag D/H 
4  50m rugslag D/H 
5  100m schoolslag D/H 
6  25m vrije slag D/H 
7  100m wisselslag D/H 
8  25m schoolslag D/H 
9  50m vrije slag D/H 
10  100m rugslag D/H 
11  4x50m vrije slag D/H/Mix 
12  1500m vrije slag D/H
97 Ploegleiding
98 Fungeren
99 Uit eten
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel Deel 5

Maastricht  02-11-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197200889Wouter van der Stelt72 :2
6
8
9
200 vrije slag
25 vrije slag
25 schoolslag
50 vrije slag

2:29.29
14.34
18.56
31.01
S
S
S
S
196801475Nico Swart68 :4
6
8
9
50 rugslag
25 vrije slag
25 schoolslag
50 vrije slag

33.82
13.81
16.02
29.90
S
S
S
S
196301397Richard Tiemstra63 :2
5
9
200 vrije slag
100 schoolslag
50 vrije slag

2:42.55
1:27.04
33.14
S
S
S
196301403Paul Wijnja63 :2
7
200 vrije slag
100 wisselslag

2:26.32
1:16.13
S
S
196700528Annette Wijnja-Visser67 :2
7
200 vrije slag
100 wisselslag

2:32.19
1:17.39
S
S
teamBBZ Heren 1:114 x 50 vrije slag200-2392:02.98
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Wouter van der Stelt
Richard Tiemstra
Paul Wijnja
68
72
63
63
29.90
31.01
33.14
28.93

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/02 Familie/vrienden training
woe 04/03 Jeugdmiddag
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 - zon 08/03 Speedo Jaargangwedstrijden
zat 07/03 3 uur 33 minuten race
zat 14/03 Oud papier
zat 14/03 Competitie deel 4
zon 22/03 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 2
zon 22/03 ZMC 2019-2020 deel 7
zon 22/03 Limietwedstrijd De Warande deel 3