Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ZC2019 deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 22-09-2019
Inschrijfdatum:
zondag 08-09-2019
Afmelddatum:
maandag 16-09-2019
Organisatie:
DIO
Plaats:
Sportfondsenbad De Banakker
Parklaan 12
4873 ER ETTEN-LEUR
0765013772
https://www.debanakker.nl/
6 banen
Reistijd:
± 35 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
15:15 uur
Aanvang:
15:45 uur
Ploegleiding:
Ineke Branderhorst, Wouter van der Stelt
Officials:
0
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
25m € 1,75
50m € 2,00
100m € 2,50
200m € 3,00
300m € 3,50
400m € 4,00
800m € 5,00
1500m € 7,50
Estafettes gratis
Programmablad gratis (één vereniging, vanaf 10 deelnemers twee)
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Annette nummer(s):1, 4, 10, 11, 99
Nico nummer(s):1, 4, 12, 99
Paul Wijnja nummer(s):1, 4, 8, 11, 99
Wouter van der Stelt nummer(s):1, 4, 6, 9, 11, 97, 99
Marjo nummer(s):1, 6, 8, 11, 99
Heidi Huisman nummer(s):98
Antoinette AntKant nummer(s):2, 5, 9, 11, 99
Nadine Scheeve nummer(s):1, 4, 10, 11, 12, 99
Pieter Pijnenburg nummer(s):1, 4, 7, 11, 12, 99
Heidi Huisman nummer(s):99
Neel Gielen nummer(s):3, 4, 6, 9, 99
Ineke Branderhorst nummer(s):9, 97, 99
JP van Rossem nummer(s):3, 6, 9, 11, 99
Ingmar Visser nummer(s):4, 6, 9, 10, 99
Sabrina nummer(s):1, 3, 6, 9, 11, 99
Bastiaan nummer(s):1, 2, 6, 8, 11, 99
Erik Huisman nummer(s):1, 4, 9, 11, 99
Carin van Berchum nummer(s):4, 6, 11, 99
Aantal inschrijvingen:
18 inschrijvingen
Laatste update:
09-09-2019 @ 16:12
Programma:
1  4x50m wisselslag D/H/Mix 
2  50m schoolslag D/H 
3  25m vlinderslag D/H 
4  100m vrije slag D/H 
5  25m rugslag D/H 
6  50m vrije slag D/H 
7  200m schoolslag D/H 
8  50m vlinderslag D/H 
9  25m vrije slag D/H 
10  100m rugslag D/H 
11  4x25m vrije slag D/H/Mix 
12  200m wisselslag D/H
97 Ploegleiding
98 Fungeren
99 Uit eten
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel deel 4

Etten-Leur  22-09-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :2
6
8
50 schoolslag
50 vrije slag
50 vlinderslag

38.80
32.48
34.10
S
S
S

24-09-2017
16-12-2017

Schijndel
Andel
199004642Carin van Berchum90 :4
6
100 vrije slag
50 vrije slag

1:20.82
37.15
S
S
23-02-2019
03-03-2018
Papendrecht
Gorinchem
198100120Sabrina Boekhout81 :3
6
9
25 vlinderslag
50 vrije slag
25 vrije slag

15.42
31.55
14.28
S
S
S
03-03-2018
04-11-2018
02-12-2017
Gorinchem
Roermond
Eindhoven
196900918Ineke Branderhorst

69 :925 vrije slag20.35 S02-12-2017Eindhoven
195200068Neel Gielen52 :3
4
6
9
25 vlinderslag
100 vrije slag
50 vrije slag
25 vrije slag

22.00
1:42.61
44.53
19.51
S
S
S
S
03-03-2018
22-12-2018
08-04-2018
03-03-2018
Gorinchem
Andel
Hoogerheide
Gorinchem
196900192Marjo Goelema-Koek69 :6
8
50 vrije slag
50 vlinderslag

29.97
33.49
S
S
21-01-2018
19-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
197401405Erik Huisman74 :4
9
100 vrije slag
25 vrije slag

1:15.68
15.34
S
S
24-09-2017
05-11-2017
Schijndel
Veldhoven
196900920Antoinette Kant69 :2
5
9
50 schoolslag
25 rugslag
25 vrije slag

46.17
19.78
15.78
S
S
S
16-12-2017
04-11-2018
13-05-2018
Andel
Roermond
Vlissingen
199305227Pieter Pijnenburg93 :4
7
12
100 vrije slag
200 schoolslag
200 wisselslag

NT
2:33.45
2:19.15

S
S

26-01-2019
18-03-2018

Zwolle
Oss
196201257J.P. van Rossem62 :3
6
9
25 vlinderslag
50 vrije slag
25 vrije slag

16.82
31.57
14.06
S
S
S
02-12-2017
24-09-2017
05-11-2017
Eindhoven
Schijndel
Veldhoven
199700684Nadine Scheeve97 :4
10
12
100 vrije slag
100 rugslag
200 wisselslag

1:12.45
1:30.77
3:08.22
S
S
16-03-2019
23-03-2019
Emmeloord
Leusden
197200889Wouter van der Stelt72 :4
6
9
100 vrije slag
50 vrije slag
25 vrije slag

1:06.63
29.98
13.88
S
S
S
22-12-2018
24-09-2017
03-03-2018
Andel
Schijndel
Gorinchem
196801475Nico Swart68 :4
12
100 vrije slag
200 wisselslag

1:07.31
2:54.48
S
S
07-04-2019Hulst
198102317Ingmar Visser81 :4
6
9
10
100 vrije slag
50 vrije slag
25 vrije slag
100 rugslag

1:20.07
34.44
15.71
1:30.80
S
S
S
S
03-03-2018
24-09-2017
05-11-2017
Gorinchem
Schijndel
Veldhoven
196301403Paul Wijnja63 :4
8
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:05.61
31.95
S
S
19-01-2018
19-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :4
10
100 vrije slag
100 rugslag

1:08.85
1:20.03
S
S
30-09-2017
26-01-2019
Papendrecht
Zwolle
teamBBZ Gemengd 1:14 x 50 wisselslag200-2392:12.49
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
68
69
63
67
33.82
35.30
31.95
31.42
27-01-2019
12-01-2019
19-01-2018
04-11-2018
Zwolle
Papendrecht
Terneuzen
Roermond
teamBBZ Gemengd 2:14 x 50 wisselslag120-1602:17.60
1:
2:
3:
4:
Nadine Scheeve
Pieter Pijnenburg
Sabrina Boekhout
Wouter van der Stelt
97
93
81
72
41.57
32.52
33.53
29.98
06-10-2018
12-11-2017
16-12-2017
24-09-2017
Amersfoort
Eindhoven
Andel
Schijndel
teamBBZ Gemengd 3:114 x 25 vrije slag160-1991:07.21
1:
2:
3:
4:
Ingmar Visser
Carin van Berchum
Neel Gielen
Erik Huisman
81
90
52
74
15.71
16.65
19.51
15.34
05-11-2017

03-03-2018
05-11-2017
Veldhoven

Gorinchem
Veldhoven
teamBBZ Gemengd 4:114 x 25 vrije slag200-23955.86
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Wouter van der Stelt
Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja
67
72
69
63
14.72
13.88
13.75
13.51
02-12-2017
03-03-2018

23-02-2019
Eindhoven
Gorinchem

Papendrecht
teamBBZ Gemengd 5:114 x 25 vrije slag120-15958.00
1:
2:
3:
4:
Antoinette Kant
Nadine Scheeve
Pieter Pijnenburg
J.P. van Rossem
69
97
93
62
15.78
NT
NT
14.06
13-05-2018


05-11-2017
Vlissingen


Veldhoven

Klik hier om terug te gaan.

zat 16/11 - zon 24/11 BWK2019
zat 30/11 Pietentraining
do 05/12 - zon 08/12 NJJK korte baan
zon 08/12 LAC-limiet deel 2
vrij 13/12 - zon 15/12 Swim Cup Amsterdam
zat 14/12 Minioren/Junioren circuit deel 2
zat 14/12 Oud papier
zon 15/12 ZC2019 deel 6
vrij 20/12 - zon 22/12 ONK korte baan
vrij 20/12 - zat 21/12 NJK 800/1500