Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ZC2019 deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 07-04-2019
Inschrijfdatum:
zondag 24-03-2019
Afmelddatum:
dinsdag 02-04-2019
Organisatie:
ZC Koewacht
Plaats:
Reynaertland
Kreekzoom 2
4561 GX HULST
0114312898
https://www.reynaertland.nl/
6 banen
Reistijd:
± 80 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
13:00 uur
Ploegleiding:
Ineke Branderhorst
Officials:
0
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
25m € 1,75
50m € 2,00
100m € 2,50
200m € 3,00
300m € 3,50
400m € 4,00
800m € 5,00
1500m € 7,50
Estafettes gratis
Programmablad gratis (één vereniging, vanaf 10 deelnemers twee)

Inschrijfgeld LAC programma (20, 30, 40, 50, 55, 60):
Per 200m start € 3,50
Per 400m start € 4,75
Per 800, 1500m start € 7,50
Per 2000m start € 7,50
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Francoise duran nummer(s):2, 6, 9
Nico nummer(s):1, 4, 9, 11, 99
Annette nummer(s):1, 4, 9, 11
Sander van Tilburg nummer(s):20, 12, 99
Paul nummer(s):1, 4, 9, 11
Wouter van der Stelt nummer(s):20, 40, 11, 99
Antoinette nummer(s):2, 4, 8, 10, 99
Ineke Branderhorst nummer(s):2, 8, 97, 99
Mandy nummer(s):1, 7, 8, 11, 99
Aantal inschrijvingen:
9 inschrijvingen
Laatste update:
24-03-2019 @ 20:10
Programma:
20  1500m vrije slag D/H LAC (1 serie, 2 in 1 baan) Start om 13:00 
1  4x100m wisselslag D/H/Mix 
2  25m vrije slag D/H 
3  100m rugslag D/H 
30  400m vrije slag D/H 8-9 LAC (max  2 series) 
4  50m vrije slag D/H 
5  25m vlinderslag D/H 
6  200m vlinderslag D/H 
7  50m rugslag D/H 
40  400m wisselslag D/H LAC (max  2 series) 
8  25m schoolslag D/H 
9  100m vrije slag D/H 
50  200m wisselslag D/H LAC 8-9 (max  3 series) 
51  200m wisselslag D/H LAC 10-11 (max  3 series) 
10  50m schoolslag D/H 
11  25+50+75+100m wisselslag D/H/Mix 
12  800m vrije slag D/H 
55  800m vrije slag D/H 10-11
60  2000m vrije slag D/H LAC (1 serie, 2 in 1 baan)
97 Ploegleiding
98 Fungeren
99 Uit eten

Let Op: Deze wedstrijd wordt gecombineerd met een aantal LAC afstanden.
Dit zijn geen masters onderdelen en tellen ook niet me in de Zuidelijke Cirkel.
De LAC afstanden kunnen per voorinschrijving worden ingeschreven 
deelname op volgorde van aanmelding
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
ZC Masters 2 - LAC 2018-2019 deel 2

Hulst  07-04-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

196900918Ineke Branderhorst69 :2
8
25 vrije slag
25 schoolslag

20.35
25.24
S
S
196900222Françoise Duran69 :2
6
9
25 vrije slag
200 vlinderslag
100 vrije slag

15.40
2:54.16
1:19.97


S
196900920Antoinette Kant69 :2
4
8
10
25 vrije slag
50 vrije slag
25 schoolslag
50 schoolslag

15.78
35.07
21.36
46.65
S
S
S
S
13-05-2018
13-05-2018
04-11-2018
02-12-2018
Vlissingen
Vlissingen
Roermond
Eindhoven
197200889Wouter van der Stelt72 :20
40
1500 vrije slag
400 wisselslag

21:52.59
6:22.65
S
24-01-2019Zwolle
199904916Mandy Swart99 :7
8
50 rugslag
25 schoolslag

36.54
NT
S
18-03-2018Roosendaal
196801475Nico Swart68 :4
9
50 vrije slag
100 vrije slag

29.68
1:07.33
S
S
08-04-2018
03-03-2018
Hoogerheide
Gorinchem
198604609Sander van Tilburg86 :12
20
800 vrije slag
1500 vrije slag

12:20.32
23:06.60
S
S
17-03-2019
17-03-2019
Papendrecht
Papendrecht
196301403Paul Wijnja63 :4
9
50 vrije slag
100 vrije slag

28.42
1:05.61
S
S
21-01-2018
19-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :4
9
50 vrije slag
100 vrije slag

31.42
1:09.87
S
S
04-11-2018
03-02-2018
Roermond
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:14 x 100 wisselslag200-2395:18.29
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Nico Swart
Paul Wijnja
Antoinette Kant
67
68
63
69
1:20.03
1:19.17
1:14.09
1:25.00
26-01-2019
20-01-2018
21-01-2018
Zwolle
Terneuzen
Terneuzen
1125/50/75/100 wisselslag160-1993:00.00
1:
2:
3:
4:
Mandy Swart
Nico Swart
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
99
68
63
67
NT
NT
NT
NT