Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ZC2019 deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 09-06-2019
Inschrijfdatum:zondag 26-05-2019
Afmelddatum:zondag 02-06-2019
Organisatie: Njord
Plaats: DEN EKKERMAN, WAL 152, 5501 HP VELDHOVEN, 040-2535250, http://www.denekkerman.nl/
Reistijd: ± 51 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 09:45 uur
Aanvang: 10:15 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging ZC2019 deel 3
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel 2019 deel 3

Veldhoven  09-06-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

195200068Neel Gielen52 :3
5
7
10
50 vrije slag
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

44.53
24.50
25.83
19.51
S
S
S
S
08-04-2018
04-11-2018
04-11-2018
03-03-2018
Hoogerheide
Roermond
Roermond
Gorinchem
196900920Antoinette Kant69 :5
9
25 rugslag
100 wisselslag

19.78
1:29.27
S
S
04-11-2018
22-12-2018
Roermond
Andel
196201257J.P. van Rossem62 :3
5
7
10
50 vrije slag
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

31.57
19.51
18.95
14.06
S
S
S
S
24-09-2017
24-09-2017
02-12-2017
05-11-2017
Schijndel
Schijndel
Eindhoven
Veldhoven
197200889Wouter van der Stelt72 :3
5
7
8
10
50 vrije slag
25 rugslag
25 schoolslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

29.98
17.98
17.47
34.61
13.88
S


S
S
24-09-2017


26-11-2017
03-03-2018
Schijndel


Papendrecht
Gorinchem
199904916Mandy Swart99 :6200 vrije slag

2:30.67 S16-12-2017Andel
196801475Nico Swart68 :6
8
200 vrije slag
50 vlinderslag

2:33.51
33.28
S
S

04-11-2018

Roermond
198604609Sander van Tilburg86 :6
12
200 vrije slag
800 vrije slag

2:37.81
11:51.03
S
S
16-12-2017
07-04-2019
Andel
Hulst
198102317Ingmar Visser81 :3
7
10
12
50 vrije slag
25 schoolslag
25 vrije slag
800 vrije slag

34.44
20.59
15.71
12:42.38
S
S
S
S
24-09-2017
04-11-2018
05-11-2017
24-09-2017
Schijndel
Roermond
Veldhoven
Schijndel
teamBBZ Gemengd 1:14 x 50 vrije slag160-1992:05.79
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Wouter van der Stelt
Antoinette Kant
Mandy Swart
68
72
69
99
29.68
29.98
35.07
31.06
08-04-2018
24-09-2017
13-05-2018
23-02-2019
Hoogerheide
Schijndel
Vlissingen
Papendrecht
114 x 50 vlinderslag160-1992:26.55
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Wouter van der Stelt
Antoinette Kant
Mandy Swart
68
72
69
99
33.28
34.61
42.00
36.66
04-11-2018
26-11-2017

09-02-2019
Roermond
Papendrecht

Papendrecht
Programma:
1  4x50m vrije slag D/H/Mix 
2  100m schoolslag D/H 
3  50m vrije slag D/H 
4  100m vlinderslag D/H 
5  25m rugslag D/H 
6  200m vrije slag D/H 
7  25m schoolslag D/H 
8  50m vlinderslag D/H 
9  100m wisselslag D/H 
10  25m vrije slag D/H 
11  4x50m vlinderslag D/H/Mix 
12  800m vrije slag D/H
97 Ploegleiding
98 Fungeren
99 Uit eten
Opmerkingen: Kosten:
25m € 1,75
50m € 2,00
100m € 2,50
200m € 3,00
300m € 3,50
400m € 4,00
800m € 5,00
1500m € 7,50
Estafettes gratis
Programmablad gratis (één vereniging, vanaf 10 deelnemers twee)
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Nico nummer(s):1, 6, 8, 11
Antoinette nummer(s):1, 5, 9
Wouter van der Stelt nummer(s):1, 3, 5, 7, 8, 10, 11
Sander van Tilburg nummer(s):1, 6, 12, 99
Mandy nummer(s):1, 6, 11
JP van Rossem nummer(s):3, 5, 7, 10
Ingmar Visser nummer(s):3, 7, 10, 12
Neel Gielen nummer(s):3, 5, 7, 10
Neel Gielen nummer(s):3, 5, 7, 10
Aantal inschrijvingen: 9 inschrijvingen
Laatste update: 27-05-2019 @ 13:38

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/06 De Doetse Kom
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zon 30/06 Jaargangfinale
zon 30/06 Open Water Wedstrijden
zat 06/07 Open Water Wedstrijden
zon 07/07 Open Water Wedstrijden Gaasperplas
zat 13/07 Oud papier
zat 13/07 OWZ Merwedekanaal
zon 14/07 Zwemwedstrijd Beusichem-Culemborg
zat 20/07 St. OWW De Binnenmaas