Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ZC2019 deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 23-02-2019
Inschrijfdatum:zondag 10-02-2019
Afmelddatum:maandag 18-02-2019
Organisatie: De Biesboschzwemmers
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl 8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding:
Officials: Mw. B.E. Admiraal-Vos, hr. D.C. Burghout, mw. F.H. Huisman-Kapel, mw. A. Kramer-van der Laan van Maastrigt, mw. P. van de Pol-van Brakel, mw. A. Visser-Schaddelee
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging ZC2019 deel 1
Link organisatie: https://www.b-b-z.nl/zuidelijke-cirkel-2019/
Livetiming: https://www.b-b-z.nl/zuidelijke-cirkel-2019/livetiming/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel 2019 deel 1

Papendrecht  23-02-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :3
6
8
99
25 vlinderslag
25 vrije slag
25 rugslag
Uit eten

15.11
14.72
17.87
NT
S
S
S
24-09-2017
02-12-2017
05-11-2017
Schijndel
Eindhoven
Veldhoven
199004642Carin van Berchum90 :2
9
100 vrije slag
50 vrije slag

1:22.53
37.15
S
S
22-12-2018
03-03-2018
Andel
Gorinchem
198100120Sabrina Boekhout

81 :99Uit etenNT
196900918Ineke Branderhorst

69 :99Uit etenNT
198302834Jovanca van Dalen-Huisman83 :3
9
25 vlinderslag
50 vrije slag

16.44
33.95
S
S

03-03-2018

Gorinchem
196900222Françoise Duran69 :4
5
8
99
50 schoolslag
200 rugslag
25 rugslag
Uit eten

47.26
3:14.06
18.00
NT
S
S

09-12-2018Vlaardingen
195200068Neel Gielen52 :3
6
8
9
25 vlinderslag
25 vrije slag
25 rugslag
50 vrije slag

22.00
19.51
24.50
44.53
S
S
S
S
03-03-2018
03-03-2018
04-11-2018
08-04-2018
Gorinchem
Gorinchem
Roermond
Hoogerheide
196900192Marjo Goelema-Koek69 :4
7
99
50 schoolslag
100 schoolslag
Uit eten

35.30
1:19.94
NT
S
S
12-01-2019
20-01-2018
Papendrecht
Terneuzen
199900480Jade Groeneveld99 :3
6
9
25 vlinderslag
25 vrije slag
50 vrije slag

19.76
16.23
30.91
S
S
S


03-02-2018


Papendrecht
196500658Jolanda Groeneveld-Wouters


65 :6
8
25 vrije slag
25 rugslag
19.92
NT
S
03-03-2018Gorinchem
197401405Erik Huisman74 :4
7
9
50 schoolslag
100 schoolslag
50 vrije slag

40.74
1:29.60
33.23
S
S
S
02-12-2018
22-12-2018
03-03-2018
Eindhoven
Andel
Gorinchem
196900920Antoinette Kant69 :3
6
9
99
25 vlinderslag
25 vrije slag
50 vrije slag
Uit eten

18.28
15.78
35.07
NT
S
S
S
24-09-2017
13-05-2018
13-05-2018
Schijndel
Vlissingen
Vlissingen
199601048Sigrid Koekkoek96 :3
6
9
99
25 vlinderslag
25 vrije slag
50 vrije slag
Uit eten

20.93
17.50
38.37
NT
S
S
S
02-12-2017
02-12-2017
02-12-2017
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
197101601Marco van der Laan van Maastrigt


71 :2
7
100 vrije slag
100 schoolslag
1:10.21
1:25.30
S
S
16-12-2017
22-12-2018
Andel
Andel
199800722Sanne van de Pol98 :4
9
50 schoolslag
50 vrije slag

36.73
30.11
S
S
19-11-2017
03-02-2018
Eindhoven
Papendrecht
196401393Gerrit Roel Rodermond64 :4
7
9
50 schoolslag
100 schoolslag
50 vrije slag

57.95
2:11.79
40.77
S
S
S
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
Andel
197200889Wouter van der Stelt72 :3
6
9
99
25 vlinderslag
25 vrije slag
50 vrije slag
Uit eten

15.93
13.88
29.98
NT
S
S
S
02-12-2018
03-03-2018
24-09-2017
Eindhoven
Gorinchem
Schijndel
199904916Mandy Swart99 :4
9
99
50 schoolslag
50 vrije slag
Uit eten

39.90
31.50
NT
S
S
01-10-2017
22-04-2018
Den Bosch
Boxtel
196801475Nico Swart68 :3
5
8
99
25 vlinderslag
200 rugslag
25 rugslag
Uit eten

14.67
2:42.71
16.01
NT
S
S
S

25-01-2019

Zwolle
196301397Richard Tiemstra63 :2
4
8
10
100 vrije slag
50 schoolslag
25 rugslag
100 vlinderslag

1:09.74
38.80
17.06
1:27.71
S
S
S
S
22-12-2018
16-12-2017
Andel
Andel
198604609Sander van Tilburg86 :2
6
12
99
100 vrije slag
25 vrije slag
400 wisselslag
Uit eten

1:07.84
13.65
NT
NT
S
S

03-03-2018
13-05-2018
Gorinchem
Vlissingen
198002407Pieter Vink80 :3
6
9
25 vlinderslag
25 vrije slag
50 vrije slag

14.63
14.10
32.91
S
S
S

03-03-2018
03-03-2018

Gorinchem
Gorinchem
198102317Ingmar Visser81 :2
7
10
100 vrije slag
100 schoolslag
100 vlinderslag

1:20.07
1:30.98
NT
S
S
03-03-2018
16-12-2017
Gorinchem
Andel
198803627Mark Visser88 :4
6
9
50 schoolslag
25 vrije slag
50 vrije slag

34.89
12.98
29.02
S
S
S
30-09-2017
03-03-2018
13-01-2018
Papendrecht
Gorinchem
Papendrecht
196301403Paul Wijnja63 :3
6
10
99
25 vlinderslag
25 vrije slag
100 vlinderslag
Uit eten

14.26
12.95
1:14.09
NT
S
S
S


21-01-2018


Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :7
99
100 schoolslag
Uit eten

1:23.13
NT
S
27-01-2019Zwolle
De Biesboschzwemmers Heren 1:14 x 200 vrije slag160-19910:20.99
1:
2:
3:
4:
Wouter van der Stelt
Sander van Tilburg
Bastiaan Baggerman
Paul Wijnja
72
86
70
63
2:29.29
2:37.81
2:47.57
2:26.32
26-01-2019
16-12-2017
24-09-2017
26-01-2019
Zwolle
Andel
Schijndel
Zwolle
114 x 50 schoolslag120-1592:37.26
1:
2:
3:
4:
Marco van der Laan van Maastrigt
Sander van Tilburg
Erik Huisman
Mark Visser
71
86
74
88
39.41
42.22
40.74
34.89
22-12-2018

02-12-2018
30-09-2017
Andel

Eindhoven
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 1:14 x 200 vrije slag100-1199:47.13
1:
2:
3:
4:
Sanne van de Pol
Mandy Swart
Annette Wijnja-Visser
Jade Groeneveld
98
99
67
99
2:22.54
2:30.67
2:30.10
2:23.82
13-01-2018
16-12-2017
13-01-2018
12-01-2019
Papendrecht
Andel
Papendrecht
Papendrecht
114 x 50 schoolslag120-1592:29.93
1:
2:
3:
4:
Mandy Swart
Annette Wijnja-Visser
Sanne van de Pol
Marjo Goelema-Koek
99
67
98
69
39.90
38.00
36.73
35.30
01-10-2017
21-01-2018
19-11-2017
12-01-2019
Den Bosch
Terneuzen
Eindhoven
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:114 x 50 schoolslag160-1992:44.52
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Françoise Duran
Wouter van der Stelt
Antoinette Kant
68
69
72
69
35.12
43.73
39.50
46.17
21-01-2018
27-01-2019
02-12-2017
16-12-2017
Terneuzen
Zwolle
Eindhoven
Andel
Programma:
1 4 x 200m vrije slag
2 100m vrije slag
3 25m vlinderslag
4 50m schoolslag
5 200m rugslag
6 25m vrije slag
7 100m schoolslag
8 25m rugslag
9 50m vrije slag
10 100m vlinderslag
11 4 x 50m schoolslag
12 400m wisselslag
98 Fungeren
99 Uit eten
Opmerkingen: Kosten:
25m € 1,75
50m € 2,00
100m € 2,50
200m € 3,00
300m € 3,50
400m € 4,00
800m € 5,00
1500m € 7,50
Estafettes gratis
Programmablad gratis (één vereniging, vanaf 10 deelnemers twee)
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Sigrid Koekkoek nummer(s):2, 3, 9
Nico Swart nummer(s):3, 5, 8, 11, 99
Paul nummer(s):1, 3, 6, 10
Jade Groeneveld nummer(s):3, 6, 9
Jolanda Groeneveld nummer(s):6, 8
Tonny nummer(s):1, 10, 11
Annette Wijnja nummer(s):1, 7, 11, 99
Mandy Swart nummer(s):1, 4, 9, 11, 99
Wouter van der Stelt nummer(s):1, 3, 6, 9, 11, 99
Bastiaan nummer(s):1, 3, 6, 8, 99
Ineke Branderhorst nummer(s):99
Francoise duran nummer(s):4, 5, 8, 99
Marjo nummer(s):4, 7, 11, 99
Heidi Huisman nummer(s):98
Erik Huisman nummer(s):1, 4, 7, 9, 11
Antoinette nummer(s):3, 6, 9, 11, 99
Sander van Tilburg nummer(s):1, 2, 6, 11, 12, 99
Sanne van de Pol nummer(s):4, 9, 11
Sabrina nummer(s):99
Carin van Berchum nummer(s):2, 9
neel gielen nummer(s):3, 6, 8, 9
Mark nummer(s):4, 6, 9, 11
Richard Tiemstra nummer(s):2, 4, 8, 10
Pieter nummer(s):3, 6, 9
Jovanca nummer(s):3, 9
Marco van der Laan van Maastrigt nummer(s):2, 7, 11
Ingmar Visser nummer(s):2, 7, 10
Aantal inschrijvingen: 27 inschrijvingen
Laatste update: 10-02-2019 @ 20:44

Klik hier om terug te gaan.

woe 27/03 Jeugdmiddag
zat 06/04 Ranomi Cup The Hague 2019
zon 07/04 ZC2019 deel 2
zon 07/04 Limietwedstrijd lange baan De Warande
zat 13/04 Oud papier
zat 13/04 - zon 14/04 Arena Junio Swim Cup Eindhoven
zon 14/04 LAC
zon 14/04 ZMC2018-2019 deel 8
vrij 19/04 - zon 21/04 28e AIYSC
do 02/05 - zon 05/05 ONMK 2019 lange baan