Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 02-12-2018
Inschrijfdatum:zondag 18-11-2018
Afmelddatum:maandag 26-11-2018
Organisatie: PSV
Plaats: PIETER VAN DEN HOOGENBAND ZWEMSTADION (50M BAD), ANTOON COOLENLAAN 1, 5644 RX EINDHOVEN, 040-2381112, http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd: ± 54 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf t Bieshonk
Inzwemmen: 13:25 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding: Ineke Branderhorst
Officials: hr. R. Bras, mw. F.H. Huisman-Kapel
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://www.psvmasters.nl/LiveTiming/ZC2018/index.html
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Zuidelijke Cirkel 2018 - 6e wedstrijd

Eindhoven  02-12-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :3
5
6
9
25 vlinderslag
25 rugslag
50 vrije slag
25 vrije slag

15.11
17.87
33.63
14.72
S
S
S
S


04-11-2018
02-12-2017


Roermond
Eindhoven
198100120Sabrina Boekhout81 :3
6
9
25 vlinderslag
50 vrije slag
25 vrije slag

15.42
31.55
14.28
S
S
S
03-03-2018
04-11-2018
02-12-2017
Gorinchem
Roermond
Eindhoven
197100175Harry Cornet71 :3
7
12
25 vlinderslag
200 schoolslag
400 wisselslag

12.26
2:33.86
5:13.83
S
S
S
195200068Neel Gielen52 :3
5
9
25 vlinderslag
25 rugslag
25 vrije slag

22.00
24.50
19.50
S
S
S
03-03-2018
04-11-2018
Gorinchem
Roermond
197401405Erik Huisman74 :2
4
8
50 schoolslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

42.36
1:16.11
45.19
S
S
S
16-12-2017
02-12-2017
16-12-2017
Andel
Eindhoven
Andel
196900920Antoinette Kant69 :2
6
9
50 schoolslag
50 vrije slag
25 vrije slag

46.17
35.07
15.78
S
S
S
16-12-2017
13-05-2018
13-05-2018
Andel
Vlissingen
Vlissingen
198802998Tonny Klop-Methorst88 :4
8
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:04.36
33.81
S
S
197101601Marco van der Laan van Maastricht


71 :6
7
50 vrije slag
200 schoolslag
30.15
3:21.39

S

16-12-2017

Andel
197200889Wouter van der Stelt72 :3
4
8
9
25 vlinderslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
25 vrije slag

15.75
1:07.67
35.01
13.88

S
S
S

03-03-2018
03-03-2018
03-03-2018

Gorinchem
Gorinchem
Gorinchem
196801475Nico Swart68 :12
13
400 wisselslag
100 schoolslag

6:22.37
1:19.17
S
S

20-01-2018

Terneuzen
198604609Sander van Tilburg86 :4
6
100 vrije slag
50 vrije slag

1:07.84
30.06
S
S
03-03-2018
02-12-2017
Gorinchem
Eindhoven
198102317Ingmar Visser81 :3
5
9
25 vlinderslag
25 rugslag
25 vrije slag

16.63
19.29
15.81
S
S
S


02-12-2017


Eindhoven
196301403Paul Wijnja63 :6
8
50 vrije slag
50 vlinderslag

28.42
31.95
S
S
21-01-2018
19-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :2
7
50 schoolslag
200 schoolslag

38.00
2:57.37
S
S
21-01-2018
03-02-2018
Terneuzen
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Heren 1:14 x 100 wisselslag160-1994:47.41
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Harry Cornet
Paul Wijnja
Wouter van der Stelt
68
71
63
72
1:14.40
1:11.25
1:14.09
1:07.67
19-01-2018
16-12-2017
21-01-2018
03-03-2018
Terneuzen
Andel
Terneuzen
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:14 x 100 wisselslag120-1595:08.01
1:
2:
3:
4:
Sabrina Boekhout
Tonny Klop-Methorst
Bastiaan Baggerman
Sander van Tilburg
81
88
70
86
1:20.87
1:23.57
1:15.73
1:07.84
16-12-2017

16-12-2017
03-03-2018
Andel

Andel
Gorinchem
De Biesboschzwemmers Gemengd 3:114 x 100 vrije slag120-1594:40.62
1:
2:
3:
4:
Sander van Tilburg
Erik Huisman
Tonny Klop-Methorst
Sabrina Boekhout
86
74
88
81
1:07.84
1:16.11
1:04.36
1:12.31
03-03-2018
02-12-2017

13-01-2018
Gorinchem
Eindhoven

Papendrecht
De Biesboschzwemmers Gemengd 4:114 x 100 vrije slag200-2394:48.15
1:
2:
3:
4:
Paul Wijnja
Wouter van der Stelt
Antoinette Kant
Annette Wijnja-Visser
63
72
69
67
1:05.61
1:07.67
1:25.00
1:09.87
19-01-2018
03-03-2018

03-02-2018
Terneuzen
Gorinchem

Papendrecht

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
1  4x100m wisselslag D/H/Mix
2  50m schoolslag D/H
3  25m vlinderslag D/H
4  100m vrije slag D/H
5  25m rugslag D/H
6  50m vrije slag D/H
13  100m schoolslag D/H (extra nogelijkheid vanwege uitvallen Nijmegen)
14  800m wisselslag D/H (maximaal 1 serie, verplicht een 400m wissel tijd sinds 1/1/2017)
Pauze
7  200m schoolslag D/H
8  50m vlinderslag D/H
9  25m vrije slag D/H
10 100m rugslag D/H
11 4x100m vrije slag D/H/Mix
12 400m wisselslag D/H
97 Fungeren als official
98 Uit eten met de eigen groep
99 	Mastersbuffet in het zwembad
15 200m vrije slag D/H (telt niet mee voor de klassementen)

Let op: er mag maximaal 4x starts per zwemmer worden gezwommen 
Opmerkingen: Wedstrijd wordt gehouden in het gehalveerde 50m wedstrijdbad, met elektronische tijdwaarneming

Na afloop uitreiking klassementen en Mastersbuffet
Meer informatie over het Mastersbuffet volgt nog

Kosten:
Per 25m start 1,75 euro
Per 50m start 2,00 euro
Per 100m start 2,50 euro
Per 200m start 3,00 euro
Per 300m start 3,50 euro
Per 400m start 4,00 euro
Per 800m start 5,00 euro
Per 1500m start 7,50 euro
Estafettes gratis
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Annette nummer(s):2, 7, 11, 98
Bastiaan nummer(s):3, 5, 6, 9, 98
Sabrina nummer(s):3, 6, 9, 98
Nico nummer(s):1, 13, 12, 98
Paul Wijnja nummer(s):1, 6, 8, 11, 98
Harry nummer(s):1, 3, 7, 12, 98
Wouter van der Stelt nummer(s):1, 3, 4, 8, 9, 11, 98
Tonny nummer(s):4, 8
ingmar visser nummer(s):3, 5, 9, 11, 98
Sander van Tilburg nummer(s):1, 4, 6, 11, 98
Heidi Huisman nummer(s):97
Antoinette nummer(s):2, 6, 9, 11, 98
Neel Gielen nummer(s):3, 5, 9
René Bras nummer(s):97, 98
Ineke nummer(s):98
Erik Huisman nummer(s):2, 4, 8, 11
Marco nummer(s):6, 7, 11, 98
Aantal inschrijvingen: 17 inschrijvingen
Laatste update: 20-11-2018 @ 12:07

Klik hier om terug te gaan.

22/12 Clubkampioenschappen
05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
09/02 Competitie deel 3
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3