Uitslagen

Uitslag wedstrijd

11-01-2020 Gorinchem KNZB_Nat_Zwemcompetitie_Ronde_3

Hieronder vind je alle tijden, die op 11-01-2020 door De Biesboschzwemmers-zwemmers zijn gezwommen tijdens de KNZB_Nat_Zwemcompetitie_Ronde_3 te Gorinchem. De wedstrijd werd gehouden in een 25-meterbad.

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2020
Naam Afstand/Slag Tijd Opm. PR Rec. T10 Pt Lim. N* M*
Nicole Bogerd 50 vlinderslag 0.45.02 split 0.42.18 158
50 vrije slag 0.37.08 split 0.32.72 236 D
100 vrije slag 1.19.09 1.15.03 256 D
200 wisselslag 3.13.04 3.09.23 251 D
Redine van Breugel 50 rugslag 0.37.39 split 0.35.55 323 C
100 rugslag 1.19.89 1.16.34 326 C
50 vlinderslag 0.33.86 0.31.06 373 AIYSC C
Mirthe Bults 50 rugslag 1.03.80 split 0.59.67 65
100 rugslag 2.10.69 2.18.12 74
50 schoolslag 0.57.96 split 1.00.05 119
100 schoolslag 2.04.97 split 2.04.90 124
200 schoolslag 4.18.87 140
Mirte Delleman 50 rugslag 0.53.78 1.00.74 108 D
50 schoolslag 0.56.88 split 0.57.47 126 D
100 schoolslag 2.02.21 132 D
Floor van Dijk 50 vlinderslag 0.42.23 split 0.38.36 192
200 wisselslag 3.03.60 3.03.21 292 AIYSC C
Erik Drewes 50 rugslag 0.34.17 split 0.32.20 274 EMK D
100 rugslag 1.10.75 1.07.39 329 EMK AIYSC C
50 schoolslag 0.37.41 split 0.33.22 307 EMK D
100 schoolslag 1.20.76 split 1.13.97 326 EMK D
200 schoolslag 2.48.59 2.44.94 362 EMK C
50 vlinderslag 0.28.88 0.28.32 427 EMK AIYSC RZK B
Femke Golverdingen 50 rugslag 0.36.90 st.est. 0.35.16 336 C
50 rugslag 0.39.34 split 0.35.16 277 D
100 rugslag 1.19.51 1.16.35 331 C
50 vlinderslag 0.38.59 0.38.35 252 D
Jade Groeneveld 50 rugslag 0.35.01 split 0.32.54 394 AIYSC C
100 rugslag 1.11.58 1.11.62 T10
454 AIYSC B
50 vlinderslag 0.31.45 0.30.82 465 AIYSC RZK B
Chimène Huisman 50 vlinderslag 0.47.71 split 0.45.99 133
200 wisselslag 3.22.81 3.18.47 216
Amy de Kooter 50 rugslag 1.01.37 0.57.35 73
50 schoolslag 1.03.38 split 1.04.51 91
100 schoolslag 2.12.98 2.21.80 103
Lars de Kooter 50 rugslag 0.41.84 split 0.41.76 149 AIYSC C
100 rugslag 1.26.90 1.26.96 177 AIYSC C
50 schoolslag 0.41.23 split 0.40.17 229 AIYSC B
100 schoolslag 1.27.84 split 1.26.78 253 AIYSC B
200 schoolslag 3.02.15 3.10.30 CR min6el
CR jun2el
287 AIYSC A
50 vrije slag 0.34.39 split 0.33.79 204 AIYSC D
100 vrije slag 1.13.67 st.est. 1.13.10 227 AIYSC C
Anne Lisman 50 rugslag 0.52.11 0.56.78 119
50 schoolslag 0.58.99 split 0.58.36 113
100 schoolslag 2.04.46 2.12.32 125
Rens Lisman 50 rugslag 0.47.29 split 0.48.17 103
100 rugslag 1.42.54 1.46.82 108
50 schoolslag 0.58.25 split 0.56.38 81
100 schoolslag 2.03.03 split 1.59.87 92
200 schoolslag 4.13.93 105
Sacha Maas 50 rugslag 0.39.17 split 0.37.58 281 D
100 rugslag 1.21.30 1.21.74 310 C
50 vlinderslag 0.38.28 0.38.91 258 D
Pieter Pijnenburg 50 rugslag 0.34.35 split 0.32.44 270 D
100 rugslag 1.09.94 1.09.71 341 EMK AIYSC C
50 schoolslag 0.34.96 split 0.32.03 376 EMK AIYSC C
100 schoolslag 1.13.69 split 1.08.43 429 EMK AIYSC B
200 schoolslag 2.31.51 2.26.12 498 EMK AIYSC RZK B
50 vlinderslag 0.30.08 0.29.57 378 EMK AIYSC C
Sanne van de Pol 50 schoolslag 0.41.50 split 0.35.64 325 C
100 schoolslag 1.27.44 split 1.18.92 362 C
200 schoolslag 3.02.41 2.58.01 401 C
50 vlinderslag 0.34.67 0.33.10 347 C
Jansje de Ridder 50 vrije slag 0.39.81 split 0.35.62 191 AIYSC D
100 vrije slag 1.22.76 1.25.97 223 AIYSC D
200 wisselslag 3.28.65 3.19.26 199 AIYSC D
Romée van Rossem 50 vlinderslag 0.35.55 split 0.34.48 322 RZK C
50 vrije slag 0.33.16 split 0.31.59 330 RZK C
100 vrije slag 1.09.49 1.14.11 378 AIYSC RZK B
200 wisselslag 2.51.71 3.02.61 357 AIYSC RZK C
Nadine Scheeve 50 rugslag 0.42.60 split 0.40.12 218
100 rugslag 1.26.89 1.26.18 254 D
50 schoolslag 0.48.74 split 0.47.00 201
100 schoolslag 1.43.74 split 217
200 schoolslag 3.37.36 237
50 vlinderslag 0.40.85 0.40.98 212
Roos Suppers 50 vrije slag 0.34.61 split 0.32.20 290 C
50 vrije slag 0.32.95 st.est. 0.32.20 337 AIYSC RZK C
100 vrije slag 1.13.14 1.10.85 324 C
Mandy Swart 50 rugslag 0.36.71 split 0.35.44 341 C
100 rugslag 1.17.36 1.18.13 359 C
50 vlinderslag 0.34.21 0.36.66 361 C
Julia Verhoeven 50 rugslag 0.40.82 split 0.36.89 248 D
100 rugslag 1.24.75 1.19.18 273 D
50 vlinderslag 0.38.40 0.33.63 255 D
Margonda Versluis 50 vlinderslag 0.43.11 split 0.40.42 180
50 vlinderslag 0.42.91 split 0.40.42 183
100 vlinderslag 1.35.11 1.37.44 189
200 wisselslag 3.16.30 3.14.47 239 D
Hannah Vink 50 vlinderslag 0.53.10 split 0.52.39 96
50 vrije slag 0.42.96 split 0.40.06 152
100 vrije slag 1.33.24 1.32.77 156
200 wisselslag 3.48.08 152
Rik Vink 50 vlinderslag 0.45.22 split 0.46.03 111
50 vrije slag 0.42.89 split 0.39.89 105
100 vrije slag 1.31.34 1.25.18 119
200 wisselslag 3.33.16 136
Maud Vonk 50 schoolslag 0.59.66 split 0.58.83 109 D
100 schoolslag 2.05.26 2.10.21 123 D
Tess Vonk 50 rugslag 0.39.06 split 0.39.89 283 AIYSC B
100 rugslag 1.19.50 1.22.62 331 AIYSC A
50 schoolslag 0.42.81 split 0.41.29 296 AIYSC B
100 schoolslag 1.32.34 split 1.27.21 307 AIYSC B
200 schoolslag 3.10.65 CR jun1el
351 AIYSC A
Anieke aan de Wiel 50 rugslag 0.47.08 0.52.47 162 AIYSC D
50 schoolslag 1.05.23 split 1.02.87 83
100 schoolslag 2.20.36 87
Annette Wijnja-Visser 50 rugslag 0.37.43 st.est. 0.36.13 322 EMK C
100 rugslag 1.20.84 1.18.77 315 EMK C
50 schoolslag 0.41.47 split 0.36.79 326 EMK C
100 schoolslag 1.28.25 split 1.20.29 352 EMK C
200 schoolslag 3.01.44 2.54.04 407 EMK C

Zwemmer(s): 29
CR:3T10:1
RZK:8
EMK:16AIYSC:31

  • * N. = KNZB Niveautabellen
  • * M = meerjaren selectie systeem. De KNZB hanteert voor de Nationale Jeugd selecties en andere selecties voor talentherkenning en talentontwikkeling een tijdenselectiesysteem dat ze het Meerjaren Selectie Systeem (MSS) genoemd hebben. Dit tijdensysteem bevat tijden voor minioren 4 tot en met senioren en kent 7 niveaus. Het hoogste niveau is A+. Dit niveau is gebaseerd op deelname aan EJK en EK. De verschillen tussen de leeftijdsgroepen zijn gebaseerd op metingen van de afgelopen 10 jaar.
  • * pt = punten volgens de FINA-tabel

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2020