Uitslagen

Uitslag wedstrijd

02-11-2019 Gorinchem KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 2

Hieronder vind je alle tijden, die op 02-11-2019 door De Biesboschzwemmers-zwemmers zijn gezwommen tijdens de KNZB Nat Zwemcompetitie Ronde 2 te Gorinchem. De wedstrijd werd gehouden in een 25-meterbad.

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2019
Naam Afstand/Slag Tijd Opm. PR Rec. T10 Pt Lim. N* M*
Nicole Bogerd 50 rugslag 0.43.81 split 0.38.14 201
100 rugslag 1.31.81 split 1.26.06 215
200 rugslag 3.05.91 3.12.89 263
50 vlinderslag 0.46.17 split 0.42.18 147
100 vlinderslag 1.40.66 1.34.87 159
Redine van Breugel 50 vlinderslag 0.36.95 split 0.31.06 287
100 vlinderslag 1.20.75 1.16.02 309
50 vrije slag 0.35.99 split 0.29.00 258
50 vrije slag 0.31.59 split 0.29.00 382
100 vrije slag 1.15.63 split 1.05.14 293
100 vrije slag 1.08.12 st.est. 1.05.14 401 AIYSC
200 vrije slag 2.33.80 2.29.72 370 AIYSC
Mirte Delleman 50 schoolslag 0.57.47 122
25 vrije slag 0.20.15 0.25.13
Floor van Dijk 50 rugslag 0.47.63 split 0.39.45 156
100 rugslag 1.35.30 split 1.24.74 192
200 rugslag 3.05.26 3.00.47 266
50 vlinderslag 0.42.03 split 0.38.36 195
100 vlinderslag 1.32.07 1.25.57 208
Erik Drewes 50 schoolslag 0.35.36 0.33.22 364 EMK
50 vlinderslag 0.30.23 split 0.28.32 372 EMK AIYSC
100 vlinderslag 1.07.20 1.02.25 366 EMK AIYSC
50 vrije slag 0.31.00 split 0.26.36 279
100 vrije slag 1.05.49 split 0.56.56 323 EMK
200 vrije slag 2.14.26 2.06.64 405 EMK AIYSC
Lars Duijnhouwer 50 schoolslag 0.34.49 0.32.76 392 EMK AIYSC
50 vrije slag 0.30.91 split 0.27.65 281
100 vrije slag 1.07.62 split 1.01.44 293
200 vrije slag 2.26.51 2.27.68 312
Marjo Goelema-Koek 50 schoolslag 0.36.09 0.33.60 495 BWK EMK AIYSC RZK
50 vrije slag 0.34.79 split 0.28.30 286 EMK
100 vrije slag 1.13.79 split 1.03.70 315 EMK
200 vrije slag 2.31.99 2.22.50 383 EMK AIYSC
Chimène Huisman 50 schoolslag 0.52.70 split 0.51.21 159
100 schoolslag 1.48.75 1.50.00 188
50 vrije slag 0.41.53 split 0.37.32 168
100 vrije slag 1.27.24 split 1.17.79 191
200 vrije slag 2.57.92 2.57.55 239
Amy de Kooter 50 schoolslag 1.06.01 1.04.51 80
Lars de Kooter 50 vlinderslag 0.42.23 split 0.39.94 136 AIYSC
50 vrije slag 0.33.79 st.est. 0.34.31 215 AIYSC
50 vrije slag 0.34.76 split 0.34.31 198 AIYSC
100 vrije slag 1.14.24 1.13.10 221 AIYSC
200 wisselslag 2.55.89 2.54.04 242 AIYSC
Anne Lisman 50 rugslag 0.56.78 split 1.01.74 92
100 rugslag 1.59.75 2.11.63 97
50 schoolslag 0.58.36 0.58.75 117
Rens Lisman 50 vlinderslag 0.51.94 split 1.00.91 73
50 vrije slag 0.41.04 split 0.38.90 120
100 vrije slag 1.26.82 1.28.51 138
200 wisselslag 3.38.27 4.00.83 126
Pieter Pijnenburg 50 schoolslag 0.32.95 0.32.03 450 BWK EMK AIYSC RZK
50 vlinderslag 0.30.45 split 0.29.90 364 EMK AIYSC
100 vlinderslag 1.05.39 1.07.81 397 EMK AIYSC
50 vrije slag 0.30.32 split 0.28.31 298
100 vrije slag 1.03.44 split 0.59.91 355 EMK
200 vrije slag 2.11.13 2.05.81 435 EMK AIYSC
Sanne van de Pol 50 schoolslag 0.36.91 0.35.64 463 BWK AIYSC RZK
50 vrije slag 0.33.64 split 0.28.47 316
100 vrije slag 1.10.87 split 1.01.84 356
200 vrije slag 2.28.43 2.17.14 411 AIYSC
Jansje de Ridder 50 vlinderslag 0.45.69 split 0.44.49 151 AIYSC
50 vrije slag 0.40.42 split 0.39.87 182 AIYSC
100 vrije slag 1.26.41 1.25.97 196
200 wisselslag 3.26.18 3.19.26 206 AIYSC
Romée van Rossem 50 rugslag 0.37.81 split 0.36.67 312 AIYSC
50 rugslag 0.37.86 split 0.36.67 311 AIYSC
100 rugslag 1.17.73 st.est. 1.21.14 354 AIYSC
100 rugslag 1.19.63 split 1.21.14 330 AIYSC
200 rugslag 2.47.46 2.53.23 360 BWK AIYSC RZK
50 vlinderslag 0.36.81 split 0.36.38 290
100 vlinderslag 1.22.14 1.25.11 293 AIYSC
Nadine Scheeve 50 vlinderslag 0.43.21 split 0.41.54 179
100 vlinderslag 1.39.56 165
50 vrije slag 0.36.98 split 0.32.70 238
100 vrije slag 1.19.66 split 1.12.45 251
200 vrije slag 2.50.46 2.45.95 271
Roos Suppers 50 schoolslag 0.46.41 split 0.42.68 233
100 schoolslag 1.37.39 1.33.39 262
50 vrije slag 0.37.19 split 0.32.20 234
100 vrije slag 1.18.41 split 1.10.85 263
200 vrije slag 2.41.04 2.34.10 322 AIYSC
Mandy Swart 50 schoolslag 0.38.78 0.38.46 399 AIYSC
50 vlinderslag 0.37.08 split 0.36.66 284
100 vlinderslag 1.23.26 1.21.90 282
50 vrije slag 0.35.79 split 0.31.06 262
100 vrije slag 1.15.18 split 1.08.63 298
200 vrije slag 2.33.18 2.30.67 374 AIYSC
Margonda Versluis 50 schoolslag 0.46.48 split 0.44.49 231
100 schoolslag 1.35.88 1.41.29 275
50 vrije slag 0.39.31 split 0.33.51 198
100 vrije slag 1.22.60 split 1.16.56 225
200 vrije slag 2.46.47 2.49.80 291
Rik Vink 50 vrije slag 0.39.89 split 0.39.90 131
100 vrije slag 1.25.18 1.37.78 146
Tess Vonk 50 vlinderslag 0.36.14 split 0.37.34 306 AIYSC
50 vrije slag 0.34.41 split 0.34.51 295 AIYSC
100 vrije slag 1.11.81 1.13.96 342 AIYSC
200 wisselslag 2.53.55 2.59.92 346 AIYSC
Anieke aan de Wiel 50 schoolslag 1.02.87 1.08.86 93

Zwemmer(s): 23
BWK:4RZK:4
EMK:15AIYSC:35

  • * N. = KNZB Niveautabellen
  • * M = meerjaren selectie systeem. De KNZB hanteert voor de Nationale Jeugd selecties en andere selecties voor talentherkenning en talentontwikkeling een tijdenselectiesysteem dat ze het Meerjaren Selectie Systeem (MSS) genoemd hebben. Dit tijdensysteem bevat tijden voor minioren 4 tot en met senioren en kent 7 niveaus. Het hoogste niveau is A+. Dit niveau is gebaseerd op deelname aan EJK en EK. De verschillen tussen de leeftijdsgroepen zijn gebaseerd op metingen van de afgelopen 10 jaar.
  • * pt = punten volgens de FINA-tabel

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2019