Uitslagen

Uitslag wedstrijd

22-09-2019 Etten-Leur Zuidelijke Cirkel deel 4

Hieronder vind je alle tijden, die op 22-09-2019 door De Biesboschzwemmers-zwemmers zijn gezwommen tijdens de Zuidelijke Cirkel deel 4 te Etten-Leur. De wedstrijd werd gehouden in een 25-meterbad.

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2019
Naam Afstand/Slag Tijd Opm. PR Rec. T10 Pt Lim. N* M*
Antoinette Kant 25 rugslag 0.19.71 0.19.76
Nico Swart 50 rugslag 0.33.97 st.est. 0.33.28 279 EMK
Annette Wijnja-Visser 50 rugslag 0.39.45 split 0.36.13 275 EMK
Nadine Scheeve 50 rugslag 0.40.12 st.est. 0.41.57 261
50 rugslag 0.42.08 split 0.41.57 227
Ingmar Visser 50 rugslag 0.45.38 split 0.39.30 117
Annette Wijnja-Visser 100 rugslag 1.22.74 1.18.77 294 EMK
Nadine Scheeve 100 rugslag 1.26.18 1.30.77 260
Ingmar Visser 100 rugslag 1.34.46 1.30.07 138
Pieter Pijnenburg 50 schoolslag 0.35.16 split 0.32.03 370
Bastiaan Baggerman 50 schoolslag 0.40.78 0.38.18 237 EMK
Antoinette Kant 50 schoolslag 0.46.06 0.45.96 238 EMK
Pieter Pijnenburg 100 schoolslag 1.14.29 split 1.08.43 419 EMK AIYSC
200 schoolslag 2.33.19 2.26.12 482 BWK EMK AIYSC RZK
Sabrina Boekhout 25 vlinderslag 0.15.38 0.14.70
J.P. van Rossem 25 vlinderslag 0.17.50 0.16.62
Neel Gielen 25 vlinderslag 0.24.12 0.22.00
Pieter Pijnenburg 50 vlinderslag 0.31.21 split 0.29.90 338
Paul Wijnja 50 vlinderslag 0.33.99 0.31.95 262 EMK
Marjo Goelema-Koek 50 vlinderslag 0.34.34 0.31.80 357 EMK
Bastiaan Baggerman 50 vlinderslag 0.34.99 0.32.39 240 EMK
Nico Swart 50 vlinderslag 0.36.90 split 0.32.56 204 EMK
Nadine Scheeve 50 vlinderslag 0.43.06 split 0.41.54 181
Robin Iking 25 vrije slag 0.12.31 0.11.84
Wouter van der Stelt 25 vrije slag 0.14.68 0.13.88
Sabrina Boekhout 25 vrije slag 0.15.05 0.13.70
Erik Huisman 25 vrije slag 0.15.78 0.14.89
Antoinette Kant 25 vrije slag 0.16.03 0.15.78
Ingmar Visser 25 vrije slag 0.16.67 0.15.14
Neel Gielen 25 vrije slag 0.20.80 0.19.35
Ineke Branderhorst 25 vrije slag 0.22.05 0.20.26
Robin Iking 50 vrije slag 0.26.46 0.25.74 448 EMK AIYSC
Pieter Pijnenburg 50 vrije slag 0.28.31 split 366
Marjo Goelema-Koek 50 vrije slag 0.30.01 0.28.30 MR 50+
446 EMK
Wouter van der Stelt 50 vrije slag 0.31.37 0.29.98 269 EMK
Nico Swart 50 vrije slag 0.31.61 split 0.28.17 263 EMK
Paul Wijnja 50 vrije slag 0.31.75 split 0.28.42 259 EMK
Sabrina Boekhout 50 vrije slag 0.31.91 0.29.61 371 EMK
J.P. van Rossem 50 vrije slag 0.32.41 0.31.57 244 EMK
Wouter van der Stelt 50 vrije slag 0.32.53 split 0.29.98 241
Bastiaan Baggerman 50 vrije slag 0.33.65 0.31.50 218 EMK
Annette Wijnja-Visser 50 vrije slag 0.34.63 split 0.29.99 290 EMK
Nadine Scheeve 50 vrije slag 0.34.88 split 284
Ingmar Visser 50 vrije slag 0.35.97 0.32.98 178
Erik Huisman 50 vrije slag 0.36.88 split 0.32.16 165
Carin van Berchum 50 vrije slag 0.37.39 0.35.29 230
Ingmar Visser 50 vrije slag 0.37.67 split 0.32.98 155
Carin van Berchum 50 vrije slag 0.37.93 split 0.35.29 220
Neel Gielen 50 vrije slag 0.45.36 0.44.44 129 EMK
50 vrije slag 0.48.25 split 0.44.44 107 EMK
Pieter Pijnenburg 100 vrije slag 0.59.91 422 EMK AIYSC
Paul Wijnja 100 vrije slag 1.07.06 1.05.61 300 EMK
Nico Swart 100 vrije slag 1.07.49 1.04.87 295 EMK
Wouter van der Stelt 100 vrije slag 1.09.70 1.06.63 268 EMK
Annette Wijnja-Visser 100 vrije slag 1.12.06 1.06.29 339 EMK
Nadine Scheeve 100 vrije slag 1.13.67 1.12.45 317
Erik Huisman 100 vrije slag 1.18.10 1.14.34 190
Ingmar Visser 100 vrije slag 1.20.19 1.14.03 176
Carin van Berchum 100 vrije slag 1.21.08 1.18.98 238
Neel Gielen 100 vrije slag 1.42.83 1.42.61 MR 65+
116 EMK
Pieter Pijnenburg 200 wisselslag 2.24.16 2.19.15 MR 25+
439 EMK AIYSC
Nico Swart 200 wisselslag 2.51.15 2.49.75 MR 50+
262 EMK
Nadine Scheeve 200 wisselslag 3.20.31 225

Zwemmer(s): 60
MR:4
BWK:1RZK:1
EMK:30AIYSC:5

  • * N. = KNZB Niveautabellen
  • * M = meerjaren selectie systeem. De KNZB hanteert voor de Nationale Jeugd selecties en andere selecties voor talentherkenning en talentontwikkeling een tijdenselectiesysteem dat ze het Meerjaren Selectie Systeem (MSS) genoemd hebben. Dit tijdensysteem bevat tijden voor minioren 4 tot en met senioren en kent 7 niveaus. Het hoogste niveau is A+. Dit niveau is gebaseerd op deelname aan EJK en EK. De verschillen tussen de leeftijdsgroepen zijn gebaseerd op metingen van de afgelopen 10 jaar.
  • * pt = punten volgens de FINA-tabel

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2019