Uitslagen

Uitslag wedstrijd

05-04-2008 Gorinchem Zwemcompetitie deel 5

Hieronder vind je alle tijden, die op 05-04-2008 door De Biesboschzwemmers-zwemmers zijn gezwommen tijdens de Zwemcompetitie deel 5 te Gorinchem. De wedstrijd werd gehouden in een 25-meterbad.

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2008
Naam Afstand/Slag Tijd Opm. PR Rec. T10 Pt Lim. N* M*
Marcha Admiraal 100 rugslag 1.14.93 split 1.12.02 396 BWK
100 rugslag 1.11.13 1.12.02 T10
463 BWK
200 rugslag 2.33.29 2.34.37 470
200 wisselslag 2.32.32 2.34.73 T10
512 NWK BWK
Stephan Admiraal 50 vrije slag 0.25.90 0.25.96 T10
478 BSK
200 wisselslag 2.35.06 2.35.80 353
Marianne van Berchum 100 vrije slag 1.11.20 1.08.59 351
100 wisselslag 1.19.67 1.18.61 356 BSK
Lisanne van den Berg 50 schoolslag 0.45.11 0.45.79 253
100 vrije slag 1.20.86 split 1.14.06 239
200 vrije slag 2.47.92 284
Marjolein van den Berg 100 rugslag 1.20.86 1.20.24 315
100 rugslag 1.25.75 split 1.20.24 264
200 rugslag 3.00.22 2.59.48 289
Daisy van den Berk 25 schoolslag 0.24.51 0.25.51
100 wisselslag 1.55.40 117
Sabrina Boekhout 50 vrije slag 0.32.60 0.29.70 347
Arjon de Bok 50 vrije slag 0.26.49 0.26.21 447
200 wisselslag 2.26.33 2.20.93 420
Carola voor den Dag 100 vrije slag 1.24.96 1.23.48 206
100 wisselslag 1.31.99 1.32.90 231
Elise voor den Dag 50 vlinderslag 0.56.06 82
100 vrije slag 1.36.14 1.33.99 142
Carmen Damen 25 schoolslag 0.26.73 0.26.82
100 wisselslag 2.04.29 93
Giel van Dijk 100 rugslag 1.11.45 1.10.43 320
100 vrije slag 0.57.75 0.55.76 471 BWK
200 wisselslag 2.26.67 2.22.18 417 BWK
Vincent van Dijk 50 rugslag 0.31.83 st.est. 0.32.05 340 BSK
100 rugslag 1.21.19 split 1.14.67 218
200 rugslag 2.49.05 243
100 wisselslag 1.13.73 dis. 1.48.46 316
Erik Drewes 50 vrije slag 0.26.74 0.26.36 434
200 wisselslag 2.27.29 2.22.97 412
Anouk Goes 100 rugslag 1.25.98 split 1.21.68 262
200 rugslag 2.54.36 2.51.98 319
50 vrije slag 0.32.10 st.est. 0.32.00 364
100 vrije slag 1.15.10 split 1.09.30 299
200 vrije slag 2.33.48 2.38.46 372
Ebe Gremmer 100 rugslag 1.33.63 split 1.28.21 142
200 rugslag 3.10.63 170
100 wisselslag 1.16.26 1.27.62 286
Jade Groeneveld 25 schoolslag 0.23.32 0.23.44
Dennis Klop 50 vrije slag 0.29.22 0.28.87 333
Tonny Klop-Methorst 50 vrije slag 0.29.65 0.29.59 462
200 wisselslag 2.46.73 2.54.13 390
Annegida Koek 25 schoolslag 0.26.73 0.27.86
100 wisselslag 2.00.49 103
Francijna de Kooter 50 vrije slag 0.30.89 0.28.90 409
200 wisselslag 2.45.89 2.28.70 396
Laura Korsman 100 vrije slag 1.09.60 1.10.41 376
100 wisselslag 1.20.10 1.20.18 351
Xander Korsman 25 schoolslag 0.23.32 0.23.60
100 wisselslag 2.07.92 60
Isabel van der Meij 50 vlinderslag 0.53.86 92
100 vrije slag 1.36.79 1.37.11 139
Maarten van der Meijden 50 schoolslag 0.47.03 0.47.26 154
100 vrije slag 1.27.04 split 1.20.07 137
200 vrije slag 2.55.95 180
Stefan van der Nat 100 vrije slag 1.24.64 1.25.34 149
100 wisselslag 1.34.34 dis. 1.42.64 151
Chantal Paans 25 schoolslag 0.25.18 0.28.35
100 wisselslag 1.56.67 113
Sanne van de Pol 50 vlinderslag 0.51.73 0.55.07 104
100 vrije slag 1.30.23 1.27.69 172
Lukas Schmidt 50 vlinderslag 0.45.42 109
Rebecca Schmidt 50 schoolslag 0.44.92 0.45.08 257
100 vrije slag 1.20.66 split 1.14.54 241
200 vrije slag 2.41.44 2.41.25 320
Bart Schouten 50 schoolslag 0.41.32 0.41.63 228
50 vrije slag 0.31.18 st.est. 0.30.60 274
50 vrije slag 0.31.84 st.est. 0.30.60 257
100 vrije slag 1.15.54 split 1.08.60 210
200 vrije slag 2.37.20 2.47.92 252
Celine van Tintelen 50 vlinderslag 0.46.00 0.52.80 148
100 vrije slag 1.26.89 1.30.64 193
Mark Visser 50 vrije slag 0.26.35 0.25.94 454
200 wisselslag 2.31.74 2.31.11 377
Bart Wijnja 50 vlinderslag 0.48.86 0.50.96 88
100 vrije slag 1.19.38 1.23.08 181
Kim Wijnja 100 rugslag 1.24.26 1.21.71 278
100 vrije slag 1.10.81 1.10.70 357
Annette Wijnja-Visser 50 vrije slag 0.31.15 0.30.93 398
200 wisselslag 2.50.02 2.49.34 368
Thomas Zielhorst 50 vlinderslag 1.02.60 41
100 vrije slag 1.26.86 1.29.09 138

Zwemmer(s): 37
T10:3
BSK:3BWK:5
NWK:1

  • * N. = KNZB Niveautabellen
  • * M = meerjaren selectie systeem. De KNZB hanteert voor de Nationale Jeugd selecties en andere selecties voor talentherkenning en talentontwikkeling een tijdenselectiesysteem dat ze het Meerjaren Selectie Systeem (MSS) genoemd hebben. Dit tijdensysteem bevat tijden voor minioren 4 tot en met senioren en kent 7 niveaus. Het hoogste niveau is A+. Dit niveau is gebaseerd op deelname aan EJK en EK. De verschillen tussen de leeftijdsgroepen zijn gebaseerd op metingen van de afgelopen 10 jaar.
  • * pt = punten volgens de FINA-tabel

Terug naar het wedstrijdenoverzicht van 2008