A-klasse | B-klasse | C-klasse
* = Klassering op basis van het puntentotaal.
OFFICIELE STAND B-Klasse Regio Zuid (2019 – 2020)
Nr * | Vereniging | Ronde 1 | Ronde 2 | Ronde 3 | Ronde 4 | Ronde 5 | Totaal | Verschil | |||||
1 | Lutra | 2185.24 | (1) | 2946.09 | (2) | 2762.98 | (1) | 0.00 | 0.00 | 7894.31 | |||
2 | Hellas-Glana 2 | 2272.31 | (3) | 2950.16 | (3) | 2763.55 | (2) | 0.00 | 0.00 | 7986.02 | 91.71 | ||
3 | De Punderman | 2276.43 | (4) | 2978.90 | (4) | 2837.22 | (4) | 0.00 | 0.00 | 8092.55 | 106.53 | ||
4 | De Ganze | 2240.45 | (2) | 3023.36 | (5) | 2867.40 | (5) | 0.00 | 0.00 | 8131.21 | 38.66 | ||
5 | DBD | 2301.47 | (6) | 3076.36 | (7) | 2816.50 | (3) | 0.00 | 0.00 | 8194.33 | 63.12 | ||
6 | DZT’62 | 2299.22 | (5) | 2929.48 | (1) | 3007.89 | (13) | 0.00 | 0.00 | 8236.59 | 42.26 | ||
7 | Thalassa | 2313.77 | (8) | 3084.25 | (10) | 2895.92 | (7) | 0.00 | 0.00 | 8293.94 | 57.35 | ||
8 | Tiamat | 2302.09 | (7) | 3075.27 | (6) | 2928.44 | (9) | 0.00 | 0.00 | 8305.80 | 11.86 | ||
9 | De Wildert | 2328.19 | (9) | 3077.29 | (8) | 2921.89 | (8) | 0.00 | 0.00 | 8327.37 | 21.57 | ||
10 | Neptunus`58 | 2342.64 | (11) | 3106.06 | (13) | 2932.53 | (10) | 0.00 | 0.00 | 8381.23 | 53.86 | ||
11 | Budel | 2411.59 | (13) | 3093.44 | (11) | 2881.32 | (6) | 0.00 | 0.00 | 8386.35 | 5.12 | ||
12 | Noord-Limburg (SG) | 2437.95 | (14) | 3077.51 | (9) | 2934.98 | (11) | 0.00 | 0.00 | 8450.44 | 64.09 | ||
13 | EOZC | 2384.27 | (12) | 3120.90 | (14) | 2985.49 | (12) | 0.00 | 0.00 | 8490.66 | 40.22 | ||
14 | AquAmigos | 2336.28 | (10) | 3102.08 | (12) | 3082.86 | (14) | 0.00 | 0.00 | 8521.22 | 30.56 |
* = Klassering op basis van het puntentotaal.
Bron: KNZB
Promotie-/degradatieregeling 2019 – 2020
1e klasse
De kampioen promoveert naar de C-klasse
De vijf laagst geplaatste ploegen degraderen naar de 2e klasse
2e klasse
De nummers 1, 2 en 3 promoveren naar de 1e klasse
De vier laagst geplaatste ploegen degraderen naar de 3e klasse
3e klasse
De nummers 1 en 2 promoveren naar de 2e klasse
Ronde 4 en 5 niet gehouden wegens Corona
1e klasse
De kampioen promoveert naar de C-klasse
De vijf laagst geplaatste ploegen degraderen naar de 2e klasse
2e klasse
De nummers 1, 2 en 3 promoveren naar de 1e klasse
De vier laagst geplaatste ploegen degraderen naar de 3e klasse
3e klasse
De nummers 1 en 2 promoveren naar de 2e klasse
Ronde 4 en 5 niet gehouden wegens Corona