Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Lage vaartrace
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zondag 18-06-2023
Inschrijfdatum:
Donderdag 08-06-2023
Afmelddatum:
Dinsdag 13-06-2023
Organisatie:
St. OWZ Dronten
Plaats:
Dronten(NED)
Reistijd:
± 75 minuten
Route:
Baan:
99
Vervoer:
Onderling regelen
Aanvang:
11:00 uur
Eindtijd:
± 00:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Ingmar Visser nummer(s):2, 12
Opmerkingen:
Locatie:
De Drieslag 23, Dronten
Kosten
1e start € 10,00
2e start € 8,00
3e start en volgende starts € 6,00
Leencap € 2,50
De Drieslag 23, Dronten
Kosten
1e start € 10,00
2e start € 8,00
3e start en volgende starts € 6,00
Leencap € 2,50
Laatste update:
04-06-2023 @ 13:16
Programma:
1 1000m vrije slag jongens jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 11.00 uur vsjj + vsh/j 2 1000m vrije slag masters heren 11.10 uur msvh 3 1000m vrije slag meisjes jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 11.20 uur vsmj + vsm/j 4 1000m vrije slag masters dams 11.30 uur msvd 5 1000m triathleten gemengd 11.40 uur 6 2000m schoolslag jongens jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 12.00 uur ssjj + ssh/j 7 2000m schoolslag meisjes jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 12.05 uur ssmj + ssm/j 8 250m schoolslag gemengd min 1 t/m 3 12.30 uur 9 500m schoolslag gemengd min 4 t/m 6 12.40 uur 10 1000m vrije slag gemengd G-zwemmers 13.00 uur 11 1000m schoolslag jongens jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 13.30 uur ssjj + ssh/j 12 1000m schoolslag masters heren 13.40 uur mssh 13 1000m schoolslag meisjes jun 1&2, 3&4, jeugd, senioren 13.50 uur ssmj + ssm/j 14 1000m schoolslag masters dames 14.00 uur mssd 15 250m vrije slag gemengd min 1 t/m 3 14.30 uur 16 500m vrije slag gemengd min 4 t/m 6 14.40 uur 17 3000m vrije slag jongens jeugd, senioren 15.00 uur vsjj + vsh/j 18 3000m vrije slag meisjes jeugd, senioren 15.10 uur vsmj + vsd/j 19 250m prestatietocht 16.00 uur 20 500m prestatietocht 16.15 uur 21 1000m prestatietocht 16.30 uur
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |