Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
ONMK2023 lange baan
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zondag 07-05-2023
Inschrijfdatum:
Vrijdag 14-04-2023
Afmelddatum:
Vrijdag 14-04-2023
Organisatie:
ZPC Amersfoort
Plaats:
Reistijd:
± 45 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Laatste update:
24-04-2023 @ 16:24
Programma:
Sessie 6 Zondag 7 mei 2023 Inzwemmen 8.00 uur Wedstrijd 9.00 uur 29 800m vrije slag dames 30 400m wisselslag heren Pauze 5 min 31 4x100m wisselslag dames/heren/gemengd Sessie 7 Zondag 7 mei 2023 Inzwemmen 12.00 uur Wedstrijd 13.00 uur 33 200m vlinderslag dames 34 200m vlinderslag heren 35 100m vrije slag dames 36 100m vrije slag heren 37 50m schoolslag dames 38 50m schoolslag heren 39 100m rugslag dames 40 100m rugslag heren Pauze 5 min 41 4x50m vrije slag dames/heren/gemengd
De Biesboschzwemmers ONMK 2023 lange baan | Amersfoort 4–7-5-2023 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Lange baan (50m) 13-007 / 13 / NED |
196900192 | Marjo Goelema-Koek | 69 : | 21 25 37 | 50 vlinderslag 100 schoolslag 50 schoolslag | 34.53 1:24.33 36.90 | L L L | 6-5-2022 7-5-2022 2-7-2022 | Eindhoven Eindhoven Eindhoven |
|||
199800722 | Sanne van de Pol | 98 : | 9 11 35 37 | 200 schoolslag 50 vrije slag 100 vrije slag 50 schoolslag | 3:13.55 29.46 1:09.77 37.51 | L L L L | 6-5-2022 8-5-2022 28-8-2021 21-5-2022 | Eindhoven Eindhoven Giessenburg Eindhoven |
|||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 1 3 23 27 29 | 1500 vrije slag 400 vrije slag 200 rugslag 200 vrije slag 800 vrije slag | 22:54.43 5:46.37 3:04.79 2:47.68 12:06.41 | S S S S S | 23-1-2020 24-1-2020 26-1-2020 24-1-2020 23-1-2020 | Rotterdam Rotterdam Rotterdam Rotterdam Rotterdam |
|||
197200889 | Wouter van der Stelt | 72 : | 2 4 12 16 26 | 1500 vrije slag 400 vrije slag 50 vrije slag 800 vrije slag 200 vrije slag | 22:52.19 5:32.76 32.29 11:37.19 2:31.66 | L L L L S | 5-5-2022 29-8-2022 2-7-2022 28-8-2022 17-2-2023 | Eindhoven Rome (ITA) Eindhoven Rome (ITA) Heerenveen |
|||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 9 11 25 37 39 | 200 schoolslag 50 vrije slag 100 schoolslag 50 schoolslag 100 rugslag | 3:07.96 30.55 1:22.87 38.16 1:22.44 | S L S L L | 8-4-2023 8-5-2022 18-2-2023 21-5-2022 6-5-2022 | Zwijndrecht Eindhoven Heerenveen Eindhoven Eindhoven |
|||
196801475 | Nico Swart | 68 : | 8 12 22 24 38 40 | 50 rugslag 50 vrije slag 200 rugslag 100 schoolslag 50 schoolslag 100 rugslag | 36.21 29.73 2:52.26 1:19.76 35.48 1:19.69 | L S L S S L | 12-9-2021 25-1-2020 12-9-2021 25-1-2020 26-1-2020 6-5-2022 | Eindhoven Rotterdam Eindhoven Rotterdam Rotterdam Eindhoven |
|||
196301397 | Richard Tiemstra | 63 : | 2 8 14 | 1500 vrije slag 50 rugslag 200 wisselslag | 23:07.36 39.60 3:08.94 | S L S | 23-1-2020 9-10-2021 7-1-2023 | Rotterdam Luxemburg (LUX) Papendrecht |
|||
198604609 | Sander van Tilburg | 86 : | 2 16 | 1500 vrije slag 800 vrije slag | 21:43.18 11:37.87 | S S | 12-3-2023 12-3-2023 | Terneuzen Terneuzen |
|||
197001041 | Henri Verschoor | 70 : | 4 12 26 36 40 | 400 vrije slag 50 vrije slag 200 vrije slag 100 vrije slag 100 rugslag | 5:13.60 29.46 2:25.07 1:06.84 1:18.89 | S L S L S | 8-4-2023 2-4-2023 12-3-2023 2-4-2023 12-3-2023 | Zwijndrecht Oosterhout Terneuzen Oosterhout Terneuzen |
|||
198102300 | Anne-Marie Verschoor-Vos | 81 : | 7 11 27 35 37 | 50 rugslag 50 vrije slag 200 vrije slag 100 vrije slag 50 schoolslag | 37.20 30.43 2:29.37 1:09.96 38.55 | S L S L S | 12-11-2022 2-4-2023 8-4-2023 2-4-2023 15-2-2020 | Gorinchem Oosterhout Zwijndrecht Oosterhout Papendrecht |
|||
196301403 | Paul Wijnja | 63 : | 4 12 20 26 36 | 400 vrije slag 50 vrije slag 50 vlinderslag 200 vrije slag 100 vrije slag | 5:23.14 29.66 33.54 2:29.28 1:08.16 | L L L L L | 29-8-2022 8-5-2022 6-5-2022 31-8-2022 9-10-2021 | Rome (ITA) Eindhoven Eindhoven Rome (ITA) Luxemburg (LUX) |
|||
196700528 | Annette Wijnja-Visser | 67 : | 9 11 25 27 37 39 | 200 schoolslag 50 vrije slag 100 schoolslag 200 vrije slag 50 schoolslag 100 rugslag | 3:06.70 33.31 1:26.79 2:43.51 40.71 1:25.68 | L L L L L L | 6-5-2022 2-7-2022 7-5-2022 2-4-2023 8-5-2022 10-10-2021 | Eindhoven Eindhoven Eindhoven Oosterhout Eindhoven Luxemburg (LUX) |
teamBBZ Heren 3 | : | 28 | 4 x 50 wisselslag | 200-239 | 2:19.65 |
1: 2: 3: 4: | Wouter van der Stelt Nico Swart Paul Wijnja Henri Verschoor | 72 68 63 70 | 38.18 38.47 33.54 29.46 | 2-9-2022 6-5-2022 2-4-2023 | Rome (ITA) Eindhoven Oosterhout |
teamBBZ Dames 4 | : | 28 | 4 x 50 wisselslag | 160-199 | 2:20.15 |
1: 2: 3: 4: | Annette Wijnja-Visser Marjo Goelema-Koek Mandy Swart Anne-Marie Verschoor-Vos | 67 69 99 81 | 38.47 36.90 34.35 30.43 | 9-10-2021 2-7-2022 6-5-2022 2-4-2023 | Luxemburg (LUX) Eindhoven Eindhoven Oosterhout |
teamBBZ Dames 6 | : | 41 | 4 x 50 vrije slag | 120-159 | 2:01.39 |
1: 2: 3: 4: | Anne-Marie Verschoor-Vos Mandy Swart Marjo Goelema-Koek Sanne van de Pol | 81 99 69 98 | 30.43 30.55 30.95 29.46 | 2-4-2023 8-5-2022 8-5-2022 8-5-2022 | Oosterhout Eindhoven Eindhoven Eindhoven |
teamBBZ Gemengd 1 | : | 15 | 4 x 200 vrije slag | 200-239 | 10:02.51 |
1: 2: 3: 4: | Paul Wijnja Henri Verschoor Annette Wijnja-Visser Anne-Marie Verschoor-Vos | 63 70 67 81 | 2:29.28 2:25.07 2:38.79 2:29.37 | 31-8-2022 | Rome (ITA) |
teamBBZ Gemengd 2 | : | 15 | 4 x 200 vrije slag | 120-159 | 10:14.92 |
1: 2: 3: 4: | Mandy Swart Nico Swart Wouter van der Stelt Sanne van de Pol | 99 68 72 98 | 2:34.97 2:37.58 2:38.14 2:24.23 | 31-8-2022 | Rome (ITA) |
teamBBZ Gemengd 5 | : | 31 | 4 x 100 wisselslag | 200-239 | 5:13.47 |
1: 2: 3: 4: | Nico Swart Annette Wijnja-Visser Paul Wijnja Marjo Goelema-Koek | 68 67 63 69 | 1:19.69 1:26.79 1:17.10 1:09.89 | 6-5-2022 7-5-2022 6-5-2022 | Eindhoven Eindhoven Eindhoven |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |