Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONMK2023 korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
Donderdag 16-02-2023
Inschrijfdatum:
Woensdag 25-01-2023
Afmelddatum:
Woensdag 25-01-2023
Organisatie:
HZ&PC Heerenveen
Plaats:
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard 23Q
8448 JA HEERENVEEN
0513 614830
Sportstad Heerenveen
8 banen
Reistijd:
± 0 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:30 uur
Aanvang:
12:30 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Wouter Van Der Stelt nummer(s):4, 12, 16, 19, 28, 31, 32, 34
  2. Paul nummer(s):8, 12, 28, 31, 36, 42, 16,44
  3. Annette nummer(s):7, 11, 21, 29, 31, 39, 41, 44
  4. Nico nummer(s):6, 8, 16, 19, 22, 30, 31, 38, 40, 44
  5. Marjo Goelema nummer(s):9, 13, 19, 29, 31, 41, 44
  6. Richard Tiemstra nummer(s):22, 26, 30
  7. Anne-Marie Verschoor nummer(s):9, 13
  8. Henri Verschoor nummer(s):8, 12
  9. Sanne van de Pol nummer(s):9, 13, 16, 19, 29, 31
  10. Mandy Swart nummer(s):7, 9, 13, 16, 19, 21, 29, 31, 39, 41
  11. Redine nummer(s):9, 13, 15, 21, 25
  12. Redine nummer(s):19, 31
  13. Richard Tiemstra nummer(s):22, 26, 30
Opmerkingen:
Kosten:
Persoonlijke start 50-400m € 9,00
Persoonlijke start 800-1500m € 10,00
Estafette start per ploeg € 25,00
startlijst per sessie (voorverkoop) € 2,00

Tijden vanaf 1 mei 2019

Mastersbuffet (niet alleen voor deelnemers):
o Vooraf aanmelden via het inschrijfformulier € 20,00 o.v.b.
o Tijdens toernooi € 22,50 o.v.b. (zolang de voorraad strekt)
Kinderen t/m 10 jaar € 10,00 o.v.b.
Laatste update:
27-01-2023 @ 20:59
Programma:

Donderdag 16 februari 2023
Sessie 1
Inzwemmen 11:30 uur
Wedstrijd 12:30 uur
2 1500m vrije slag heren
pauze 15 min
3 1500m vrije slag dames

Vrijdag 17 februari 2023
Sessie 2
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
4 400m vrije slag heren
5 400m vrije slag dames
pauze 15 min
6 100m rugslag heren
7 100m rugslag dames

Sessie 3
Inzwemmen 12:00 uur
Wedstrijd 13:00 uur
8 50m vlinderslag heren
9 50m vlinderslag dames
10 200m schoolslag heren
11 200m schoolslag dames
12 50m vrije slag heren
13 50m vrije slag dames
pauze 15 min
14 200m wisselslag heren
15 200m wisselslag dames
pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min
16 4x200m vrije slag dames/heren/mix
 
Zaterdag 18 februari 2023
Sessie 4
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
17 800m vrije slag dames
18 400m wisselslag heren
pauze 5 min
19 4x100m wisselslag dames/heren/mix

Sessie 5
Inzwemmen 12:00 uur
Wedstrijd 12:30 uur
21 50m rugslag dames
22 50m rugslag heren
23 200m vlinderslag dames
24 200m vlinderslag heren
25 100m wisselslag dames
26 100m wisselslag heren
27 200m vrije slag dames
28 200m vrije slag heren
29 100m schoolslag dames
30 100m schoolslag heren
pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min
31 4x50m vrije slag dames/heren/mix

Zondag 19 februari 2023
Sessie 6
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
32 800m vrije slag heren
pauze 15 min
33 400m wisselslag dames
pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min
34 4x100m vrije slag dames/heren/mix

Sessie 7
Inzwemmen 12:00 uur
Wedstrijd 13:00 uur
36 100m vrije slag heren
37 100m vrije slag dames
38 200m rugslag heren
39 200m rugslag dames
pauze 15 min
40 50m schoolslag heren
41 50m schoolslag dames
42 100m vlinderslag heren
43 100m vlinderslag dames
pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min
44 4x50m wisselslag dames/heren/mix
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 12/02 Limietwedstrijd Hieronymus
vrij 17/02 ONMK2023 korte baan
zat 18/02 ONMK2023 korte baan
zon 19/02 ONMK2023 korte baan
zat 25/02 Masterswedstrijden Midden-Nederland 1
zat 04/03 Zwemuitje
zat 11/03 Minioren Finale
zon 12/03 Minioren Finale
zon 12/03 Speedo Challenge 2023
zon 12/03 ROM deel 4