Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

NK

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 16-12-2022 – zondag 18-12-2022
Inschrijfdatum:
dinsdag 06-12-2022
Afmelddatum:
zondag 11-12-2022
Organisatie:
Plaats:
Zwembad Het Hofbad
Ypenburgse Boslaan 30
2496 ZA DEN HAAG
015-3108396
Zwembad Het Hofbad
8 banen
Reistijd:
± 48 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
27-10-2022 @ 17:28
Programma:

Vrijdag sessie 1 (09.00u) 
Series 
400m vrije slag dames 
100m rugslag heren 
200m rugslag dames 
50m schoolslag heren 
50m vrije slag dames 
200m vlinderslag heren 
100m wisselslag dames 
100m vrije slag heren 
200m schoolslag dames 
200m wisselslag heren 
50m vlinderslag dames 
1500m vrije slag heren series 

Vrijdag sessie 3 
B/A-finales (17.00u) 
1500m vrije slag heren s.s. 
400m vrije slag dames 
100m rugslag heren (p) 
200m rugslag dames 
50m schoolslag heren (p) 
50m vrije slag dames (p) 
200m vlinderslag heren 
100m wisselslag dames (p) 
100m vrije slag heren (p) 
200m schoolslag dames 
200m wisselslag heren (p) 
50m vlinderslag dames (p) 
4x200m vrije slag est. heren 
4x200m vrije slag est. dames 

Zaterdag sessie 4 (09.00u) 
Series 
800m vrije slag heren series 
100m rugslag dames 
100m vlinderslag heren 
50m schoolslag dames 
200m vrije slag heren 
100m vrije slag dames 
200m schoolslag heren 
200m vlinderslag dames 
50m rugslag heren 
200m wisselslag dames 
400m wisselslag heren 
800m vrije slag dames series 
40 minuten pauze/inzwemmen 
1500m vrije slag junioren 1-2 jongens 
800m vrije slag junioren 1-2 meisjes 

Zaterdag sessie 6 
B/A-finales (17.00u) 
800m vrije slag dames s.s. 
400m wisselslag heren 
100m rugslag dames (p) 
100m vlinderslag heren (p) 
50m schoolslag dames (p) 
200m vrije slag heren 
100m vrije slag dames (p) 
200m schoolslag heren (p) 
200m vlinderslag dames 
50m rugslag heren (p) 
200m wisselslag dames (p) 
800m vrije slag heren s.s. 
4x100m vrije slag est. dames 
4x100m wisselslag est. heren 

Zondag sessie 7 (09.00u) 
Series 
400m vrije slag heren 
400m wisselslag dames 
100m schoolslag heren 
50m rugslag dames 
50m vrije slag heren 
200m vrije slag dames 
200m rugslag heren 
100m schoolslag dames 
50m vlinderslag heren 
100m vlinderslag dames 
100m wisselslag heren 
1500m vrije slag dames series 
40 minuten pauze/inzwemmen 
1500m vrije slag junioren 3-4 jongens 
800m vrije slag junioren 3-4 meisjes 

Zondag sessie 8 
B/A-finales (17.00u) 
400m vrije slag heren (p) 
400m wisselslag dames 
100m schoolslag heren (p) 
50m rugslag dames (p) 
50m vrije slag heren (p) 
200m vrije slag dames (p) 
200m rugslag heren 
100m schoolslag dames (p) 
50m vlinderslag heren (p) 
100m vlinderslag dames (p) 
100m wisselslag heren (p) 
1500m vrije slag dames s.s. 
4x100m vrije slag est. Heren 
4x100m wisselslag est. dames 
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 27/11 Limietwedstrijd De Geul
vrij 02/12 LAC
zon 04/12 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 6
vrij 09/12 – zon 11/12 NJK
zat 10/12 Oud papier
zat 10/12 Minioren circuit #3
zon 11/12 ROM deel 2
zat 17/12 – zon 18/12 NJK 800/1500
zat 17/12 WCK2022
woe 28/12 – vrij 30/12 Speedo International Friendship Swimmeet