Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

RQM

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 02-12-2022 – zondag 04-12-2022
Inschrijfdatum:
dinsdag 22-11-2022
Afmelddatum:
zondag 27-11-2022
Organisatie:
KNZB
Plaats:
Zwemcentrum Rotterdam
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
010-4812222
Zwemcentrum Rotterdam
8 banen
Reistijd:
± 35 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Laatste update:
24-11-2022 @ 22:16
Programma:

Donderdag 1 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur

200 vrije slag dames 
200 vrije slag heren 
200 rugslag heren
200 rugslag dames
50 schoolslag heren
50 schoolslag dames
200 vlinderslag dames
200 vlinderslag heren 
1500 vrije slag dames 
1500 vrije slag heren

A-finales 
Aanvang 17.00 uur

200 vrije slag dames
200 vrije slag heren
200 rugslag heren
200 rugslag dames
50 schoolslag heren
50 schoolslag dames
200 vlinderslag dames
200 vlinderslag heren

B-finales aanvang 18.30 uur

200 vrije slag dames
200 vrije slag heren
200 rugslag heren
200 rugslag dames
50 schoolslag heren
50 schoolslag dames
200 vlinderslag dames
200 vlinderslag heren

Vrijdag 2 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
400 wisselslag dames
400 wisselslag heren
50 rugslag dames
50 rugslag heren
200 schoolslag dames
200 schoolslag heren
100 vlinderslag dames
100 vlinderslag heren

A-finales
Aanvang 17.00 uur

400 wisselslag dames
400 wisselslag heren
50 rugslag dames
50 rugslag heren
200 schoolslag dames
200 schoolslag heren
100 vlinderslag dames
100 vlinderslag heren
1500 vrije slag dames
1500 vrije slag heren

B-finales
Aanvang 19.00 uur

400 wisselslag dames
400 wisselslag heren
50 rugslag dames
50 rugslag heren
200 schoolslag dames
200 schoolslag heren
100 vlinderslag dames
100 vlinderslag heren

Zaterdag 3 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
100 vrije slag heren 
100 vrije slag dames 
100 rugslag heren
100 rugslag dames
200 wisselslag heren
200 wisselslag dames 
800 vrije slag heren 
800 vrije slag dames

A-finales
Aanvang 17.00 uur

100 vrije slag heren
100 vrije slag dames
100 rugslag heren
100 rugslag dames
200 wisselslag heren
200 wisselslag dames

B-finales 
Aanvang 18.30 uur

100 vrije slag heren
100 vrije slag dames
100 rugslag heren
100 rugslag dames
200 wisselslag heren
200 wisselslag dames

Zondag 4 december 2022
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
400 vrije slag dames 
400 vrije slag heren 
50 vlinderslag dames
50 vlinderslag heren
100 schoolslag dames
100 schoolslag heren 
50 vrije slag dames 
50 vrije slag heren

A-finales 
Aanvang 14.30 uur

400 vrije slag dames
400 vrije slag heren
50 vlinderslag dames
50 vlinderslag heren
100 schoolslag dames
100 schoolslag heren
50 vrije slag dames
50 vrije slag heren
800 vrije slag heren
800 vrije slag dames

B-finales
Aanvang 16.30 uur

400 vrije slag dames
400 vrije slag heren
50 vlinderslag dames
50 vlinderslag heren
100 schoolslag dames
100 schoolslag heren
50 vrije slag dames
50 vrije slag heren
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
zon 27/11 Limietwedstrijd De Geul
vrij 02/12 LAC
zon 04/12 Zuidelijke Cirkel 2022 deel 6
vrij 09/12 – zon 11/12 NJK
zat 10/12 Oud papier
zat 10/12 Minioren circuit #3
zon 11/12 ROM deel 2
vrij 16/12 – zon 18/12 NK
zat 17/12 – zon 18/12 NJK 800/1500
zat 17/12 WCK2022