Opgericht op 20 mei 1968
 
De Biesboschzwemmers (teamBBZ)

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Open water event Mijnsherenland

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 09-07-2022
Inschrijfdatum:
zondag 03-07-2022
Afmelddatum:
zondag 03-07-2022
Organisatie:
OWW De Binnenmaas
Plaats:
Strijen (NED)
Reistijd:
± minuten
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Inschrijven:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
  1. Lars de Kooter nummer(s):3, 16
  2. Nadine Scheeve nummer(s):8, 20
Opmerkingen:
kosten 1e wedstrijdstart € 7,50
kosten volg. wed. starts € 4,00 per start
kosten per estafette € 6,00
kosten per prestatietocht € 4,00
kosten parkeren <90 min € 2,50, <180 min € 4,50, dagkaart € 6,
Laatste update:
15-06-2022 @ 16:17
Programma:

			Aanvang ca.	ow-klas
		juryvergadering 	09.30uur	
1 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 	10.45uur	
2 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 	10.50uur	
3 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 	12.20uur	
4 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 	12.25uur	vsh/j
5 a/b 1000m vrije slag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 	13.00uur	vsd/j
6         1000m vrije slag meisjes junioren 1 t/m 3 	13.05uur	vsjm
7 a/f   1000m vrije slag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	13.25uur	M-vsh
8 a/f   1000m vrije slag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	13.30uur	M-vsd
9          1000m vrije slag heren senioren 	13.45uur	
10        1000m vrije slag dames senioren 	13.50uur	
11        500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6 	14.10uur	
12        500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 	14.15uur	
13 a/b 250m vrije slag jongens/meisjes minioren 1 t/m 3 	14.25uur	
P250    250m prestatietocht 6 jaar en ouder (8 jaar en jonger onder begeleiding 18+) 	14.35uur
P500  	500m prestatietocht 9 jaar en ouder 	14.40uur	
P1000  	1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 	14.45uur	
14 a/b 	500m schoolslag tijdrace heren jeugd en senioren 	15.15uur	ssh/j
15 a/b 	500m schoolslag tijdrace dames jeugd en senioren 	aansluitend	ssd/j
16 a/b 	500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 	15.30uur	ssjj
17 	500m schoolslag meisjes junioren 1 t/m 3 	15.35uur	ssjm
18 a/b 	500m schoolslag jongens/meisjes minioren 4 t/m 6 	15.40uur	
19  a/f 	1000m schoolslag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	15.45uur	M-ssh
20  a/f 	1000m schoolslag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	15.50uur	M-ssd
21  a/b	2000m vrije slag heren jeugd en senioren 	16.05uur	vsh/j
22  a/b	2000m vrije slag dames jeugd en senioren 	16.10uur	vsd/j
23  a/b 	3 x 200m vrije slag estafette 	16.45uur