Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Zuidelijke Cirkel 2022 deel 1
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 08-01-2022
Inschrijfdatum:
Zondag 26-12-2021
Afmelddatum:
Woensdag 05-01-2022
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Sportcentrum Papendrecht
Burgemeester Keijzerweg 110
3353 CV PAPENDRECHT
078-7708162
Sportcentrum Papendrecht
8 banen
Burgemeester Keijzerweg 110
3353 CV PAPENDRECHT
078-7708162
Sportcentrum Papendrecht
8 banen
Reistijd:
± 21 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
ETW
Kosten:
Per 25m 2,00 euro
Per 50m 2,50 euro
Per 100m 3,00 euro
Per 200m 3,50 euro
Per 300m 3,75 euro
Per 400m 4,00 euro
Per 800m 5,00 euro
Per 1500m 7,50 euro
Estafettes 4x25m 3,00 euro
Estafettes 4x50m 3,50 euro
Estafettes 25/50/75/100m 3,50 euro
Estafettes 4x100m 4,00 euro
Estafettes 4x200m 5,00 euro
Per vereniging 2,00 euro
Kosten:
Per 25m 2,00 euro
Per 50m 2,50 euro
Per 100m 3,00 euro
Per 200m 3,50 euro
Per 300m 3,75 euro
Per 400m 4,00 euro
Per 800m 5,00 euro
Per 1500m 7,50 euro
Estafettes 4x25m 3,00 euro
Estafettes 4x50m 3,50 euro
Estafettes 25/50/75/100m 3,50 euro
Estafettes 4x100m 4,00 euro
Estafettes 4x200m 5,00 euro
Per vereniging 2,00 euro
Laatste update:
18-12-2021 @ 21:13
Programma:
1 4x100m wisselslag D/H/M pauze 2 25m rugslag D/H 3 200m vrije slag D/H 4 50m vlinderslag D/H 5 100m wisselslag D/H 6 25m vrije slag D/H 7 50m rugslag D/H 8 100m vlinderslag D/H 9 25m schoolslag D/H 10 50m vrije slag D/H pauze 11 200m wisselslag D/H 12 400m vrije slag
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |