Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit deel 5

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 09-10-2021
Inschrijfdatum:
donderdag 30-09-2021
Afmelddatum:
maandag 04-10-2021
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Samantha Admiraal, Dennis of Tonny Klop
Officials:
  • mw G.L. Besselink-de Graaff (3)
  • mw W.C. Bults-Quartel (3)
  • mw F.H. Huisman-Kapel (a23J)
  • mw H.J. van Pelt (3aJaK)
  • Afmelden:
    Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
    Uitnodiging
    Livetiming:
    Categorie:
    Afmeldingen:
    1. Jorja
    2. Wessel van Wijk
    3. Mirte delleman
    4. Amy den Haan
    5. Roos suppers
    6. Arjan Groenewegen
    7. Louise Lobbezoo
    8. Mathilde Lobbezoo
    9. Arno van Tilborgh
    10. Margonda Versluis
    11. Nicole Bogerd
    Laatste update:
    03-10-2021 @ 20:33
    Programma:

    1	4x 50	wisselslag est.	mixed	minioren m5/j6 en jonger
    2	100	rugslag	jongens	minioren 3 en 4
    3	50	vlinderslag	meisjes	minioren 3 en 4
    4	100	vlinderslag	jongens	minioren 5 en 6
    5	100	vlinderslag	meisjes	minioren 5
    6	100	vlinderslag	meisjes	junioren 1
    7	50	rugslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
    8	25	rugslag	mixed	minioren 1,2 en 3 (SW)
    101	100	schoolslag	mixed	Senioren open
    102	50	Rugslag	mixed	Senioren open
    9	50	vrije slag	jongens	minioren 3 en 4
    10	100	rugslag	meisjes	minioren 3 en 4
    11	100	vrije slag	jongens	minioren 5 en 6
    12	100	vrije slag	meisjes	minioren 5
    13	100	vrije slag	meisjes	junioren 1
    14	50	vlinderslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
    15	50	schoolslag	mixed	minioren 1, 2 en 3 (SW)
    103	50	vrije slag	mixed	Senioren open
    16	50	schoolslag	jongens	minioren 3 en 4
    17	50	vrije slag	meisjes	minioren 3 en 4
    18	200	wisselslag	jongens	minioren 5 en 6
    19	200	wisselslag	meisjes	minioren 5
    20	200	wisselslag	meisjes	junioren 1
    21	4x 25	wisselslag est.	mixed	minioren 3 en jonger
    104	4x50	vrije slag est.	mixed	Senioren open
    
    Opstelling:
    De Biesboschzwemmers
    Miniorencircuit deel 5

    Gorinchem  09-10-2021

    Overzicht op namen

    De Biesboschzwemmers
    Korte baan (25m)

    13-007 / 13 / NED

    200500442Nicole Bogerd05 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    NT
    33.39

    S

    23-11-2019

    Eindhoven
    200603801Tijn den Braber06 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:42.44
    34.08
    S
    S
    05-10-2019
    10-07-2021
    Sliedrecht
    Werkendam
    201310001Wessel van den Brink13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    200702580Mirthe Bults07 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    2:04.97
    41.95
    S
    S
    11-01-2020
    03-10-2020
    Gorinchem
    Andel
    201300090Rianne Cornet13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    33.78
    NT
    S
    26-09-2020Oosterhout
    201100130Mirte Delleman11 :7
    14
    50 rugslag
    50 vlinderslag

    48.63
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    201300295Jesse Drewes13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    201100417Arjan Groenewegen11 :7
    14
    50 rugslag
    50 vlinderslag

    57.66
    1:08.10
    S
    S
    10-07-2021
    05-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200901356Amy den Haan09 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    NT
    54.54

    S

    19-06-2021

    Werkendam
    200400534Chimène Huisman04 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag

    45.56
    38.15
    S
    S
    19-06-2021
    26-09-2020
    Werkendam
    Oosterhout
    201500004Rivka Jetten15 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    49.49
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    201200302Silke Jetten12 :10
    17
    100 rugslag
    50 vrije slag

    NT
    1:01.43

    S

    03-10-2020

    Andel
    201510002Danée Klop15 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    58.12
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    201100128Amy de Kooter11 :12
    19
    100 vrije slag
    200 wisselslag

    1:48.23
    4:07.88
    S
    S
    22-05-2021
    19-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200800185Lars de Kooter08 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:17.79
    31.58
    S
    S
    04-07-2021
    20-09-2020
    Amsterdam
    Breda
    200900168Anne Lisman09 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:58.65
    41.32
    S
    S
    22-05-2021
    03-10-2020
    Werkendam
    Andel
    200600093Rens Lisman06 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:47.62
    33.75
    S
    S
    22-05-2021
    19-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    201100142Louise Lobbezoo11 :7
    103
    50 rugslag
    50 schoolslag

    1:20.94
    1:10.02
    S
    S
    10-07-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    201400096Mathilde Lobbezoo14 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    46.20
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    201200220Shanya Muilenburg12 :3
    10
    17
    50 vlinderslag
    100 rugslag
    50 vrije slag

    1:02.44
    NT
    49.41
    S

    S
    10-07-2021

    10-07-2021
    Werkendam

    Werkendam
    201200084Jorja van Oord12 :10
    17
    100 rugslag
    50 vrije slag

    NT
    NT

    201300130Femke van de Oven13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    28.70
    NT
    S
    05-06-2021Werkendam
    200800194Jansje de Ridder08 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag

    39.34
    33.94
    S
    S
    19-06-2021
    19-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    201200285Florian van Rosmalen12 :9
    16
    50 vrije slag
    50 schoolslag

    54.39
    1:01.06
    S
    S
    10-07-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200500684Romée van Rossem


    05 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag
    37.60
    31.59
    S
    S
    21-12-2019
    21-12-2019
    Andel
    Andel
    200901177Herbert Schouten09 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag

    1:13.58
    57.42
    S
    S
    28-09-2019
    26-09-2020
    Andel
    Oosterhout
    201300134Marley Spijker13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    31.11
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    200500070Roos Suppers05 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:35.28
    32.51
    S
    S
    05-10-2019
    23-11-2019
    Sliedrecht
    Eindhoven
    201101583Arno van Tilborgh11 :7
    103
    50 rugslag
    50 schoolslag

    1:26.66
    1:28.26
    S
    S
    10-07-2021
    10-07-2021
    Werkendam
    Werkendam
    200400338Margonda Versluis04 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:34.94
    34.91
    S
    S
    14-12-2019
    27-10-2019
    Oosterhout
    Tilburg
    200800384Hannah Vink08 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag

    NT
    38.77

    S

    26-09-2020

    Oosterhout
    200602687Rik Vink06 :102
    104
    50 rugslag
    50 vrije slag

    40.83
    37.63
    S
    S
    03-10-2020
    05-06-2021
    Andel
    Werkendam
    201100136Maud Vonk11 :12
    19
    100 vrije slag
    200 wisselslag

    1:37.50
    NT
    S
    22-05-2021Werkendam
    200900024Tess Vonk09 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    1:19.85
    31.11
    S
    S
    04-07-2021
    19-06-2021
    Amsterdam
    Werkendam
    201300293Cil de Vries13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    42.38
    NT
    S
    10-07-2021Werkendam
    200901358Anieke aan de Wiel09 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    2:11.44
    48.40
    S
    S
    22-05-2021
    05-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    201100447Wessel van Wijk11 :7
    14
    50 rugslag
    50 vlinderslag

    NT
    NT

    30-12-1899Gorinchem
    201300094Aisha de Wilde13 :8
    15
    25 rugslag
    50 schoolslag

    NT
    NT

    200901562Julia Zeldenrust09 :101
    104
    100 schoolslag
    50 vrije slag

    NT
    55.29

    S

    10-07-2021

    Werkendam
    teamBBZ Gemengd 1:14 x 50 wisselslag9-113:37.89
    1:
    2:
    3:
    4:
    Arjan Groenewegen
    Amy de Kooter
    Maud Vonk
    Wessel van Wijk
    11
    11
    11
    11
    57.66
    54.91
    54.92
    50.40
    10-07-2021
    10-07-2021
    05-06-2021
    19-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    Werkendam
    Werkendam
    1054 x 50 vrije slag11-992:10.71
    1:
    2:
    3:
    4:
    Jansje de Ridder
    Tijn den Braber
    Lars de Kooter
    Tess Vonk
    08
    06
    08
    09
    33.94
    34.08
    31.58
    31.11
    19-06-2021
    10-07-2021
    20-09-2020
    19-06-2021
    Werkendam
    Werkendam
    Breda
    Werkendam

    Klik hier om terug te gaan.
    Komende evenementen
    woe 27/10 Jeugdmiddag
    zat 30/10 Limietwedstrijd VZC
    zat 06/11 Albion Open Masters 2021
    zat 13/11 Oud papier
    zat 13/11 Limietwedstrijd De Geul
    zon 14/11 Nationale Masters Club Meet 2021 (NMCM2021)
    zat 20/11 KNZB Zwemcompetitie deel 2
    zon 21/11 ROM Masters deel 2
    zat 27/11 Minioren circuit deel 6
    vrij 03/12 - zon 05/12 ONK korte baan