Opgericht op 20 mei 1968
 

Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren circuit deel 5

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 09-10-2021
Inschrijfdatum:
donderdag 30-09-2021
Afmelddatum:
maandag 04-10-2021
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
Cariba-bad
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Afmelden:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
17-09-2021 @ 21:37
Programma:

1	4x 50	wisselslag est.	mixed	minioren m5/j6 en jonger
2	100	rugslag	jongens	minioren 3 en 4
3	50	vlinderslag	meisjes	minioren 3 en 4
4	100	vlinderslag	jongens	minioren 5 en 6
5	100	vlinderslag	meisjes	minioren 5
6	100	vlinderslag	meisjes	junioren 1
7	50	rugslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
8	25	rugslag	mixed	minioren 1,2 en 3 (SW)
101	100	schoolslag	mixed	Senioren open
102	50	Rugslag	mixed	Senioren open
9	50	vrije slag	jongens	minioren 3 en 4
10	100	rugslag	meisjes	minioren 3 en 4
11	100	vrije slag	jongens	minioren 5 en 6
12	100	vrije slag	meisjes	minioren 5
13	100	vrije slag	meisjes	junioren 1
14	50	vlinderslag	mixed	minioren m4/5 en j4/5/6 (SW)
15	50	schoolslag	mixed	minioren 1, 2 en 3 (SW)
103	50	vrije slag	mixed	Senioren open
16	50	schoolslag	jongens	minioren 3 en 4
17	50	vrije slag	meisjes	minioren 3 en 4
18	200	wisselslag	jongens	minioren 5 en 6
19	200	wisselslag	meisjes	minioren 5
20	200	wisselslag	meisjes	junioren 1
21	4x 25	wisselslag est.	mixed	minioren 3 en jonger
104	4x50	vrije slag est.	mixed	Senioren open
Opstelling:

Klik hier om terug te gaan.
Komende evenementen
vrij 24/09 - zon 26/09 Kamp 2021
zat 02/10 KNZB Zwemcompetitie deel 1
zat 09/10 Oud papier
zat 09/10 - zon 10/10 Lux Masters Open 2021
zon 10/10 ROM Masters deel 1
zon 17/10 LAC circuit deel 2
zat 23/10 - zon 24/10 Martinez Chocolade Cup
zat 30/10 Zuidelijke Cirkel 5
zat 13/11 Oud papier
zat 13/11 Limietwedstrijd De Geul