Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Prov. Kampioenschappen (Brabant en Limburg)
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
zaterdag 14-05-2022 – zondag 22-05-2022
Inschrijfdatum:
Vrijdag 06-05-2022
Afmelddatum:
Vrijdag 06-05-2022
Organisatie:
ZPV Nuenen, Hellas Glana
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Inzwemmen:
12:00 uur
Aanvang:
12:45 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,…
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
Inschrijfgeld voor de kampioenschappen is als volgt:
o Individuele start:
50m € 4,95
100m/ 200m € 5,75
400m € 8,90
800m/1500m € 11,75
o Estafette: € 8,90
pauzes in het programma zijn onder voorbehoud
o Individuele start:
50m € 4,95
100m/ 200m € 5,75
400m € 8,90
800m/1500m € 11,75
o Estafette: € 8,90
pauzes in het programma zijn onder voorbehoud
Laatste update:
28-04-2022 @ 16:11
Programma:
Zaterdag 14 mei 2022 Sessie 1 Inzwemmen Wedstrijd 12.45 uur Prog.nr. Afstand/zwemslag Geslacht Leeftijd Limieten 25m Limieten 50m 1 4 x 50 vrije slag Gemengd 11-99 korte pauze 2 100 vlinderslag Dames 11-12 1:28.25 1:29.91 2 100 vlinderslag Dames 13-14 1:21.00 1:22.53 2 100 vlinderslag Dames 15-16 1:15.93 1:17.36 2 100 vlinderslag Dames 17-99 1:13.49 1:14.87 3 100 vrije slag Heren 12-13 1:13.89 1:17.13 3 100 vrije slag Heren 14-15 1:08.64 1:11.65 3 100 vrije slag Heren 16-17 1:01.40 1:04.09 3 100 vrije slag Heren 18-99 56.88 59.37 4 200 schoolslag Dames 11-12 3:22.19 3:29.01 4 200 schoolslag Dames 13-14 3:08.94 3:15.31 4 200 schoolslag Dames 15-16 2:58.93 3:04.97 4 200 schoolslag Dames 17-99 2:54.50 3:00.38 5 200 vlinderslag Heren 12-13 3:13.72 3:18.98 5 200 vlinderslag Heren 14-15 2:51.58 2:56.25 5 200 vlinderslag Heren 16-17 2:36.21 2:40.45 5 200 vlinderslag Heren 18-99 2:26.91 2:30.90 pauze 6 50 vrije slag Dames 11-12 35.63 36.38 6 50 vrije slag Dames 13-14 33.50 34.20 6 50 vrije slag Dames 15-16 30.72 31.36 6 50 vrije slag Dames 17-99 29.57 30.19 7 50 rugslag Heren 12-13 37.27 40.32 7 50 rugslag Heren 14-15 34.40 37.22 7 50 rugslag Heren 16-17 30.71 33.22 7 50 rugslag Heren 18-99 29.27 31.67 8 400 wisselslag Dames 11-12 6:47.64 7:01.73 8 400 wisselslag Dames 13-14 6:21.53 6:34.72 8 400 wisselslag Dames 15-16 5:57.77 6:10.14 8 400 wisselslag Dames 17-99 5:48.66 6:00.71 9 200 wisselslag Heren 12-13 3:03.48 3:10.79 9 200 wisselslag Heren 14-15 2:49.57 2:56.33 9 200 wisselslag Heren 16-17 2:31.01 2:37.03 9 200 wisselslag Heren 18-99 2:22.62 2:28.30 pauze 10 4 x 200 vrije slag Dames 11-14 10:18.00 10:18.00 10 4 x 200 vrije slag Dames 11-16 10:00.00 10:00.00 10 4 x 200 vrije slag Dames 11-12 10:36.00 10:36.00 10 4 x 200 vrije slag Dames 11-99 9:40.00 9:40.00 Zondag 15 mei 2022 Sessie 2 Inzwemmen Wedstrijd 12.30 uur 11 1500 vrije slag Heren 12-13 23:23.60 24:01.70 11 1500 vrije slag Heren 14-15 21:44.05 22:19.45 11 1500 vrije slag Heren 16-17 19:23.52 19:55.10 11 1500 vrije slag Heren 18-99 18:06.82 18:36.32 pauze 12 200 wisselslag Dames 11-12 3:05.11 3:11.59 12 200 wisselslag Dames 13-14 2:53.26 2:59.32 12 200 wisselslag Dames 15-16 2:39.51 2:45.08 12 200 wisselslag Dames 17-99 2:35.68 2:41.13 13 50 schoolslag Heren 12-13 42.80 44.78 13 50 schoolslag Heren 14-15 39.50 41.33 13 50 schoolslag Heren 16-17 35.05 36.67 13 50 schoolslag Heren 18-99 33.18 34.72 14 50 rugslag Dames 11-12 38.50 40.58 14 50 rugslag Dames 13-14 36.04 37.99 14 50 rugslag Dames 15-16 33.71 35.53 14 50 rugslag Dames 17-99 33.04 34.83 15 100 rugslag Heren 12-13 1:20.79 1:25.77 15 100 rugslag Heren 14-15 1:14.57 1:19.17 15 100 rugslag Heren 16-17 1:06.56 1:10.67 15 100 rugslag Heren 18-99 1:03.97 1:07.92 pauze 16 200 vlinderslag Dames 11-12 3:16.08 3:19.68 16 200 vlinderslag Dames 13-14 2:59.98 3:03.29 16 200 vlinderslag Dames 15-16 2:48.71 2:51.81 16 200 vlinderslag Dames 17-99 2:42.51 2:45.50 17 200 vrije slag Heren 12-13 2:44.67 2:49.03 17 200 vrije slag Heren 14-15 2:32.97 2:37.02 17 200 vrije slag Heren 16-17 2:16.84 2:20.46 17 200 vrije slag Heren 18-99 2:07.35 2:10.72 18 100 vrije slag Dames 11-12 1:16.16 1:17.90 18 100 vrije slag Dames 13-14 1:11.61 1:13.24 18 100 vrije slag Dames 15-16 1:05.67 1:07.17 18 100 vrije slag Dames 17-99 1:04.14 1:05.60 pauze 19 4 x 100 wisselslag Heren 12-99 4:38.00 4:38.00 19 4 x 100 wisselslag Heren 12-13 5:44.00 5:44.00 19 4 x 100 wisselslag Heren 12-15 5:00.00 5:00.00 19 4 x 100 wisselslag Heren 12-17 4:46.00 20 4 x 100 vrije slag Dames 11-14 4:48.00 4:48.00 20 4 x 100 vrije slag Dames 11-16 4:35.00 4:35.00 20 4 x 100 vrije slag Dames 11-12 5:00.00 5:00.00 20 4 x 100 vrije slag Dames 11-99 4:22.00 4:22.00 Zaterdag 21 mei 2022 Sessie 3 Inzwemmen Wedstrijd 12.45 uur 21 4 x 50 wisselslag Gemengd 11-99 korte pauze 22 200 rugslag Heren 12-13 2:56.92 3:07.46 22 200 rugslag Heren 14-15 2:43.31 2:53.04 22 200 rugslag Heren 16-17 2:25.77 2:34.45 22 200 rugslag Heren 18-99 2:18.25 2:26.49 23 50 schoolslag Dames 11-12 43.62 44.65 23 50 schoolslag Dames 13-14 40.76 41.73 23 50 schoolslag Dames 15-16 38.60 39.52 23 50 schoolslag Dames 17-99 37.55 38.44 24 50 vlinderslag Heren 12-13 39.01 40.14 24 50 vlinderslag Heren 14-15 34.55 35.55 24 50 vlinderslag Heren 16-17 31.45 32.36 24 50 vlinderslag Heren 18-99 29.65 30.51 25 100 rugslag Dames 11-12 1:22.91 1:27.57 25 100 rugslag Dames 13-14 1:17.62 1:21.98 25 100 rugslag Dames 15-16 1:11.38 1:15.39 25 100 rugslag Dames 17-99 1:09.22 1:13.11 pauze 26 400 vrije slag Heren 12-13 5:47.04 5:59.83 26 400 vrije slag Heren 14-15 5:22.43 5:34.31 26 400 vrije slag Heren 16-17 4:47.68 4:58.28 26 400 vrije slag Heren 18-99 4:27.49 4:37.35 27 400 vrije slag Dames 11-12 5:52.08 5:57.86 27 400 vrije slag Dames 13-14 5:26.88 5:32.24 27 400 vrije slag Dames 15-16 5:01.89 5:06.85 27 400 vrije slag Dames 17-99 4:56.87 5:01.74 28 100 schoolslag Heren 12-13 1:33.86 1:37.75 28 100 schoolslag Heren 14-15 1:26.63 1:30.23 28 100 schoolslag Heren 16-17 1:16.86 1:20.05 28 100 schoolslag Heren 18-99 1:13.13 1:16.17 pauze 29 4 x 100 wisselslag Dames 11-99 5:03.00 5:03.00 29 4 x 100 wisselslag Dames 11-12 5:44.00 5:44.00 29 4 x 100 wisselslag Dames 11-14 5:29.00 5:29.00 29 4 x 100 wisselslag Dames 11-16 5:15.00 5:15.00 30 4 x 100 vrije slag Heren 12-99 4:00.00 4:00.00 30 4 x 100 vrije slag Heren 12-13 5:00.00 5:00.00 30 4 x 100 vrije slag Heren 12-15 4:22.00 4:22.00 30 4 x 100 vrije slag Heren 12-17 4:13.00 4:13.00 Zondag 22 mei 2022 Sessie 4 Inzwemmen Wedstrijd 12.30 uur 31 800 vrije slag Dames 11-12 12:20.32 12:32.76 31 800 vrije slag Dames 13-14 11:27.32 11:38.86 31 800 vrije slag Dames 15-16 10:34.79 10:45.54 31 800 vrije slag Dames 17-99 10:08.01 10:18.22 pauze 32 400 wisselslag Heren 12-13 6:50.75 7:05.30 32 400 wisselslag Heren 14-15 6:19.62 6:33.07 32 400 wisselslag Heren 16-17 5:39.04 5:51.05 32 400 wisselslag Heren 18-99 5:12.60 5:23.67 33 200 rugslag Dames 11-12 3:00.62 3:07.93 33 200 rugslag Dames 13-14 2:49.09 2:55.94 33 200 rugslag Dames 15-16 2:35.50 2:41.80 33 200 rugslag Dames 17-99 2:31.60 2:37.74 34 200 schoolslag Heren 12-13 3:20.59 3:31.46 34 200 schoolslag Heren 14-15 3:05.14 3:15.17 34 200 schoolslag Heren 16-17 2:44.26 2:53.16 34 200 schoolslag Heren 18-99 2:36.13 2:44.59 35 100 schoolslag Dames 11-12 1:33.90 1:36.90 35 100 schoolslag Dames 13-14 1:27.75 1:30.55 35 100 schoolslag Dames 15-16 1:23.10 1:25.75 35 100 schoolslag Dames 17-99 1:20.61 1:23.19 pauze 36 50 vrije slag Heren 12-13 34.13 35.22 36 50 vrije slag Heren 14-15 31.70 32.72 36 50 vrije slag Heren 16-17 28.36 29.27 36 50 vrije slag Heren 18-99 26.38 27.23 37 50 vlinderslag Dames 11-12 38.85 38.93 37 50 vlinderslag Dames 13-14 35.66 35.74 37 50 vlinderslag Dames 15-16 33.38 33.44 37 50 vlinderslag Dames 17-99 32.13 32.19 38 100 vlinderslag Heren 12-13 1:26.22 1:28.68 38 100 vlinderslag Heren 14-15 1:16.37 1:18.55 38 100 vlinderslag Heren 16-17 1:09.53 1:11.51 38 100 vlinderslag Heren 18-99 1:04.44 1:06.28 39 200 vrije slag Dames 11-12 2:45.33 2:48.61 39 200 vrije slag Dames 13-14 2:35.44 2:38.53 39 200 vrije slag Dames 15-16 2:22.55 2:25.38 39 200 vrije slag Dames 17-99 2:20.03 2:22.81 pauze 40 4 x 200 vrije slag Heren 12-99 8:56.00 8:56.00 40 4 x 200 vrije slag Heren 12-13 10:24.00 10:24.00 40 4 x 200 vrije slag Heren 12-15 9:35.00 9:35.00 40 4 x 200 vrije slag Heren 12-17 9:17.00 9:17.00
De Biesboschzwemmers Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (Zuid) | Eindhoven (NED) 14-5–22-5-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Lange baan (50m) 13-007 / 13 / NED |
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 3 7 9 11 13 15 17 22 24 26 28 32 34 36 38 | 100 vrije slag 50 rugslag 200 wisselslag 1500 vrije slag 50 schoolslag 100 rugslag 200 vrije slag 200 rugslag 50 vlinderslag 400 vrije slag 100 schoolslag 400 wisselslag 200 schoolslag 50 vrije slag 100 vlinderslag | 1:05.69 36.51 3:03.13 18:59.43 34.65 1:17.44 2:23.11 2:42.29 33.27 4:57.43 1:15.36 5:30.75 2:45.84 30.12 1:16.97 | L S L S L S L S L L L S L L S | 9-4-2022 11-12-2021 30-6-2019 27-3-2022 10-4-2022 11-12-2021 9-4-2022 12-12-2021 18-3-2022 10-4-2022 10-4-2022 27-2-2022 20-2-2022 10-4-2022 27-2-2022 | Antwerpen (BEL) Eindhoven (NED) Dordrecht (NED) Papendrecht (NED) Antwerpen (BEL) Eindhoven (NED) Antwerpen (BEL) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Antwerpen (BEL) Antwerpen (BEL) Papendrecht (NED) Eindhoven (NED) Antwerpen (BEL) Papendrecht (NED) |
|||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 6 | 50 vrije slag | 29.53 | S | 21-12-2019 | Andel (NED) | |||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 13 24 28 32 34 | 50 schoolslag 50 vlinderslag 100 schoolslag 400 wisselslag 200 schoolslag | 32.77 29.57 1:09.94 5:00.98 2:42.51 | S S S S L | 17-11-2019 15-12-2019 5-10-2019 24-11-2019 14-4-2019 | Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Sliedrecht (NED) Eindhoven (NED) Alkmaar (NED) |
|||
199800722 | Sanne van de Pol | 98 : | 6 18 23 | 50 vrije slag 100 vrije slag 50 schoolslag | 29.73 1:03.89 36.06 | L S S | 25-5-2019 23-3-2019 15-2-2020 | Eindhoven (NED) Papendrecht (NED) Papendrecht (NED) |
|||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 18 39 | 100 vrije slag 200 vrije slag | 1:11.56 2:34.92 | S S | 2-10-2021 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Andel (NED) |
|||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 23 | 50 schoolslag | 37.26 | S | 15-2-2020 | Papendrecht (NED) |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 2 4 6 8 12 14 18 23 25 27 31 33 35 37 39 | 100 vlinderslag 200 schoolslag 50 vrije slag 400 wisselslag 200 wisselslag 50 rugslag 100 vrije slag 50 schoolslag 100 rugslag 400 vrije slag 800 vrije slag 200 rugslag 100 schoolslag 50 vlinderslag 200 vrije slag | 1:09.76 2:55.46 31.47 5:41.55 2:43.01 40.45 1:07.02 36.30 1:26.45 5:06.53 10:21.04 2:55.81 1:19.85 31.37 2:23.77 | L L L S L L L L L L S L L L L | 19-3-2022 19-2-2022 12-9-2021 27-3-2022 18-2-2022 18-3-2022 28-8-2021 18-3-2022 18-3-2022 19-3-2022 4-12-2021 18-3-2022 17-2-2022 19-3-2022 12-9-2021 | Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Papendrecht (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Giessenburg (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Den Haag (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) Eindhoven (NED) |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 18:45 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |