Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Minioren circuit deel 4
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 09-04-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 30-03-2022
Afmelddatum:
Maandag 04-04-2022
Organisatie:
Bijtelskil
Plaats:
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Erik Drewes, Samantha Admiraal, Bastiaan Baggerman
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
mw G.L. Besselink-de Graaff | WERKENDAM | 3 |
mw T.M.E. de Ridder-Schouten | ALMKERK | 3 |
mw H.J.H.M. van Rossem-den Ouden | WERKENDAM | 3 |
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
- Danée Klop
- Margonda Versluis
- Chimène huisman
- Romy van Goor
- Roos Suppers
- tijn den braber
- Aïsha de Wilde
- Wessel van Wijk
- Ilse van Wijk
- Rianne Cornet
- Nakeebat Dahud
- Ruben Kamp
- Florian van Rosmalen
- Romée van Rossem
- Arno van Tilborgh
- Arjan Groenewegen
- Hannah Vink
- Amy den Haan
Laatste update:
05-04-2022 @ 21:27
Programma:
1 4x 50 vrije slag est. mixed minioren m5/j6 en jonger 2 100 schoolslag jongens minioren 3 en 4 3 100 vrije slag meisjes minioren 3 en 4 4 100 rugslag jongens minioren 5 en 6 5 200 vrije slag meisjes minioren 5 6 200 vrije slag meisjes junioren 1 7 25 vlinderslag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 8 25 Schoolslag mixed minioren 1, 2 en 3 (SK) 101 50 Schoolslag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 102 200 vrije slag mixed Senioren open 103 50 vrije slag mixed Senioren open 9 100 wisselslag jongens minioren 3 en 4 10 100 schoolslag meisjes minioren 3 en 4 11 100 schoolslag jongens minioren 5 en 6 12 100 rugslag meisjes minioren 5 13 100 rugslag meisjes junioren 1 14 50 vrije slag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 15 50 vrije slag mixed minioren 1, 2 en 3 (SK) 104 50 vlinderslag mixed Senioren open 105 50 rugslag mixed Senioren open 16 100 vrije slag jongens minioren 3 en 4 17 100 wisselslag meisjes minioren 3 en 4 18 200 vrije slag jongens minioren 5 en 6 19 100 schoolslag meisjes minioren 5 20 100 schoolslag meisjes junioren 1 21 4x 25 vrije slag est. mixed minioren 3 en jonger 106 4x50 vrije slag est. mixed Senioren open
De Biesboschzwemmers Totaalbestand | Andel 09-04-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 102 104 | 200 vrije slag 50 vlinderslag | 3:50.79 46.60 | S S | |||||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 35.85 1:05.63 | S S |
|||||
201400247 | Björn Hoogerwerf | 14 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 34.74 1:26.01 | S S |
|||||
201500002 | Rivka Jetten | 15 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 36.23 1:20.93 | S S |
|||||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 3 10 17 | 100 vrije slag 100 schoolslag 100 wisselslag | 1:50.29 2:19.13 NT | S S |
|||||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 5 12 19 | 200 vrije slag 100 rugslag 100 schoolslag | 3:28.99 1:47.69 1:48.82 | S S S |
|||||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 102 105 | 200 vrije slag 50 rugslag | 4:01.76 45.66 | S S |
|||||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 102 104 | 200 vrije slag 50 vlinderslag | 2:51.08 43.93 | S S |
|||||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 3 10 17 | 100 vrije slag 100 schoolslag 100 wisselslag | 1:46.02 2:08.16 2:03.47 | S S S |
|||||
201300130 | Femke van den Oven | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 27.27 46.38 | S S |
|||||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 102 105 | 200 vrije slag 50 rugslag | 2:38.30 38.91 | S S |
|||||
200901177 | Herbert Schouten | 09 : | 103 105 | 50 vrije slag 50 rugslag | 57.42 1:01.91 | S S |
|||||
201300134 | Marley Spijker | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 28.08 53.29 | S S |
|||||
201600002 | Ise Vink | 16 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 102 104 | 200 vrije slag 50 vlinderslag | 3:14.00 35.93 | S S |
|||||
201100136 | Maud Vonk | 11 : | 5 12 19 | 200 vrije slag 100 rugslag 100 schoolslag | 3:19.55 1:43.10 1:45.14 | S S S |
|||||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 102 105 | 200 vrije slag 50 rugslag | 2:19.28 36.17 | S S |
|||||
201300293 | Cil de Vries | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 33.61 1:11.23 | S S |
|||||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 103 105 | 50 vrije slag 50 rugslag | 39.84 47.08 | S S |
|||||
201102726 | Lisa van Willigen | 11 : | 14 101 | 50 vrije slag 50 schoolslag | NT NT | |
teamBBZ Gemengd 2 | : | 21 | 4 x 25 vrije slag | 5-8 | 1:51.93 |
1: 2: 3: 4: | Marley Spijker Jesse Drewes Femke van den Oven Cil de Vries | 13 13 13 13 | 27.60 27.50 24.27 32.56 |
teamBBZ Gemengd 3 | : | 106 | 4 x 50 vrije slag | 11-99 | 2:20.37 |
1: 2: 3: 4: | Rik Vink Rens Lisman Anne Lisman Mirthe Bults | 06 06 09 07 | 33.28 33.23 37.11 36.75 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |