Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
KNZB Zwemcompetitie deel 4
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 12-03-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 02-03-2022
Afmelddatum:
Maandag 07-03-2022
Organisatie:
PCG
Plaats:
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 13.20 uur bj de ploegleiding in het zwembad
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter,…
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
hr D.C. Burghout | ALMKERK | 23 |
mw F.H. Huisman-Kapel | WERKENDAM | 23JaK |
hr N. Swart | WOUDRICHEM | 23 |
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
- Chimène huisman
- Sander van elburg
- Larissa huisman
- Redine
- Julia Verhoeven
- Femke Golverdingen
- Robin Iking
- Margonda Versluis
- Erik Drewes
- tijn den braber
- Nicole Bogerd
Laatste update:
27-02-2022 @ 22:04
Programma:
2 4x100 vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger 3 100m rugslag dames senioren open 4 100m rugslag heren senioren open 6 50m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger 8 50m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger 10 100m schoolslag meisjes junioren 2 en jonger 12 100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger 13 50m vrije slag mixed minioren 6 en jonger 14 25m rugslag mixed minioren 4 en jonger 15 100m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger 16 100m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger 17 50m vlinderslag dames senioren open 18 50m vlinderslag heren senioren open 20 100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger 22 100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger 24 50m rugslag meisjes junioren 2 en jonger 26 50m rugslag jongens junioren 2 en jonger 27 100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 28 50m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger 30 100m wisselslag meisjes junioren 4 en jonger 32 100m wisselslag jongens junioren 4 en jonger 33 4x100 vrije slag est. dames senioren open 34 4x50 wisselslag est. heren senioren open
De Biesboschzwemmers Nationale Zwemcompetitie Deel 4 | Gorinchem 12-03-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200500442 | Nicole Bogerd | 05 : | 6 20 | 50 vrije slag 100 rugslag | 33.39 1:31.81 | S S | 23-11-2019 02-11-2019 | Eindhoven Gorinchem |
|||
200603801 | Tijn den Braber | 06 : | 16 32 | 100 vlinderslag 100 wisselslag | 1:26.74 1:21.83 | S S | 18-12-2021 10-07-2021 | Gorinchem Werkendam |
|||
200004404 | Redine van Breugel | 00 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:18.34 32.45 | S S | 03-10-2020 21-12-2019 | Andel Andel |
|||
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 15 30 | 100 vlinderslag 100 wisselslag | NT 1:39.36 | S | 10-07-2021 | Werkendam |
|||
198400543 | Erik Drewes | 84 : | 4 18 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:10.75 28.88 | S S | 11-01-2020 11-01-2020 | Gorinchem Gorinchem |
|||
199107161 | Lars Duijnhouwer | 91 : | 4 18 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:12.75 33.38 | S S | 20-11-2021 | Andel |
|||
198800937 | Sander van Elburg | 88 : | 4 18 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:07.98 30.60 | S S | 15-02-2020 12-01-2020 | Papendrecht Oosterhout |
|||
200100258 | Femke Golverdingen | 01 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:19.51 38.59 | S S | 11-01-2020 11-01-2020 | Gorinchem Gorinchem |
|||
199900480 | Jade Groeneveld | 99 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:11.58 30.82 | S S | 11-01-2020 21-12-2019 | Gorinchem Andel |
|||
200400534 | Chimène Huisman | 04 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:34.05 47.71 | S S | 05-10-2019 11-01-2020 | Sliedrecht Gorinchem |
|||
200005636 | Larissa Huisman | 00 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:30.28 40.87 | S S |
|||||
199200583 | Robin Iking | 92 : | 4 18 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:11.43 29.94 | S S | 20-08-2020 | Werkendam |
|||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 13 27 | 50 vrije slag 100 schoolslag | 54.56 NT | S | 02-10-2021 30-12-1899 | Gorinchem Andel |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 13 27 | 50 vrije slag 100 schoolslag | 43.16 1:52.21 | S S | 09-10-2021 02-10-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 12 26 | 100 schoolslag 50 rugslag | 1:14.33 36.51 | S S | 11-12-2021 11-12-2021 | Eindhoven Eindhoven |
|||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:16.80 NT | S | 21-12-2019 | Andel | |||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 10 24 | 100 schoolslag 50 rugslag | 1:58.65 50.63 | S S | 22-05-2021 22-05-2021 | Werkendam Werkendam |
|||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 16 32 | 100 vlinderslag 100 wisselslag | NT 1:30.88 | S | 10-07-2021 | Werkendam |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 14 28 | 25 rugslag 50 vlinderslag | 30.06 1:02.44 | S S | 22-05-2021 10-07-2021 | Werkendam Werkendam |
|||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 4 18 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:09.71 29.57 | S S | 21-12-2019 15-12-2019 | Andel Eindhoven |
|||
199800722 | Sanne van de Pol | 98 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:20.90 34.67 | S S | 22-05-2021 11-01-2020 | Werkendam Gorinchem |
|||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 15 30 | 100 vlinderslag 100 wisselslag | 1:50.89 1:31.65 | S S | 05-10-2019 10-07-2021 | Sliedrecht Werkendam |
|||
200500684 | Romée van Rossem | 05 : | 6 20 | 50 vrije slag 100 rugslag | 31.59 1:17.38 | S S | 21-12-2019 21-12-2019 | Andel Andel |
|||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:26.09 40.82 | S S | 24-01-2020 24-01-2020 | Rotterdam Rotterdam |
|||
200500070 | Roos Suppers | 05 : | 6 20 | 50 vrije slag 100 rugslag | 32.51 1:22.44 | S S | 23-11-2019 | Eindhoven | |||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:17.36 34.21 | S S | 11-01-2020 11-01-2020 | Gorinchem Gorinchem |
|||
200100082 | Julia Verhoeven | 01 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:24.75 38.40 | S S | 11-01-2020 11-01-2020 | Gorinchem Gorinchem |
|||
200400338 | Margonda Versluis | 04 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:30.03 40.43 | S S | 05-10-2019 27-10-2019 | Sliedrecht Tilburg |
|||
200800384 | Hannah Vink | 08 : | 6 20 | 50 vrije slag 100 rugslag | 38.38 1:48.86 | S S | 02-10-2021 | Gorinchem | |||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 16 32 | 100 vlinderslag 100 wisselslag | 1:40.78 1:31.02 | S S | 18-01-2020 26-09-2020 | Gorinchem Oosterhout |
|||
201100136 | Maud Vonk | 11 : | 13 27 | 50 vrije slag 100 schoolslag | 42.91 1:45.14 | S S | 10-07-2021 02-10-2021 | Werkendam Gorinchem |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 10 24 | 100 schoolslag 50 rugslag | 1:16.46 36.17 | S S | 11-12-2021 20-11-2021 | Eindhoven Andel |
|||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 10 24 | 100 schoolslag 50 rugslag | 2:08.92 47.08 | S S | 09-10-2021 11-01-2020 | Gorinchem Gorinchem |
|||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 13 27 | 50 vrije slag 100 schoolslag | 50.40 2:03.76 | S S | 19-06-2021 27-11-2021 | Werkendam Gorinchem |
|||
196700528 | Annette Wijnja-Visser | 67 : | 3 17 | 100 rugslag 50 vlinderslag | 1:20.68 37.08 | S S | 15-02-2020 | Papendrecht |
teamBBZ Heren 3 | : | 34 | 4 x 50 wisselslag | 11-99 | 2:01.15 |
1: 2: 3: 4: | Lars Duijnhouwer Pieter Pijnenburg Erik Drewes Robin Iking | 91 93 84 92 | 33.04 32.77 28.88 26.46 | 17-11-2019 11-01-2020 22-09-2019 | Eindhoven Gorinchem Etten-Leur |
teamBBZ Dames 1 | : | 2 | 4 x 100 vrije slag | 11-14 | 5:05.32 |
1: 2: 3: 4: | Jansje de Ridder Anne Lisman Hannah Vink Tess Vonk | 08 09 08 09 | 1:11.56 1:25.10 1:24.21 1:04.45 | 02-10-2021 02-10-2021 02-10-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem Gorinchem Gorinchem |
teamBBZ Dames 2 | : | 33 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 4:25.31 |
1: 2: 3: 4: | Mandy Swart Redine van Breugel Jade Groeneveld Sanne van de Pol | 99 00 99 98 | 1:08.08 1:06.97 1:04.35 1:05.91 | 21-12-2019 21-12-2019 21-12-2019 05-06-2021 | Andel Andel Andel Werkendam |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |