Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Minioren circuit deel 2
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 12-02-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 02-02-2022
Afmelddatum:
Maandag 07-02-2022
Organisatie:
ZVDO
Plaats:
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; melden om 14.20 uur in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, Samantha Admiraal, …
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
hr G.P. Burghout | ALMKERK | 3 |
mw T.M.E. de Ridder-Schouten | ALMKERK | 3 |
hr W. van der Stelt | ALMKERK | 23J |
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
- Marley Spijker
- Rianne Cornet
- Roos Suppers
- Romee van Rossem
- Margonda Versluis
- Amy den Haan
- Jansje de Ridder
- Nicole Bogerd
- tijn den braber
- Chimène huisman
Laatste update:
28-01-2022 @ 22:19
Programma:
1 4x 50 vrije slag est. mixed minioren m5/j6 en jonger 2 100 schoolslag jongens minioren 3 en 4 3 100 vrije slag meisjes minioren 3 en 4 4 100 rugslag jongens minioren 5 en 6 5 200 vrije slag meisjes minioren 5 6 200 vrije slag meisjes junioren 1 7 25 vlinderslag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 8 25 Schoolslag mixed minioren 1, 2 en 3 (SK) 101 50 schoolslag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 102 200 wisselslag mixed Senioren open 103 50 rugslag mixed Senioren open 9 100 wisselslag jongens minioren 3 en 4 10 100 schoolslag meisjes minioren 3 en 4 11 100 schoolslag jongens minioren 5 en 6 12 100 rugslag meisjes minioren 5 13 100 rugslag meisjes junioren 1 14 50 vrije slag mixed minioren m4/5 en j4/5/6 (SK) 15 50 vrije slag mixed minioren 1, 2 en 3 (SK) 104 100 wisselslag mixed Senioren open 105 50 Schoolslag mixed Senioren open 16 100 vrije slag jongens minioren 3 en 4 17 100 wisselslag meisjes minioren 3 en 4 18 200 vrije slag jongens minioren 5 en 6 19 100 schoolslag meisjes minioren 5 20 100 schoolslag meisjes junioren 1 21 4x 25 vrije slag est. mixed minioren 3 en jonger 106 4x50 wisselslag est. Mixed Senioren open
De Biesboschzwemmers Minioren- en Limietwedstrijd 2021-2022 deel 2 | Andel 12-02-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200500442 | Nicole Bogerd | 05 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 40.28 43.88 | S S | 02-10-2021 | Gorinchem |
|||
200603801 | Tijn den Braber | 06 : | 102 104 | 200 wisselslag 100 wisselslag | 3:39.08 1:21.83 | S S | 10-07-2021 | Werkendam |
|||
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 102 105 | 200 wisselslag 50 schoolslag | NT 48.53 | S | 20-11-2021 | Andel |
|||
201300090 | Rianne Cornet | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 31.12 1:48.39 | S S | 27-11-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
2011dahud | Nakeebat Dahud | 11 : | 14 101 | 50 vrije slag 50 schoolslag | NT NT | |
|||||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
201100417 | Arjan Groenewegen | 11 : | 4 11 | 100 rugslag 100 schoolslag | 2:25.32 2:06.65 | S S | 05-06-2021 27-11-2021 | Werkendam Gorinchem |
|||
200901356 | Amy den Haan | 09 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 57.03 1:05.26 | S S | 19-06-2021 10-07-2021 | Werkendam Werkendam |
|||
2014hooge | Björn Hoogerwerf | 14 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
200400534 | Chimène Huisman | 04 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 45.56 53.30 | S S | 19-06-2021 02-10-2021 | Werkendam Gorinchem |
|||
201500002 | Rivka Jetten | 15 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 38.98 1:29.88 | S S | 27-11-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 3 10 | 100 vrije slag 100 schoolslag | NT NT | |
|||||
2015rkamp | Ruben Kamp | 15 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
201500020 | Danée Klop | 15 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 33.93 1:33.57 | S S | 27-11-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 5 12 19 | 200 vrije slag 100 rugslag 100 schoolslag | 3:28.99 1:51.18 1:52.21 | S S S | 27-11-2021 27-11-2021 02-10-2021 | Gorinchem Gorinchem Gorinchem |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 102 105 | 200 wisselslag 50 schoolslag | 2:33.29 34.60 | S S | 11-12-2021 12-12-2021 | Eindhoven Eindhoven |
|||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 102 105 | 200 wisselslag 50 schoolslag | 4:09.79 48.24 | S S | 27-11-2021 | Gorinchem |
|||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 102 105 | 200 wisselslag 50 schoolslag | 3:38.27 45.60 | S S | 27-11-2021 | Gorinchem |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 3 10 17 | 100 vrije slag 100 schoolslag 100 wisselslag | 1:48.52 NT 2:03.47 | S S | 27-11-2021 20-11-2021 | Gorinchem Andel |
|||
201300130 | Femke van de Oven | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 31.48 50.17 | S S | 10-07-2021 27-11-2021 | Werkendam Gorinchem |
|||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 103 104 | 50 rugslag 100 wisselslag | 39.34 1:31.65 | S S | 19-06-2021 10-07-2021 | Werkendam Werkendam |
|||
201200285 | Florian van Rosmalen | 12 : | 7 14 | 25 vlinderslag 50 vrije slag | NT 54.39 | S | 10-07-2021 | Werkendam |
|||
200500684 | Romée van Rossem | 05 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 37.92 41.62 | S S | 20-09-2020 03-10-2020 | Breda Andel |
|||
200901177 | Herbert Schouten | 09 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 1:07.44 58.97 | S S | 26-09-2020 | Oosterhout |
|||
201300134 | Marley Spijker | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 28.08 53.29 | S S | 27-11-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
200500070 | Roos Suppers | 05 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 37.90 43.71 | S S | 03-10-2020 | Andel |
|||
201101583 | Arno van Tilborgh | 11 : | 7 14 | 25 vlinderslag 50 vrije slag | NT 1:36.13 | S | 10-07-2021 | Werkendam |
|||
200400338 | Margonda Versluis | 04 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 44.88 45.22 | S S | 10-07-2021 03-10-2020 | Werkendam Andel |
|||
200800384 | Hannah Vink | 08 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 42.52 48.17 | S S | 20-11-2021 20-11-2021 | Andel Andel |
|||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 103 104 | 50 rugslag 100 wisselslag | 37.97 1:31.02 | S S | 09-10-2021 26-09-2020 | Gorinchem Oosterhout |
|||
201100136 | Maud Vonk | 11 : | 5 12 19 | 200 vrije slag 100 rugslag 100 schoolslag | 3:25.05 1:44.70 1:45.14 | S S S | 27-11-2021 27-11-2021 02-10-2021 | Gorinchem Gorinchem Gorinchem |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 102 105 | 200 wisselslag 50 schoolslag | 2:36.31 35.80 | S S | 12-12-2021 11-12-2021 | Eindhoven Eindhoven |
|||
201300293 | Cil de Vries | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | 37.69 NT | S | 10-07-2021 | Werkendam | |||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | 47.08 56.23 | S S | 11-01-2020 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
2014vwijk | Ilse van Wijk | 14 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 4 11 18 | 100 rugslag 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:55.99 2:03.76 NT | S S | 27-11-2021 27-11-2021 | Gorinchem Gorinchem |
|||
201300094 | Aisha de Wilde | 13 : | 8 15 | 25 schoolslag 50 vrije slag | NT NT | |
|||||
200901562 | Julia Zeldenrust | 09 : | 103 105 | 50 rugslag 50 schoolslag | NT 57.43 | S | 09-10-2021 | Gorinchem |
teamBBZ Gemengd 1 | : | 1 | 4 x 50 vrije slag | 9-11 | 3:03.88 |
1: 2: 3: 4: | Maud Vonk Amy de Kooter Wessel van Wijk Arjan Groenewegen | 11 11 11 11 | 42.91 43.16 50.40 47.41 |
teamBBZ Gemengd 2 | : | 21 | 4 x 25 vrije slag | 5-8 | NT |
1: 2: 3: 4: | Rianne Cornet Jesse Drewes Cil de Vries Aisha de Wilde | 13 13 13 13 | 38.83 NT 32.56 NT |
teamBBZ Gemengd 3 | : | 106 | 4 x 50 wisselslag | 11-99 | 2:18.62 |
1: 2: 3: 4: | Jansje de Ridder Lars de Kooter Tess Vonk Rens Lisman | 08 08 09 06 | 39.34 34.60 31.45 33.23 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |