Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Zwevegems Waterfeest 2020

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 06-09-2020
Inschrijfdatum:
maandag 31-08-2020
Afmelddatum:
maandag 31-08-2020
Organisatie:
Gold Swimming
Plaats:
Zwevegem (BEL)
Reistijd:
± minuten
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
09:30 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Locatie: Kanaal Bossuit-Kortrijk, Otegemstraat 238, 8550 Zwevegem.
Parking : Transfostraat 21, 8550 Zwevegem

Kosten:
Badmuts € 5,00 + € 1,50 borg
Wedstrijd: € 8,00
Categorie:
Inschrijven:
Ontvangen inschrijvingen:
Lars de Kooter nummer(s):7, 13
Aantal inschrijvingen:
1 inschrijvingen
Laatste update:
21-07-2020 @ 19:06
Programma:
1 	09u30	5000m vrije slag heren vanaf 18j (sen A, B, C, D, E en F)	BK
2 	09u40	5000m vrije slag dames vanaf 18j (sen A, B, C, D, E en F)	BK
3 	09u50	5000m vrije slag heren 14-15j	BK
4 	10u00	5000m vrije slag dames 14-15j	BK
5 	10u10	5000m vrije slag heren 16-17j	BK
6 	10u20	5000m vrije slag dames 16-17j	BK
7 	10u30	3000m vrije slag jongens 11-12-13j	
8 	10u30	3000m vrije slag meisjes 11-12-13j	
A.	12u30	2000m zwemjogging vanaf 14j	
 	13u00	Podium – Medaille-uitreiking wedstrijden 1-8	
9 	14u00	1000m schoolslag 35+ heren (Sen B , C, D, E en F)	
10 	14u10	1000m schoolslag 35+ dames (Sen B , C, D, E en F)	
11 	14u20	1000m vrije slag 35+ heren (Sen B , C, D, E en F)	
12 	14u30	1000m vrije slag 35+ dames (Sen B , C, D, E en F)	
13 	14u40	1000m schoolslag 11-16j heren (Benj, Min, Kad)	
14 	14u50	1000m schoolslag 11-16j dames (Benj, Min, Kad)	
15 	15u00	1000m vrije slag 11-16j heren (Benj, Min, Kad)	
16 	15u10	1000m vrije slag 11-16j dames (Benj, Min, Kad)	
17 	15u20	1000m schoolslag 17-34j heren (Jun, Sen A)	
18 	15u30	1000m schoolslag 17-34j dames (Jun, Sen A)	
19 	15u40	1000m vrije slag 17-34j heren (Jun, Sen A)	
20 	15u50	1000m vrije slag 17-34j dames (Jun, Sen A)	
B.	16u30	250m PACO 7-12j	
C.	16u45	500m zwemjogging vanaf 9j	
 	17u15	Podium – Medaille-uitreiking wedstrijden 9-20	

		 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 08/08 Oud papier
zat 12/09 Oud papier
do 17/09 Algemene Ledenvergadering
zat 19/09 Junioren Circuit deel 1
zon 20/09 Junioren Circuit deel 1
zat 26/09 Minioren Circuit deel 1
zat 03/10 Competitie deel 1
zat 10/10 Oud papier
zat 10/10 - zon 11/10 Lux Masters Open 2020
zat 24/10 Junioren Circuit deel 2