Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 16-01-2021
Inschrijfdatum:
woensdag 06-01-2021
Afmelddatum:
maandag 11-01-2021
Organisatie:
PCG
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:45 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:00 uur
Aanvang:
14:30 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
25-08-2020 @ 15:31
Programma:
2. 4x50m wisselslag est. meisjes junioren 4 en jonger (2:54,0) 
4. 4x50m vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger (2:19,0) 
6. 200m wisselslag dames senioren open (3:28,8) 
8. 100m schoolslag jongens jeugd 2 en jonger (1:36,5) 
10. 50m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger (0:44,4) 
12. 100m vrije slag jongens junioren 2 en jonger (1:23,6) 
13. 50m vlinderslag meisjes junioren 2 en jonger (0:47,1) 
15. 200m vrije slag jongens junioren 4 en jonger (2:56,1) 
17. 50m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger (0:51,3) 
20. 50m vlinderslag heren senioren open (0:38,9) 
21. 50m vlinderslag mixed minioren 6 en jonger 
22. 25m vrije slag mixed minioren 4 en jonger 
24. 100m schoolslag meisjes jeugd 2 en jonger (1:49,2) 
26. 50m rugslag jongens jeugd 2 en jonger (0:38,9) 
28. 50m vlinderslag dames senioren open (0:42,2) 
29. 200m wisselslag heren senioren open (3:07,5) 
31. 100m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger (1:33,6) 
32. 50m vlinderslag jongens junioren 2 en jonger (0:43,3) 
34. 200m vrije slag meisjes junioren 4 en jonger (3:22,1) 
36. 50m schoolslag jongens junioren 4 en jonger (0:45,4) 
37. 100m rugslag mixed minioren 6 en jonger 
38. 50m schoolslag mixed minioren 4 en jonger 
40. 4x100m vrije slag est. heren senioren open (4:47,0) 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 26/09 Minioren Circuit deel 1
zat 03/10 Competitie deel 1
zat 10/10 Oud papier
zat 10/10 - zon 11/10 Lux Masters Open 2020
zat 17/10 - zon 18/10 Martinez Chocolade Cup
zat 24/10 Junioren Circuit deel 2
zon 25/10 Junioren Circuit deel 2
zat 31/10 Minioren Circuit deel 2
zat 07/11 Competitie deel 2
zat 14/11 Oud papier