Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 07-11-2020
Inschrijfdatum:
woensdag 28-10-2020
Afmelddatum:
maandag 02-11-2020
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Cariba-bad
Bataafsekade 8
4204 AX GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd:
± 14 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:45 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:00 uur
Aanvang:
14:30 uur
Eindtijd:
18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
25-08-2020 @ 15:30
Programma:
2. 4x100m vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger (5:00,0) 
5. 100m vrije slag dames senioren open (1:25,9) 
7. 50m vlinderslag jongens jeugd 2 en jonger (0:39,6) 
9. 100m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger (1:28,1) 
11. 50m vrije slag jongens junioren 2 en jonger (0:38,6) 
13. 100m rugslag meisjes junioren 2 en jonger (1:41,7) 
15. 50m rugslag jongens junioren 4 en jonger (0:39,5) 
17. 100m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger (1:50,5) 
20. 100m wisselslag heren senioren open (1:24,4) 
21. 50m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 
22. 25m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger 
24. 50m vlinderslag meisjes jeugd 2 en jonger (0:43,8) 
26. 100m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger (1:17,7) 
28. 100m wisselslag dames senioren open (1:33,9) 
30. 100m vrije slag heren senioren open (1:15,4) 
32. 50m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger (0:43,8) 
34. 100m rugslag jongens junioren 2 en jonger (1:30,9) 
36. 50m rugslag meisjes junioren 4 en jonger (0:45,1) 
38. 100m schoolslag jongens junioren 4 en jonger (1:39,5) 
39. 100m wisselslag mixed minioren 6 en jonger 
40. 50m rugslag mixed minioren 4 en jonger 
42. 4x50m wisselslag est. heren senioren open (2:26,0) 
44. 4x50m vrije slag est. dames senioren open (2:30,0) 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zat 03/10 Competitie deel 1
zat 10/10 Oud papier
zat 10/10 - zon 11/10 Lux Masters Open 2020
zat 17/10 - zon 18/10 Martinez Chocolade Cup
zat 24/10 Junioren Circuit deel 2
zon 25/10 Junioren Circuit deel 2
zat 31/10 Minioren Circuit deel 2
zat 14/11 Oud papier
zat 21/11 - zon 29/11 BWK2020
do 03/12 - zon 06/12 ONK2020