Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Competitie deel 2
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 07-11-2020
Inschrijfdatum:
Woensdag 28-10-2020
Afmelddatum:
Maandag 02-11-2020
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 13:45 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:00 uur
Aanvang:
14:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Laatste update:
16-10-2020 @ 16:30
Programma:
2. 4x100m vrije slag est. jongens junioren 4 en jonger (5:00,0) 5. 100m vrije slag dames senioren open (1:25,9) 7. 50m vlinderslag jongens jeugd 2 en jonger (0:39,6) 9. 100m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger (1:28,1) 11. 50m vrije slag jongens junioren 2 en jonger (0:38,6) 13. 100m rugslag meisjes junioren 2 en jonger (1:41,7) 15. 50m rugslag jongens junioren 4 en jonger (0:39,5) 17. 100m schoolslag meisjes junioren 4 en jonger (1:50,5) 20. 100m wisselslag heren senioren open (1:24,4) 21. 50m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 22. 25m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger 24. 50m vlinderslag meisjes jeugd 2 en jonger (0:43,8) 26. 100m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger (1:17,7) 28. 100m wisselslag dames senioren open (1:33,9) 30. 100m vrije slag heren senioren open (1:15,4) 32. 50m vrije slag meisjes junioren 2 en jonger (0:43,8) 34. 100m rugslag jongens junioren 2 en jonger (1:30,9) 36. 50m rugslag meisjes junioren 4 en jonger (0:45,1) 38. 100m schoolslag jongens junioren 4 en jonger (1:39,5) 39. 100m wisselslag mixed minioren 6 en jonger 40. 50m rugslag mixed minioren 4 en jonger 42. 4x50m wisselslag est. heren senioren open (2:26,0) 44. 4x50m vrije slag est. dames senioren open (2:30,0)
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |