Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Junioren Circuit deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 25-10-2020
Inschrijfdatum:
donderdag 15-10-2020
Afmelddatum:
dinsdag 20-10-2020
Organisatie:
SBC2000
Plaats:
De Wisselaar
Terheijdenseweg 494
4826 AB BREDA
076-5874597
https://www.optisport.nl/wisselaar
6 banen
Reistijd:
± 25 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
12:30 uur
Aanvang:
13:00 uur
Eindtijd:
17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
De deelnemers mogen uitsluitend op nummers van de eigen leeftijdsgroep worden ingeschreven, met een maximum van 4 persoonlijke starts. Senioren kunnen maximaal op 3 onderdelen uitkomen.
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Lars de Kooter nummer(s):2, 8, 16
Nicole Bogerd nummer(s):1, 7
Tess Vonk nummer(s):1, 7, 15
Aantal inschrijvingen:
3 inschrijvingen
Laatste update:
16-10-2020 @ 16:30
Programma:
1 	50 	vrije slag 	meisjes 	junioren en jeugd 
2 	100 	vrije slag 	jongens 	junioren en jeugd 
3 	200 	rugslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
4 	50 	schoolslag 	jongens 	junioren en jeugd 
5 	200 	vlinderslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
6 	100 	wisselslag 	jongens 	junioren en jeugd 
7 	100 	schoolslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
8 	200 	schoolslag 	jongens 	junioren en jeugd 
9 	200 	vrije slag 	meisjes 	junioren en jeugd 
10 	400 	vrije slag 	jongens 	junioren en jeugd 
11 	50 	rugslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
12 	100 	rugslag 	jongens 	junioren en jeugd 
13 	50 	vlinderslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
14 	100 	vlinderslag 	jongens 	junioren en jeugd 
15 	200 	wisselslag 	meisjes 	junioren en jeugd 
16 	400 	wisselslag 	jongens 	junioren en jeugd 
17 	4x100 	vrije slag est. 	mixed 	junioren en jeugd (vrije volgorde) 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

vrij 13/11 LAC deel 1
zat 14/11 Oud papier
do 03/12 - zon 06/12 ONK2020
do 10/12 - zon 13/12 NJJK2020 korte baan
zat 12/12 Oud papier
zat 02/01 PCG 200 minuten cup
zat 16/01 Competitie deel 3
vrij 22/01 LAC deel 2
zat 06/02 Junioren Circuit deel 3
zon 07/02 Junioren Circuit deel 3